Glenview نام جدید آتش رئیس

Glenview موقت رئیس آتش نشانی Tony DeRose است و دیگر موقت و مقامات جمعه اعلام کرد.

DeRose منصوب شده است رئیس موثر ژوئیه 1. DeRose بوده است در خدمت به عنوان موقت رئیس آتش نشانی پس از بازنشستگی از رئیس سابق رالف پرچمدار در ماه اوت سال 2019.

                                                                                                                                                                                                                       

DeRose بیش از 20 سال از خدمات آتش تجربه. او آمد به Glenview در ماه اوت سال 2019 به عنوان معاون رئیس آتش نشانی و قبل از آن کار می کرد در حومه شهر آتش نشانی در نزدیکی ورنن هیلز.

“رئیس DeRose انجام داده است یک کار برجسته ای پیشرو ما آتش نشانی در این دوران دشوار بهداشت عمومی بحران” Glenview ایجاد کرد مدیر مت نوعی ماده پلاستیکی در انتشار اخبار گفت. “ما با اعتماد به نفس تونی صدا رهبری و تجربه گسترده او را فرد ایده آل برای رهبری ما با کیفیت بالا تیم از آتش و EMS حرفه ای.”

DeRose دارای رئیس آتش افسر گواهینامه از طریق دفتر امور خارجه آتش مارشال. او مدرک لیسانس خود را در آتش علم مدیریت از دانشگاه ایلینوی جنوبی.

“من با فروتنی و افتخار داده می شود این فرصت را برای خدمت به عنوان Glenview بعدی آتش رئیس” DeRose گفت: در انتشار. “من مشتاقانه منتظر ادامه کار با اختصاصی اعضای Glenview آتش نشانی که دارای یک سنت طولانی مدت از غرور و افتخار ارائه خدمات استثنایی به جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de