شما به زودی می تواند قادر به سوزاندن علف هرز قانونی و رقص در همان مجتمع اگر گلندیل داروخانه برنامههای اجتماعی و ماری جوانا مصرف محل در حال تحقق است.

Smokin تفنگ عطار غربی با مضمون قابلمه فروشگاه بعدی به تفنگ ساچمهای ویلی این باشگاه امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین درمانگاه در دولت با یک اتاق مزه اجتماعی علف هرز مصرف و صاحبان آن را می خواهم آماده هر stoner تعطیلات مورد علاقه. فروشگاه برنامه های برای باز کردن اجتماعی با استفاده از فضای نام مشترک در محل آوریل 20: 4/20.

اگر Smokin تفنگ را نرم افزار به صورت مشترک (اشتباه نشود با درمانگاه دنور به نام مشترک, که همچنین قصد دارد برای یک مجوز اجتماعی گلدان محل) تایید شده توسط دولت ماری جوانا اجرای بخش های اتاق مزه می تواند برای اولین بار از نوع خود تحت کلرادو جدید ماری جوانا مهمان نوازی قانون که اجازه می دهد تا رستوران ها و هتل ها و سالن های موسیقی و دیگر کسب و کار برای سوسیال در گلدان-استفاده از مجوزها و درمانگاه ها به درخواست برای مزه-اتاق مجوزهای شبیه به کسانی که مورد استفاده برای کارخانه های لبنی. این Smokin اسلحه قصد دارد به درخواست پزشکی برای مزه-اتاق پروانه در جمعه 7 فوریه با توجه به مالکیت.

زمانی که ما مصاحبه Smokin تفنگ مالک دبورا Dunafon (که همچنین صاحب تفنگ ساچمهای ویلی است) در سال گذشته به عنوان مهمان نوازی لایحه در حال حرکت بود از طریق قانونگذاری ایالتی او اشاره کرد که گلندیل است “مخالف نیست به مصرف عمومی” اما اضافه کرد که آن را “وقت در ماری جوانا کارآفرین برای امن مناسب محل.”

Glendale Mayor Mike Dunafon is married to the Deborah Dunafon, co-owner of Smokin Gun Apothecary.

گلندیل شهردار مایک Dunafon ازدواج به دبورا Dunafon شرکت مالک Smokin تفنگ عطار.

ژاکلین Collins

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به جای تلاش برای پیدا کردن املاک و مستغلات که در آن او می تواند در ساخت یک محل Dunafon تصمیم به اضافه کردن به نقطه او در حال حاضر دارای. با توجه به Smokin تفنگ مشترک را جایگزین یک فضای باز در درمانگاه فعلی خرده فروشی منطقه و ایجاد یک منطقه که در آن مشتریان می توانند در سالن مسخره سلول زندان و سعی کنید متفاوت گونه های ماری جوانا کنسانتره و خوراکیهای.

شهرها و استان ها باید به طور رسمی انتخاب کردن در به مهمان نوازی قانون در نظم اجتماعی مصرف موسسات برای باز کردن. اما گلندیل شهردار مایک Dunafon شده آوازی طرفدار ماری جوانا, حقوق و اتفاق می افتد به ازدواج به دبورا Dunafon.

“از طرف شهر گلندل ما هیجان زده شدیم برای اولین شاهدانه گل مزه اتاق در کلرادو در Smokin تفنگ” Dunafon می گوید در بیانیه ای اعلام مفصل است. “ما آمده است یک راه طولانی از ممنوعیت دوران و ارائه یک فضای کنترل شده به تلاش های مختلف گونه های کانابیس است که یک گام در مسیر درست به سمت پایان دادن به جنگ با مواد مخدر.”

حداقل دو, دیگر, شهرهای, Denver, Colorado Springs, در حال حاضر مجوز اجتماعی مصرف مکانهای اما هیچ یک از آنها درمانگاه اتاق مزه و هر دو شهر در حال حاضر دارای مجوز کسب و کار خود را در زير محلی احکام سال قبل از دولت جدید قانون به تصویب رسید. تحت این قانون به صورت محلی و اجتماعی مجوز کسب و کار مصرف باید از دولت دریافت مجوز ظرف یک سال از باز کردن در جهت ادامه فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im