شیشه موارد تکل سنگین افراد در حالی که آزمایش محدودیت های الت موسیقی شبیه گیتار

شیشه موارد می نویسد: آهنگ در مورد سختی ها و از وای — شکست دو-کار-داشتن نسل در حال حاضر هل دادن چهل. گروه, نام, اما, از, اصلی, گانگستر جوان-بزرگسالان ملالت: هولدن کالفیلد بد خلق قهرمان از سال 1951 را “ناطور.”

“برخی از چیزهایی که آنها باید راه آنها هستند” هولدن بریم. “شما باید قادر به چوب آنها را در یکی از کسانی که شیشه موارد و فقط آنها را به تنهایی ترک. من می دانم که غیر ممکن است اما آن را بیش از حد بد نیست به هر حال.”

سه قطعه باند ساخته شده از Alex Van Keulen Austin Seifert و کامرون, Greene, بازی صخره های سرخ بعد از این ماه به عنوان بخشی از مجموعه های محلی سری از داخل سالن کنسرت. نشان می دهد همچنین در خدمت به عنوان یک حزب آزادی و برای هشت آهنگ آلبوم در بین.

این bandmates در نظر گرفتن رکورد که شامل دکلمه چشمگیر, خواننده و ارکستر بزرگ مصنوعی متورم به شیشه موارد’ official debut. نوازندگان با استفاده از پشتوانه آهنگ وقتی که اجرای زنده برای اضافه کردن بیشتر از یک سه گانه خواهد به نظر می رسد قادر به.

“ما می خواستیم همه چیز را بسیار بزرگ مانند یک سمفونی” Van Keulen می گوید.

و وجود دارد یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار. خوشحال صدایی اقیانوس آرام جزیره ابزار جفت شده با موضوع الهام بخش ناهماهنگی شناختی در شنونده.

“ما فقط یک بهتر مصنوعی-و-الت موسیقی شبیه گیتار mashup با ما آهنگ ها است که ما به اصلی و خلاق” Van Keulen می گوید. “چیزی در مورد این نوع الت موسیقی شبیه گیتار. این است که احتمالا دلیل این که شما می توانید آن را انتخاب کنید و با آن آشنایی خود را به آسان آهنگسازی.”

گرین می گوید: آن را سرگرم کننده برای دیدن تا چه حد این گروه می تواند فشار محدودیت از نوع الت موسیقی شبیه گیتار. قطعا آنچه که شما می شنوید در همین Ho رکورد.

“این زیبا و شاد اما با چند ترفند شما تقریبا می توانید آن را دریافت کنید وهم آور هنگامی که شما جفت آن را با حق جوی انجمن” گرین می گوید. “ما دوست کاوش که قلمرو.”

اگر چه این گروه قبلا منتشر شانزده آهنگ آلبوم شیشه ای موارد بیشتر یا کمتر نفی آن به این دلیل که اعضای تکامل یافته اند بسیار کمی موسیقایی از آنها آغاز شده در فورت کالینز چند سال به عقب. یک تعداد انگشت شماری از آهنگ های از نسخه اصلی به نظر می رسد در بین.

“آلبوم ما با آمدن به در حال حاضر است که در آن هر سه ما در واقع در گروه” Seifert می گوید. “از قبل آن را فقط به من و الکس نوع از وارد شدن به صحنه موسیقی.”

گروه پردازد انزوای اشتغال ذهنی با گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی فلج بدهی های دانشجویی و افسردگی از نسل وای و خود را خواهر و برادر جوان به اصطلاح نسل Z کوهورت. Seifert برای مثال به دانشگاه رفت و به مدت شش سال و احساس تنهایی به عنوان بسیاری از دوستان خود نقل مکان کرد. در ابتدا او فکر می کردم او به تنهایی به عنوان کسی که نه از طریق کالج در چهار سال — اما به نظر می رسد او اشتباه بود.

“من تا ستون این همه بدهی های دانشجویی,” او می گوید. “من پیدا کردن وجود دارد بسیاری از مردم که در واقع رفتن را از طریق این. … من در بین مثل شروع زندگی من و پیدا کردن یک کار و حرکت رو به جلو. من اینجا گیر و همه دوستان من در حال حرکت هستند.”

Van Keulen می گوید که تلفن های همراه و رسانه های اجتماعی تبدیل شده اند در همه جا حاضر بخشی از زندگی مدرن اما پیامدهای منفی است که تکنولوژی بر روی زندگی مردم ممکن است خسته شده اید گاهی اوقات. او تا به کمک شعر در مورد تنهایی, افسردگی و خودکشی به این آلبوم است. “نور خورشید” برای مثال نگرانی های یک دوست خوب که در زمان زندگی خود را.

“آنها با من تماس بگیرید نسل وای به ‘تنها نسل’ از آنجا که ما نوع قطع از جهان,” او می گوید. “کمتر و کمتر واقعی تعامل انسان. من شده است گوش دادن به کلرادو عمومی رادیو نوجوانان تحت استرس سری. … تنهایی و افسردگی و خودکشی به نظر می رسد کمی شدید تر از نسل قبلی است.”

“شب بیدار” است که در مورد نیاز به دوست دارد در رسانه های اجتماعی. گروه متوجه می شود که رسانه های اجتماعی می تواند جداگانه مردم را از بهره گیری از دنیای واقعی چرا که آنها در حال دیدن آن را از طریق یک تلفن اما آن را نیز کمک می کند تا آنها خود را ترویج.

“این یک شمشیر دو لبه چرا که ما به عنوان یک گروه بدون Instagram ندارد تقریبا همان وسیله ای برای ارتباط با مردم و مردم را به شنیدن موسیقی ما,” Van Keulen می گوید. “این نوع از راه غیر طبیعی به تجربه جهان است. شما واقعا وجود دارد.”

شیشه مورد’ آلبوم-حزب آزادی اتفاق می افتد به عنوان بخشی از سنگ قرمز آمفی تئاتر محلی تنظیم در 6 p. m. در 21 مارس ، پل فراست و قطب نما و غار نیز انجام. بلیط 60 دلار در دسترس هستند در axs.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im