غول دست آوردن کلاه پس انداز توسط برش پوند Ogletree مارتین

ایندیاناپولیس — نیویورک غول منتشر شد linebackers الک Ogletree و کریم مارتین پاکسازی قابل توجه حقوق و دستمزد کلاه فضای شنبه با خروج از آنها دو گران قیمت ترین بازیکن دفاعی.

بازسازی دوباره تحت rookie سر مربی جو قاضی غول به دست آورده بیش از 13 میلیون دلار در کلاه پس انداز توسط jettisoning Ogletree ($8.25 میلیون) و مارتین (4.8 میلیون دلار).

                                                                                                                                                                                                                       

Ogletree که در دور اول پیش نویس انتخاب کنید و سپس-St. Louis Rams در سال 2013 به دست آورد و دو سال پیش در یک تجارت برای دو سوم روز انتخاب در سال 2018 است. Ogletree شد دو بار انتخاب کاپیتان تیم و جمع تیم های بالا 173 پردازد به عنوان استارتر در داخل linebacker بیش از دو فصل با غول. در سال 2018 او گره خورده است حق رای دادن رکورد linebackers با پنج interceptions. Ogletree از دست رفته سه بازی هر سال به آسیب است.

مارتین امضا به عنوان یک عامل آزاد روز پس از Ogletree تجارت پس از بازی اول خود چهار فصل با آریزونا کاردینالز. او شروع به هفت بازی در طرف قوی linebacker در سال 2018 اما او با بازی در تنها پنج بازی در سال 2019 به دلیل مصدومیت زانو.

توجه داشته باشید: قاضی استخدام آموس جونز به عنوان دستیار مربی – پروژه های خاص و موقعیت.

جونز, 60, گذشته 13 فصل در NFL اخیرا به عنوان Tampa Bay Buccaneers’ دستیار ویژه مربی تیم در سال 2019. قاضی و جونز قبلا با هم کار کرده در سابق از مادر آلما, می سی سی پی امور خارجه از 2004-06.

___

بیشتر AP NFL پوشش: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im