Giolito برای شروع ساکس بازکن; توله ریزو تشویق پیشرفت

وقتی پرسیده شد که دوباره در مورد کسی که در حال رفتن به شروع برای White Sox در جمعه شب نجومی, درب بازکن, مدیر ریک alexandria pro uk پاسخ در واقع بدون دادن پاسخ.

“من نمی دانم او گفت:” در یک زوم تماس با خبرنگاران قبل از ساکس در بازی یک نمایشگاه بازی برابر توله در زمینه انوری. “من به شما اجازه بچه ها نوع از آن را کشف کردن.”

                                                                                                                                                                                                                       

با آن alexandria pro uk wryly برگزار شد تا لوکاس Giolito bobblehead.

این یک تصمیم جوراب سفید مغز اعتماد احتمال زیاد ماه پیش و در حال حاضر آن را رسمی.

Giolito بیش از واجد شرایط به زمین باز روز در برابر دوقلوها در نرخ تضمین میشه.

“او فوق العاده افزایش یافته در طول سال گذشته” alexandria pro uk گفت. “او بسیار راحت تر در پوست خود. او برای رفتن به ادامه قادر به انجام برخی از چیزهایی که او انجام شده است در حال حاضر و خوب بلند, مثبت, حرفه ای با Chicago White Sox کمک به ما را امتحان کنید را به انجام آنچه ما می خواهیم انجام دهیم در حال حرکت رو به جلو است.”

Giolito شکست بزرگ در فصل گذشته یک سال پس از ثبت بالاترین عصر (6.13) در لیگ های بزرگ.

پس از تعمیرات اساسی خود را در مکانیک و ساخت یک روانی, تنظیم, 26 ساله righty رفت 14-9 با 3.41 عصر در حالی که ستون تا 228 strikeouts در 176⅔ نوبت.

Giolito نیز تن به تن یک بدون گل زمین باز یافته در All-Star Game به پایان رسید و هفتم در لیگ آمریکا Cy جوان جایزه رای گیری.

در اوایل روز شنبه قبل از alexandria pro uk به او باز نود Giolito گفت که او آماده به رول است.

                                                                                                                                                                                                                       

“گرفتن تعداد زمین تا ورود برخی از (intrasquad) نوبت (شنبه) شب من احساس می کنم آماده” Giolito گفت. “من احساس می کنم آماده برای من برای اولین بار شروع به گرفتن تعداد زمین وجود دارد در محدوده 100. من می دانم که من روال. من می دانم آنچه که من باید انجام دهید برای قرار دادن خودم در یک موقعیت موفق خواهد بود, بنابراین من فقط نیاز به چوب به آن.”

ریزو به روز رسانی:

او ناراحت شده توسط کمر سفتی بیشتر از تابستان اردوگاه اما اولین baseman آنتونی ریزو است هنوز امیدوار به توله شروع, صف, جمعه شب هنگامی که توله باز کردن فصل در برابر حذفی.

“من احساس می کنم با احساس من, امروز, چگونه من در حال حرکت بود امروز آن را قطعا در مسیر درست بودن واقعیت” ریزو گفت. “ما تحت فشار قرار دادند آن را کمی (شنبه) اما امروز واقعا تحت فشار قرار دادند و آن را احساس می کند بزرگ است. من امروز با هدف قرار دادن واقعا بدون درد در همه.”

بمب های دور:

رابرت لوئیس زده در سه رزین اول خود را در بت در برابر توله Kyle Hendricks یکشنبه شب و جوراب سفید را wunderkind پرتاب شد تلاش برای سرقت پایه دوم پس از singling در سفر دوم به صفحه.

                                                                                                                                                                                                                       

عملکرد paled در مقایسه با رابرت هیولا شنبه شب هنگامی که او ضربه 2 homers در Sox را intrasquad بازی که به احتمال زیاد سفر یک ترکیب 850-900 ، رابرت آیا اضافه کردن یک ترجمه در سوم خود را در بت در مقابل توله.

“من خودم را به عنوان یک کامل hitter وظیفه” رابرت گفت: از طریق یک مترجم. “من نمی بینم خودم را به عنوان فقط یک صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای. گاهی اوقات وقتی که من فکر می کنم ضربه homers من بیش از حد مضطرب و این خوب نیست برای بازی. در حال حاضر من فقط در تلاش برای ایجاد خوب و جامد در تماس با توپ است.”

جوراب سفید 22 ساله rookie مرکز fielder متوجه می شود آن را به یک تجربه یادگیری ضربه در برابر مخالفت کوزه که بزرگ کردن-سرعت مسائل و کوزه مانند Hendricks.

“فقط آنها را تشخیص دهد و قادر به اجازه دهید آنها را به” رابرت گفت. “اگر شکستن توپ و آن را در اعتصاب منطقه من فقط رفتن به آن را. من فکر می کنم که رفتن به رویکرد من. وجود دارد هیچ چیز دیگری من نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de