گلندیل ارتفاعات افسر ترک پس از دستگیری زن

یک گلندل هایقتس افسر پلیس که در مرخصی اداری و روستا استخدام کرده است یک خطر امنیتی مدیریت شرکت برای رسیدگی به, رسیدگی به دستگیری یک زن صبح روز دوشنبه ثبت شده توسط تماشاگران.

گلندیل ارتفاعات روستای جمهور لیندا جکسون در بیانیه ای گفت: جمعه شب که “در حالی که در این ویدئو تکان دهنده برای دیدن بخش های مهمی از فیلم در حال از دست رفته از در دسترس عموم posts.”

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: این روستا دارای استخدام Hillard Heintze امنیت مدیریت ریسک شرکت به بررسی “حقایق و شرایط از افسر عملیات و بازداشت.”

گلندیل ارتفاعات پلیس گزارش داد افسران نامیده می شدند به یک اختلال داخلی در 500 بلوک گرگوری خیابان حدود 9:30 صبح دوشنبه. هنگامی که وجود دارد, افسران دیدم یک زن و مرد استدلال در یک وسیله نقلیه.

افسران معتقد زن در پشت چرخ از ماشین بود مست و گزارش آنها اقدام به جای او تحت بازداشت هنگامی که او مبارز.

در طول بازداشت پلیس گفت: یک افسر گاز گرفته بود روی بازوی خود و پانچ در صورت. افسر و در نهایت گرفته شد برای درمان به بیمارستان.

                                                                                                                                                                                                                       

یک دقیقه-فیلم بلند در گردش در رسانه های اجتماعی میدارد تا دو مرد افسران در حال مبارزه به جای دستبند روی زن است. زن لباس می آید سست به عنوان او در تلاش و تماشاگران در حال پرسیدن که چرا یک افسر زن نیست کمک.

یک سوم نر افسر اصرار به بازگشت به دور از دستگیری به عنوان مرد تلاش می کند به مداخله.

زن نگه می دارد فریاد که او رانندگی و پرسیدن که چرا آنها دستگیری او.

زن تایلر راسل, 23, از 200 بلوک Joel دادگاه در گلندیل ارتفاعات متهم شده است با یک تعداد از تشدید باتری به یک افسر صلح-بزرگ آسیب بدنی با توجه به DuPage County پرونده های دادگاه. این اتهام می گوید: او بیت یک افسر در بازوی راست باعث “شدید” آسیب. وثیقه تعیین شده بود روز سه شنبه در $35,000.

“تصویری از دستگیری است که گردش خون در رسانه های اجتماعی است تکان دهنده و ناراحت کننده برای دیدن” جکسون گفت. “ما باید در حفظ اعتماد جامعه ما به عنوان شفاف که ممکن است.”

                                                                                                                                                                                                                       

Lissa Druss روستا گفته است که پس از روستای تهدیدی خصوصی ویدئوها دیروز آن را دریافت کرده است فیلم های دیگر از این مورد است.

گلندیل ارتفاعات افسران پلیس را می پوشند نه دوربین بدن. تیم ملی اتومبیل های لازم داشبورد دوربین هایی که فعال هستند وقتی چراغ اضطراری روشن هستند; این روستا در حال بررسی برای دیدن اگر هر یک از این دوربین های در حال اجرا بودند و اسیر چه اتفاقی افتاده است.

راسل بوده و در دو سال دوم-احتمال عفو مشروط پس از ژانویه و پس از شفاعت گناه به خرده فروشی سرقت از یک خارج شده است. اگر او کامل مشروط مورد اخراج خواهد شد. یک شرط از مشروط است که او مرتکب نشده هر گونه فعالیت های جنایی.

جکسون است اصرار هر کسی که شاهد دستگیری و یا هر کسی که با فیلم اضافی برای تماس محققان در (630) 909-5453.

• هرالد روزانه کارکنان نویسنده سوزان Sarkauskas کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>