دریافت و بایگانی اطلاعات: Los Dos Potrillos نیست اسب در اطراف

خوزه رامیرز باز برای اولین بار در لوس دوس Potrillos محل در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در سال 2002 زمانی که او تا به حال فقط $5.18 چپ در حساب بانکی خود را. حتی پس او گفت: اولین مشتریان که اگر آنها نمی مانند غذا او را خرید و آن را برای آنها است. اما آن را مانند آنها انجام داد…و امروز طرفداران که مواد غذایی گله نه فقط به نقطه اصلی اما رامیرز سه مکان های دیگر.

متولد در یک خانواده با پانزده فرزند خوزه رامیرز بود “خوش شانس عدد 7” با توجه به کلرادو انجمن رستوران که به او جایزه یک عمر دستاورد پاییز گذشته. رامیرز رو به کسب و کار مواد غذایی به عنوان یک سیزده ساله کیسه پسر بچه در یک فروشگاه مواد غذایی در شمال غرب دنور و سپس مشغول به کار به عنوان یک سرور در لاس پالماس در نهایت تبدیل شدن به مدیر سرور. او می خواهم کار ساعت های طولانی را به ارائه خود را برای همسر و دو پسر لوئیس و دانیل که او اغلب می خواهم خواب در ماشین خود را.

اما او در نهایت قادر به باز کردن خود را در نقطه ای که نام یادبود چگونه فرزندان خود را استفاده می شود به چهار نعل مانند کلت و که منو با تمرکز بر خانواده سالم از مادری خود جرز, ساکاتکاس, مکزیک. امروز Los Dos Potrillos دارای مکان نه فقط در کنتننیل اما Littleton, ارتفاعات در مرتع پرورش احشام و پارکر که در آن خانواده نیز اجرا می شود یک آبجوسازی.

آبجو ساخته شده در پارکر جایزه اضافه شده اگر شما را وادار به رفتن از هر یک از این لوس دوس Potrillos مکان های که در آن نیز انجام یک کسب و کار پررونق در margaritas در حال حاضر که فرماندار Jared پلیس گسترش داده و گزینه هایی که در رستوران ها ارائه می دهند عبارتند از مشروب. Los Dos Potrillos همیشه سنگین به رفتن کسب و کار (شاید به این دلیل که مردم نمی خواهید به صبر کنید یک ساعت یا بیشتر برای صندلی در اتاق ناهار خوری) و ساخته شده است که آن را بسیار ساده تر برای رستوران به سطح شیب دار تا لوس دوس بیان این منظقه خدمات در دسترس از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر در تمام چهار مکان است.

شما می توانید سفارش آنلاین و از طریق تلفن و یا از طریق یک منظقه پنجره. ما به نام ما که آماده بود در بیست دقیقه در محل اصلی در 8251 جنوبی هالی خیابان و تحویل به ما پنجره ماشین: یک استیک quesadilla ($13.95 اما که شامل یک طرف guacamole و همچنین چیپس و سالسا) یک پاینت سبز شیلی و 32 اونس می تواند مکزیکی, کهربا, Lager که زندگی می کردند تا به صورت حساب “deliciousness داخل.”

حتی اگر شما را مجبور به نوشیدن آن خارج است.

در حالی که تمام رستوران ها در کلرادو هستند بسته به ناهار خوردن در خوردن آنها مجاز به ارائه takeout, drive-thru و خدمات تحویل. ما شده ایم از دیدن یک متفاوت انجام این کار هر روز به شما اجازه می دانم چه گزینه های در دسترس هستند; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در لیست ما از رستوران ها ارائه وانت و تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>