گلندیل ارتفاعات مرد می شود 30 سال برای سلاح سرد مرگ در جشن فارغ التحصیلی

یک گلندل هایقتس مرد محکوم به 30 سال زندان و پنج شنبه برای سلاح سرد به یک مرد به مرگ در یک مستی خشم در دبیرستان جشن فارغ التحصیلی در سال 2015.

DuPage County قاضی الکساندر McGimpsey نیز محکوم آلبرتو Jimenez, 23, به دو سال در زندان تشدید شارژ باتری برای سلاح سرد مرد ،

                                                                                                                                                                                                                       

Jimenez به تازگی فارغ التحصیل روز قبل از Glenbard غرب دبیرستان. او نشان داد تا در مهمانی دوست در یک unincorporated منطقه در نزدیکی گلن اللین. با توجه به کلانتر نمایندگان که به شهادت پنج شنبه, Jimenez نشان داد تا مست و شروع به چیدن مبارزه با چند نفر در حزب از جمله هدف قرار دادن کسی با یک صندلی تاشو. آنها همچنین شهادت شاهدان گفت: قربانی Tehavis قیمت و دختر سعی در کمک به Jimenez کشیدن او از دعوا.

Jimenez خواستار چاقو از یک دوست و وقتی رد زور در زمان pocketknife از او. او چاقو را در سمت چپ خود را به عنوان او در ماشین و چاقو قیمت هفت بار — سه بار در قلب — هنگامی که او آمد به دفاع از او.

Jimenez التماس کرد گناه را به قتل درجه اول و تشدید باتری در ژانویه; دادستان به توافق بپرسید نه برای قتل حکم بیش از 31 سال است. قتل است و مجازات 20 تا 60 سال را در زندان مگر اینکه از آن است که فوق العاده دردناک و یا شنیع که در مورد زندگی طبیعی در دسترس است.

پنج شنبه, دستیار وکیل دولت Demetri Demopoulos درخواست 31 سال برای قتل. Jimenez’ وکیل درخواست 20.

Jimenez را به خدمت 100 درصد از قتل حکم و پس از آن حداقل نیمی از باتری جمله است. او موفق به دریافت اعتبار برای پنج سال او را در زندان بوده است پس از دستگیری او.

                                                                                                                                                                                                                       

“این بی معنی تراژدی از یک حادثه مانند این را در چه چیزی قرار است به یک شادی رویداد بی رحمانه مقابل” McGimpsey گفت.

Demopoulous تا به حال یک عضو سابق DuPage County, کلانتر, باند جرم واحد شهادت است که او می دانست Jimenez از حوادث قبلی و که Jimenez شناسایی شده بود خود را به عنوان یک عضو یک باند.

اما یک افسر از کندال زندان شهرستان که در آن Jimenez برگزار شد برای چهار سال شهادت دادند که بیشتر از زمان Jimenez رفتار را به خوبی در او اجازه داده شد امتیاز از پیوستن به زندان زندانی کار برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net