پس از چند درایو در امتداد غرب 38th خیابان به تازگی متوجه شدم که نادر محله نوار در دنور مناسب است که من تا به حال هنوز به بازدید. و من رفع این وضعیت با یک توقف در زنجبیل نوار های ورزشی یک نقطه که قبلا بخشی از کوچک ‘تقلا زمان میخانه & گراب زنجیره ای.

زنجبیل در اطراف بوده است از تابستان سال 2018 و به زودی جشن خود در دو سال سالگرد تحت همان صاحبان به عنوان ادویه “پاتوق کوره” محل بود که تا زمانی که به تازگی واقع فقط پایین خیابان. بنابراین شما می توانید آن را تا حدودی از جایگزینی تنها به عنوان بیشتر از یک محله نوشیدن استقرار با مواد غذایی از یک شام نقطه با یک نوار.

بسیاری از دکور داخلی سمت چپ بیش از نوار ‘Bout زمان روز آن را احساس بیشتر شبیه به یک استاندارد نوار های ورزشی از Asian-رستوران فیوژن. کلرادو DIY سبک در جنگل تاریک راه راه, فولاد, مجموعه ای از یادگاری های ورزشی به نمایندگی از هر ورزشی زیر آفتاب و پوشش پاسیو با گاراژ ویندوز را به جای احساس آشنا; چیزی شبیه تقریبا در هر دنور محله. با مقدار زیادی از صفحه نمایش تلویزیون (26 به دقیق) یک میز بیلیارد و چند بازی و پاسیو بازی ها, زنجبیل راحت واسوده و بی تکلف به اندازه کافی برای دیرین ساکنان این منطقه اما با فقط به اندازه کافی به درخواست تجدید نظر به جوان خانواده های مرفه که نقل مکان کرده اند بیشتر شده است.

مشتریان در دیدار اخیر ما بیشتر بود مسن مردمی در شلوار جین و کت پف اما نسل جوان هم حضور داشت و یک ساله اسپانیایی زن و شوهر که به وضوح می دانستم که راه خود را در اطراف منو نوع به اندازه کافی به توصیه چند ظروف به ما.

زنجبیل را طبقه بندی چینی و ویتنامی غذاهای برجسته همراه با چند تای ادویه کاری پرتاب در برای اندازه گیری خوبی. سرور ما اشاره کرد که گوشی محبوب است و همچنین به عنوان های مختلف غذا و چینی کلاسیک مانند مرغ Tso و گوشت و کلم بروکلی. ما تصمیم گرفت به برخی از نمونه گلدان برچسب و کنجد بال که شیرین و دارای مزه تند. هر دو ظروف ساخته شده علاوه بر خوبی برای جهان از نوار اسنک فراتر از سنتی سیب زمینی سرخ کرده, nachos در و بال بوفالو.

Wines, wells and pot stickers hit the spot during happy hour.گسترش

شراب چاه و گلدان برچسب آمار نقطه در طول یک ساعت یک مبارک.

سارا مک گیل

آن را پنج شنبه شب در پایان دم از یک ساعت یک مبارک است که می رود پایین از 3 تا 6 بعد از ظهر هر روز به طوری که ما در زمان استفاده از دو-به صورت-یکی هست, نوشیدنی, شراب خانه و پیش نویس آبجو ودکا یک نوشابه برای من و معقول کاخ سفید شراب برای دوست من که هم perked تا در رویت از Tuaca و دکتر, فلفل, نادر, اگر saccharine شیرین-دسته کوچک موسیقی جاز ما تنها اجرا در سراسر چند بار ما بار سفر. این بار نیز ارائه می دهد گسترده کوکتل تخته سنگ برای زمانی که شما احساس فانتزی و ترکیبی از هنر و صنعت و داخلی پیش نویس آبجو.

کالج بسکتبال بازی بر روی چندین صفحه نمایش تلویزیون همراه با توضیح و تبلیغات برای برخی از مرتب کردن بر اساس تاریخی کشور کنسرت موسیقی سی دی مجموعه. تجاری نگهداری می شود ابتلا به چشم من بسیار جذاب سنگ مصنوعی بیرنگ و لباس دیدم در ’80s در دوران خوانندگان کشور مانند دالی پارتن و Reba مک انتیر. تلویزیون صدا خاموش شد هر چند پس از بازدید پاپ از TouchTunes jukebox آمیخته با کم زمزمه های گفتگو.

نوار نمی ماند باز خیلی دیر اما نیمه شب حتی روز جمعه و شنبه احساس می کند خیلی زود در یک محله مسکونی که تمایل به نوبه خود در اوایل. بقیه هفته زنجبیل بسته است 11 p. m. و حتی قبل از آن در روزهای یکشنبه. این محل می داند مخاطبان خود که عمدتا آماده به آن را یک شب بعد از یک لیوان شراب و برخی از مرغ نارنجی.

پان آسیایی, مواد غذایی مخلوط با بیلیارد و صفحه نمایش بزرگ ورزش باعث می شود برای یک خروج از شب در وست هایلند, بنابراین من نمی خواهد آن را نگه دارید در برابر هر کسی که فقط در اینجا برای کوکتل, گفتگو, نیش زدن به غذا خوردن و خروج زود هنگام.

زنجبیل نوار های ورزشی واقع در 3392 غرب 38th خیابان در دنور و باز است ساعت 11 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه تا پنجشنبه 11 صبح تا نیمه شب روزهای جمعه و شنبه و از ساعت 11 صبح تا 10 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ، برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 303-477-4090 و یا بازدید از نوار وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de