Ghosn رفته دیگر نیسان سابق اجرایی مجموعه به صورت آزمایشی

توکیو — سابق نیسان اجرایی گرگ کلی که دستگیر شد در ارتباط با رسوایی مالی از رئیس سابق Carlos Ghosn به زودی محاکمه در یک دادگاه توکیو. هر دو مورد بوده است در برزخ پس از Ghosn فرار به لبنان.

توکیو معاون دادستان هیروشی Yamamoto و گفت: این محاکمه از کلی آمریکا و Nissan Motor Co., متهم در همان دادگاه به عنوان یک شرکت شروع خواهد شد سپتامبر. 15.

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: دادستان به حال ‘œa جامد مورد’� به اتهامات کلی درگیر شد در Ghosn ادعا گزارش دهی آینده جبران.

Ghosn علنا محکوم کرد و اتهامات به عنوان پایه و اساس و متهم نیسان مقامات یک توطئه برای سرنگونی او. او زندگی در لبنان است که یک معاهده استرداد با ژاپن است.

کلی, که همچنین می گوید: او بی گناه است به نظر می رسد در پیش از محاکمه در جلسه پنج شنبه. چنین جلسات بسته در ژاپن و دیگر جزئیات اعلام نشده است.

معلوم نیست چه کلی و نیسان در ترکیب دادگاه پیشرفت خواهد کرد. در حالی که کلی ادعا بی گناهی نیسان اذعان کرده است گناه به دنبال فاصله خود را از Ghosn و کلی.

کلی یک وکیل دستگیر شد در همان زمان به عنوان Ghosn در نوامبر سال 2018 است. او با قید وثیقه آزاد شد حدود یک ماه بعد و پس از زندگی در ژاپن است.

به طور جداگانه ژاپن به دنبال استرداد دو آمریکایی مایکل تیلور و پیتر تیلور, می خواستم به اتهام قاچاق Ghosn از ژاپن در یک جعبه بزرگ است. آنها در حال برگزار شد در ماساچوست زندان بدون وثیقه.

                                                                                                                                                                                                                       

آمریکا اسناد دادگاه نشان می دهد Ghosn سیمی بیش از $860,000 به یک شرکت مرتبط با پیتر تیلور در ماه اکتبر 2019 و Ghosn را نیز ساخته شده cryptocurrency پرداخت در مجموع در حدود $500,000 این سال است.

ایالات متحده منطقه قاضی ایندیرا Talwani گفت: در این هفته او را قانون به زودی بر استرداد درخواست.

نیسان مستقر در شهرستان بندر یوکوهاما ژاپن در انتظار دوم آن راست سالانه جوهر قرمز برای سال مالی تا مارس سال 2021 خود را با نام تجاری مخدوش با رسوایی و جهانی آن خرید و فروش خرد در میان شیوع ویروس.

ژاپنی رسانه ها گزارش کلی و نیسان را محاکمه خواهد شد به احتمال زیاد حدود یک سال گذشته به دلیل مقدار زیادی از شواهد درگیر از جمله شهادت سابق نیسان اجرایی Hiroto Saikawa.

Saikawa جایگزین Ghosn اما استعفا داد در سال گذشته بیش از مالی سوء اتهامات خود را. او متهم شده اند.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر