یک “کشتی ارواح” دست خوش پیشامد میشه بدون خدمه برای بیش از یک سال و شسته شده در ایرلند جنوبی و سواحل دریاهای آزاد ناشی از طوفان دنیس جمهوری را گارد ساحلی گفت.

رها 77 متر (250-فوت) کشتی باری MV آلتا فرار گل نشسته در سنگ خارج کرد Ballycotton نزدیکی Cork, Ireland دوم شهرستان آوردن و خود را به ماه سفر طولانی.

آلتا اودیسه آغاز شد و در سپتامبر سال 2018 زمانی که او معلول در اواسط اقیانوس اطلس در مسیر از یونان به هائیتی.

او 10 خدمه صرف 20 روز در هیئت مدیره کشتی بی توجه به عنوان آن شناور 2220 کیلومتر (1380 مایل) جنوب شرقی برمودا قبل از آنها گرفته شده توسط خدمه US Coast Guard برش.

The MV Alta is believed to have had 10 crew members aboard who were rescued by the US Coast Guard. Since September 2018, the ship has been drifting with no crew aboard, and it was last seen off the coast of West Africa before being washed up in southern Ireland during Storm Dennis. Picture: Irish Coast Guard via AP
media_cameraMV آلتا اعتقاد بر این است که تا به حال 10 خدمه روی عرشه کشتی بودند نجات توسط گارد ساحلی ایالات متحده. از سپتامبر سال 2018 کشتی شده است دست خوش پیشامد میشه بدون خدمه و از آن گذشته در سواحل غرب آفریقا قبل از اینکه شسته در جنوب ایرلند در طول طوفان دنیس. تصویر: ایرلندی گارد ساحلی از طریق AP

در آن زمان گارد ساحلی آمریکا گفت: در آن مشغول به کار بود با آن تانزانیا به روحانی صاحب به ترتیب یک یدک کش به ساحل.

اما سوال از او و پس از آن حرکات و سپس تبدیل به ابری. دریایی سایت خبری Fleetmon گزارش دریافت مکاتبات از گفته مالک گفت: کشتی شده بود دو بار ربوده شده از گویان در روند سالم بودن.

مقام بعدی رویت از 44 سال کشتی آمد و در ماه اوت سال 2019 زمانی که نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا یخ گشت کشتی HMS محافظ در بر داشت آلتا شناور crewless در اواسط اقیانوس اطلس.

“ما بسته رگ به ایجاد ارتباط و ارائه کمک های ما اما هیچ کس پاسخ داد:” با توجه به کشتی خوراک توییتر.

آلتا سفر به پایان رسید بر روی صخره ها بیش از آخر هفته به عنوان طوفان دنیس خروشان شلاق ایرلند با باران های سنگین و بادهای تا 110 کیلومتر (70 مایل) در ساعت است.

ایرلندی گارد ساحلی گفت: یک هلیکوپتر نجات فرستاده شد به صحنه در روز یکشنبه اما هیچ خدمه داشت.

چوب پنبه شورای شهرستان گفت: هیچ نشانه ای از آلودگی نشت در اطراف کشتی و یک پیمانکار خواهد هیئت مدیره کشتی در جزر و مد در روز سه شنبه برای ارزیابی بیشتر.

“مشاوره ادامه بین ایرلندی Coastguard چوب پنبه شهرستان شورای گیرنده از Wrecks و دیگر نهادهای ذیربط در رابطه با آینده خراب” آن را در بیانیه ای گفت.

در اصل منتشر شده با عنوان “شبح کشتی’ شستشو در ساحل در ایرلند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im