خیابان های شهر و پارک روشن خواهد شد تا در یک لوله شکل نما از رنگ و حرکت و موسیقی امشب به عنوان Adelaide Fringe لگد کردن آن 60 سالگرد جشن.

این تعداد ممکن است نزدیک به سن بازنشستگی, اما حاشیه, مدیر هدر Croall گفت که این رویداد وارد دهه هفتم آن کارناوال فقط آغاز شده است.

“این آخر هفته تنظیم شده است به طور گسترده جشن هنر در جنوب استرالیا” Ms Croall گفت.

Celebrating the Fringe’s 60th year are performers Issie Hart from Rouge, Pixel Witch from Blunderland, Uugi from Blanc de Blanc Encore, Carlie Hunter from LOST and Remi Martin from L.I.A.R (Life Is A Rehearsal) at the Garden of Unearthly Delights. Picture: Matt Turner.
media_cameraجشن Fringe سال 60 در حال اجرا Issie هارت از روژ صفحه جادوگر از Blunderland, Uugi از Blanc de Blanc, Encore, جورابهای شکارچی از دست رفته و رمی مارتین از L. I. A. R (زندگی یک تمرین) در باغ Unearthly Delights. تصویر: مت ترنر.

“من خیلی هیجان زده برای همه درگیر – هنرمندان سالن ستاد حامیان و مخاطبان … شما می توانید احساس وزوز در خیابان ها در حال حاضر.”

حدود 200000 بلیط به ارزش 5 میلیون دلار فروخته شده اند در پیشبرد نزدیک به 16 درصد در زمان مشابه در سال گذشته.

“این است که به دنبال به بود بسیار موفق سال … و این جشنواره فقط و فقط آغاز شده,” Ms Croall گفت.

جمعه شب حوادث شامل رایگان Tindo Utpurndee غروب آفتاب مراسم در Rymill پارک در 8.15 ساعت پس از افتتاح Yabarra: خواب دیدن در نور در Tandanya در 9 ساعت و یک کنسرت توسط بیکر, پسر بچه و Tkay Maidza (بلیط 20 دلار) در RCC در آدلاید Uni ریاضی چمن نیز در 9 بعد از ظهر.

مخاطبان همچنین می توانید در غول آواز خواندن همراه در بسیاری 14 در سابق راه سایت هر روز از ظهر تا 7 بعد از ظهر.

حاشیه های هنرمندان Uugamtuya Otgonbayar از Blanc de Blanc, Encore, Issie هارت از روژ صفحه جادوگر از Blunderland, جورابهای شکارچی از دست رفته و رمی مارتین از L. I. A. R. کردم جشن های آغاز شده با روشن اعداد از, مدرن, حزب, استخدام.

طراح رقص و رقصنده جورابهای شکارچی گفت که در حالی که از دست رفته است که اولین حاشیه نشان می دهد او تولید شده است او با این جشنواره در آدلاید و به نظر می رسد در افراد دیگر وقایع.

“Adelaide Fringe اجازه می دهد تا شما را به دیدن و انجام هر کاری شما می خواهید – آن است که اساسا یک سرزمین عجایب پر از امکانات بی پایان” Ms شکارچی گفت.

Spencer Craig and Caitlin Thomson Moylan of the Blanc de Blanc Encore perform at the Garden of Unearthly Delights on Thursday. Picture: AAP / Roy VanDerVegt
media_cameraکریگ اسپنسر و Caitlin تامسون Moylan از Blanc de Blanc Encore انجام در باغ Unearthly Delights در روز پنج شنبه. تصویر: AAP / Roy VanDerVegt

هوایی کشیدن هنرمند پیکسل جادوگر, نام جاشوا Oates است ساخت اولین استرالیا دیدار و Adelaide Fringe, اولین با, نیویورک, نشان دادن تنوع Blunderland.

“من فقط به این امید که ما را سحر و جادو به مردم است و ما مردم الهام بخش برای زندگی, بهترین زندگی,” او گفت:.

“من فکر می کنم هر کس یک دلقک درون ما … کسی که احمقانه رنگارنگ و روشن است که ترس برای دیدار با غریبه ها و از آن لذت ببرید.”

بیش از 7000 هنرمندان از سراسر جهان را در 1210 نشان می دهد و حوادث در حاشیه اجرا می شود که تا 15 مارس.

آدلاید جشنواره است و همچنین مارک 60 سال باز می شود در فوریه 28.

کتاب در adelaidefringe.com.au

کشف مشاور در حال حاضر: تبلیغ است.com.au/fringeadviser

Adelaide Fringe – success and partnerships

Adelaide Fringe مدیر هدر Croall مذاکرات در مورد اهمیت مشارکت به یکی از جهان پیشرو در حاشیه حوادث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su