از آنجایی که این جمعه La Fiesta است نه آماده شدن برای بستن. برای سال مکزیک مشترک در 2340 چمپا خیابان جان سالم به در روز هفته ناهار به تنهایی اما به منظور تطبیق طرفداران که وجود دارد می توانید اواسط روز و طلب آشپزخانه حس-سوزاننده سبز شیلی, نه به ذکر است یک زن و شوهر از عکس های تکیلا و برخی خرابی در گذاشته پشت, اتاق ناهار خوری یک دهه پیش از آن شروع به باز ماندن تا 9 بعد از ظهر روز جمعه با یک ساعت یک مبارک آغاز می شود که در 3 p. m.

و اگر چه این بار بسیار خوشحال La Fiesta حال انجام بهترین خود را به آنها را کمی روشن تر است. این هفته 56 ساله رستوران که اشغال یک زمانی Safeway تصمیم به اضافه کردن به رفتن و منظقه خدمات و از آنجا یک راست پارکینگ با درب گرفتن سفارش خود را آسان است.

ما متوقف در موقع ناهار دیروز برای گرفتن یک زن و شوهر از چیلس rellenos سرخ شده ترد در یک wonton لفاف بسته بندی, البته پر از مذاب پنیر و خفه در که سبز — همراه با چند آبجو برای رفتن. ما هم یک طرف گفتگو با رابرت Herrera اجرا می شود که محل تاسیس توسط پدرش مرحوم مایکل Herrera, همراه با دیگر اعضای خانواده.

آنها بسیار شلوغ در حال حاضر رابرت می گوید, اما آنها متعهد به ماندن در دوره خدمت خود طرفداران تجلیل La Fiesta بنیانگذار.

و ارائه به رفتن سنت یک کاسه سبز در یک زمان.

در حالی که همه از eateries در کلرادو هستند بسته به ناهار خوردن در خوردن آنها مجاز به ارائه takeout, drive-thru و خدمات تحویل. ما تلاش کردیم که به بازدید از یک متفاوت هر روز به شما اجازه می دانم چه گزینه های در دسترس هستند. دیدن لیست ما از دنور رستوران ها ارائه takeout, drive-thru و تحویل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de