NEW ORLEANS — Giannis Antetokounmpo تا به حال قدرت و زرنگ و دانا برای تحت الشعاع قرار دادن rookie احساس صهیون ویلیامسون در آخرین دو رقمی پیروزی برای NBA-پیشرو Milwaukee Bucks.

Antetokounmpo تا به حال 34 امتیاز و 17 ریباند و دیگران را شکست داد نیواورلئان 120-108 در سه شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œHe را سابق MVP,” ویلیامسون گفت که در مورد خواسته خود را برای اولین بار تجربه بازی در مقابل Antetokounmpo. “آن را مانند بالا رفتن در برابر هر بازیکن بزرگ; شما به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید به او را کم کردن سرعت.’�

پلیکان تلاش برای آهسته Antetokounmpo به عنوان بسیاری از تیم ها در این فصل – به خصوص به تازگی. یونانی ستاره در حال حاضر حداقل 30 امتیاز و 15 ریباند در هر یک از گذشته خود چهار بازی.

Antetokounmpo نیز یک عامل در دفاع. در حالی که او معمولا به دفاع کردن توپ در آینده در اواخر برای جلوگیری از تلاش و یا پرتاب ریباند, او تا به حال شانس در نیواورلئان به گارد ویلیامسون و حتی پویا بال بازیکن براندون Ingram.

‘œI افتخار است که, و هر زمان که من یک فرصت برای محافظت از پسر 1-در-1, I like it,’� گفت Antetokounmpo که دفاعی برجسته شامل ابتلا به Williamson, از پشت, در یک افطار و سخنان خود را به ضرب گلوله از مرزهای.

                                                                                                                                                                                                                       

در جرم Antetokounmpo بدنی تسلط در صفحه نمایش کامل زمانی که او در انتقال توپ از سمت چپ را به راست و بدبختانه آن در کردن شیشه به عنوان پلیکان گارد Jrue تعطیلات کشیده زور و اجبار بر روی بازوی چپ خود را در تلاش برای متوقف کردن او را از نمره رسوب.

Khris منچستر به ثمر رساند 20 برای دیگران که ازمایش کرده 61-58 در حاصل کار دو تیم اما broke loose برای 42 امتیاز در سه ماهه سوم زمانی که آنها رهبری به عنوان بسیاری از 19.

اینگرام به ثمر رساند 32 امتیاز و ویلیامسون به حال 20 برای پلیکان که به طور خلاصه کردم به عنوان نزدیک به عنوان هفت دو بار در سه ماهه چهارم قبل از دیگران ناشی از جزر و مد و بهبود یافته برای 20-4 دور از خانه در این فصل است.

‘œGood پیروزی در جاده” دیگران مربی مایک Budenholzer گفت. ‘œWe دوست راه دفاع ما رو بهتر به بازی رفت.’�

میلواکی دفاع ویلیامسون به شدت و به طور مداوم رد یا رسوب او با مدافعان متعدد و اغلب او را با ضربه زدن به کف.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe قرار دادن تعداد زیادی از بچه ها زیادی متفاوت به نظر می رسد به او� Antetokounmpo گفت. ‘œJust سعی کردم به او را حدس می زنم فقط سعی کردم به آن را سخت به عنوان امکان پذیر است. شما می دانید او برای رفتن به سعی کنید به سمت چپ بروید سعی کنید برای غلبه هر کس امنیت او سعی کنید به پایان قوی و بچه ها پشت کردم به فعال باشد.’�

به نظر می رسید برای پرداخت کردن. ویلیامسون بود 5-از-19 تیراندازی با چهار گردش و نیواورلئان بود منهای-11 با او در دادگاه.

‘œIt بسیار فیزیکی,’� ویلیامسون گفت. ‘œIt یکی از آن شب ها که در آن من می توانم دوم من-پرش لیآپ به سقوط. آن را بسیار خسته کننده اما هم تیمی های من در گوش من به من گفتن به رفتن نگه دارید.’�

ویلیامسون هنوز موفق به دفاع از خود در اوایل سه ماهه چهارم. خود را خارج از تعادل شناور به عنوان او lunged در سراسر خط کمرنگ دیگران ” منجر به 103-96 با 9:26 به به.

بعد ویلیامسون پاره پاره ارتجاعی دور از Antetokounmpo تحت میلواکی سبد کشید ناپاک و آمار دو پرتاب آزاد به قطع آن 107-100.

اما دیگران در پاسخ بروک لوپز لیآپ و وسلی متیوز’ پنجم 3-اشاره گر از این بازی فشار به نفع خود به 12.

ماتیوز سردرگم نیواورلئان با اعتماد ضربه باز 3s در حال گذار. او آمار پنج از عمیق پایان رسید و با 17 امتیاز.

‘œHe متمرکز بود. او در حال بازی دفاع. او ضربه زدن به پایین عکس. او در صحبت کردن به همه” Antetokounmpo گفت. ‘œIt شگفت انگیز بود.’�

در مقابل پلیکان از دست رفته و 35 از 49 تلاش از 3 نقطه محدوده ضربه فقط سه تا از 19 در نیمه دوم.

نکته-INS

دیگران: در آمد outscoring مخالفان با 12.4 امتیاز در هر بازی و فقط در مورد مساوی است که به طور متوسط. … همسان خود NBA-بهترین دمای 120 امتیاز در هر بازی. … آمار 110 نقطه علامت برای یک 11th مستقیم بازی. … خود را بهبود NBA-بهترین ضبط برای 43-7 با خود 11 پیروزی در 12 بازی.

پلیکان: ساق پوش, جوراب توپ تا به حال 11 امتیاز و 14 ریباند. … JJ Redick به ثمر رساند 13 امتیاز. … ویلیامسون بود 10 از 14 از خط پرتاب آزاد. … , New Orleans, شات 38.8% (38 98).

تحت تاثیر قرار با این وجود

دیگران بازیکنان صحبت کرد و به شدت از ویلیامسون پس از اولین بار از نزدیک او را نگاه کنید.

‘œHe یک جانور مرد” منچستر گفت. “او را برای رفتن به یک معامله از یک حرفه ای است. او یک smart player. او ایجاد می کند بنابراین مقدار نیروی است که در رنگ با توپ در دست خود را. او به یاد بگیرند که چگونه به یک بازیکن بهتر هم که فکر می کنم یک چیز ترسناک را ببینید.’�

اضافه شده Antetokounmpo: ‘œHe خواهید بود یک بازیکن خوب برای بسیاری از سال به آمده است. … او فقط به سالم ماندن و او را برای رفتن به آینده ای روشن.’�

بعدی

دیگران: میزبان فیلادلفیا 76ers در پنج شنبه شب.

پلیکان: بازدید از شیکاگو بولز در روز پنج شنبه شب.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de