Glenbard غرب Hoeh انتخاب سیراکیوز

وس Hoeh و پدر خود را در پرواز به نیویورک برای بداهتا استخدام مراجعه کنید.

خود را قوز تبدیل به یکی خوب است.

                                                                                                                                                                                                                       

این Glenbard غرب offensive lineman متعهد هفته گذشته به بازی فوتبال در دانشگاه سیراکیوز انتخاب نارنجی در میان 17 کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد. حتی اگر Hoeh قادر به دریافت کامل نگاهی به پردیس که بسته به علت COVID-19 گیر او را دیدم به اندازه کافی به او نوسان.

“من عاشق پردیس بنابراین من نمیفهمد چرا صبر کنید دیگر هیچ” Hoeh گفت. “من فقط می خواستم به آن را هر چه زودتر به جای بعد و من عاشق آن وجود دارد.”

Hoeh تحمل جالب استخدام روند با توجه به همه گیر, اما ارائه می دهد از سراسر کشور هنوز هم ریخت. هر کس از اواسط آمریکا کنفرانس به خدمات آکادمی به آیوی لیگ می خواستم 6-پا-4, 240 پوند ارشد-به-بود.

با حدود یک هفته متوجه در اواخر ماه مه Hoeh و پدر خود تصمیم به پرواز به نیویورک است. پس از سوار شدن به هواپیما با پوشیدن ماسک و پیوستن به حدود 30 مسافر را در یک جت به معنای 80, نزدیکی خالی پردیس در انتظار آنها است.

                                                                                                                                                                                                                       

سیراکیوز مربیان به Hoeh یک پیشنهاد سفرنامه و نقشه ساخت مطمئن شوید که او ضربه تمام نقاط مهم حتی اگر او نمی تواند در واقع داخل هر ساختمان است. Hoeh در زمان سفر تفکر سیراکیوز شد نقطه ای برای او و بازدید از تایید اولیه خود را غریزه.

در حال حاضر او می تواند تمرکز بر روی آنچه که او امیدوار خواهد بود یک فصل فوتبال با Hilltoppers در پاییز.

“من احساس نمی مانند من تا به حال برای تصمیم گیری زود است اما به عنوان یک خانواده ما فقط احساس آماده برای انجام آن در حال حاضر,” او گفت:. “زمان مناسب. من قطعا شانس در طول کل این فرایند است.”

توییتر: @kevin_schmit

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>