بازگشت به کسب و کار با خیال راحت و سالم

بازگشت به کسب و کار یک چالش واقعی برای بسیاری از جنوب استرالیا صاحبان کسب و کارهای کوچک که نیاز به در نظر گرفتن مسائل بی شمار قبل از گرفتن خود را “آنلاین”.

یکی از ملاحظات این است که چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت برای خود, خانواده خود و کارکنان خود را, و چگونه می توان انعطاف پذیر و نوآورانه در مواجهه با سختی.

یک پانل از سه کارشناسان – کریس لوید پویا صاحب Woodside پنیر است که کسب و کار برخورد با آتش سوزی و COVID-19; Greg جنینگز از محل کار در فراتر از آبی; و گلن Farrell مدیر پذیرش و اجرای در SafeWork SA – را در یک جذاب و آموزنده بحث در مورد کسب و کار و تندرستی.

پنل چت میزبانی می شود توسط SA بالا کسب و کار روزنامه نگار تبلیغ کامرون انگلستان است.

شما می توانید به تماشای زندگی می کنند جریان از 10 صبح روز شنبه در این داستان و یا در تبلیغ Facebook صفحه.

اگر شما می خواهم برای ارسال سوال به پنل از قبل, لطفا با استفاده از نظرات کادر زیر و یا یک سوال بپرسید از طریق متن در Facebook در طول جریان زندگی می کنند.

این Panellist s

کریس لوید, Woodside پنیر

Kris Lloyd.
media_cameraکریس لوید.

کریس مدیر و سر cheesemaker از Woodside پنیر فورت والتون بیچ شده است آمار با سال 2020 دو whammy – این Cudlee نهر bushfires و COVID-19 بیماری همه گیر. اما رویکرد نوآورانه و انعطاف پذیر نگرش به معنای کسب و کار است که هنوز هم ایستاده است.

تاسیس در سال 1994 Woodside پنیر یک متخصص پنیر ساز بز و گاو و بوفالو پنیر مستقر در آدلاید هیلز.

اخیر منافع شامل اختلاط بومی استرالیا تشکیل دهنده در پنیر و با این نسخهها کار از نزدیک با سوار کار ماهر Zonfrillo را Orana بنیاد برای رسیدن به این.

کریس مدیر و موسس CheeseFest جشنواره طراحی شده است به منظور بالا بردن آگاهی از تخصص پنیر و جشن cheesemaker.

گلن فارل SafeWork SA

Glenn Farrell.
media_cameraگلن فارل.

گلن حرفه ای آغاز شد و در انگلستان در صنعت هوافضا که در آن او به مدت 15 سال کار برای رولز رویس یک تولید کننده صنعتی و تجاری جت موتور هواپیما.

آن را در یک هواپیما با یکی از این موتورهای آورده است که او را به استرالیا, جایی که او به صرف گذشته 16 سال کار برای این کار سلامت و ایمنی تنظیم کننده.

او در حال حاضر سر به رعایت و اجرای بازوی SafeWork SA پس از برگزاری نقش های مختلف اداره کار ایمنی و بهداشت در قوانین هر دو از یک آموزشی و اجرای نقطه نظر.

گرگ جنینگز فراتر از آبی

Greg Jennings.
media_cameraگرگ جنینگز.

گرگ جنینگز سر از محل کار در فراتر از آبی; مستقل نه برای سود سازمان فراهم می کند که اطلاعات و پشتیبانی برای کمک به همه در استرالیا رسیدن به بهترین خود را ممکن است سلامت روانی ،

خود را نمونه کارها در حال حاضر شامل درگیر شدن با محیط کار و جامعه در حال توسعه طرح های اولویت جمعیت – مانند پلیس و اورژانس پرسنل خدمات و کسب و کار کوچک جامعه و پیشرو در سیاست و ارزشیابی طرح های برنامه است.

گرگ نیز مسئول مدیریت headsup.org.au, یک سایت ارائه توصیه های عملی در مورد ساختمان ذهنی سالم در محل کار.

فراتر از آبی راه اندازی یک coronavirus سلامت روانی خدمات پشتیبانی با آموزش مشاوران در دسترس 24/7 است که شامل منابع مانند این.

قبلی زندگی می کنند جریان

قسمت 1:

قسمت 2:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de