Glenview تشریح سیاست پلیس در نیروی کشنده

در پی اخیر بروز (در این کشور) از کشنده خشونت های مربوط به اجرای قانون مقامات روستای Glenview می خواهد ساکنان به دانستن سیاست که Glenview اداره پلیس عمل می کند.

این گروه متعهد به درمان همه مردم با عزت و احترام و به استطاعت هر کس در برابر حمایت می کند. قدرت برای کنترل و جلوگیری و پیشگیری از جرایم بستگی به اعتماد جامعه ما است.

                                                                                                                                                                                                                       

استاندارد سازی سیاست ها و آموزش های ارائه شده از طریق Lexipol و همچنین به عنوان به روز رسانی بر اساس قانون جدید, قانون, احکام دادگاه و بهترین شیوه.

به روز رسانی در حال بررسی داخلی توسط فرماندهی ستاد و ارائه به مسئولين و سرپرستان. همه آنها باید به عنوان خوانده شده و امضای یک سند نشان می دهد آنها را خوانده و درک تمام بخش سیاست.

برخی از کسانی که سیاست آدرس استفاده داری در بازداشت مظنون است.

به طور خاص با توجه به chokeholds و strangleholds:

افسران نباید اعمال فشار مستقیم به گلو نای و یا راه هوایی فرد با قصد به کاهش و یا جلوگیری از مصرف هوایی مگر اینکه نیروی مرگبار توجیه است.

افسران نباید با استفاده از یک سبد یا هر گونه کمتر در تماس با گلو یا گردن دیگری به منظور جلوگیری از تخریب شواهد توسط مصرف.

Glenview سیاست نیاز به یک افسر به مداخله اگر افسر دیگر مشاهده شده است با استفاده از نیرویی است که به وضوح فراتر از معقول است. بیشتر یک افسر باید در صورت امکان شفاعت به جلوگیری از استفاده از نیروی غیر منطقی. یک افسر که شاهد یکی دیگر از کارکنان با استفاده از زور است که بیش از میزان نیروی مجاز توسط قانون باید بی درنگ گزارش این مشاهدات به سرپرست.

                                                                                                                                                                                                                       

Glenview, اداره پلیس همواره فعالانه در ارائه به روزترین آموزش به افسران خود را برای اطمینان از پاسخ مناسب به نیازهای گوناگون جامعه ما است.

همه افسران از طریق مداخله در بحران تیم (CIT) آموزش و بیش از 95 درصد از بخش های قسم خورده و غیر نظامی کارکنان CIT خبره.

این 40 ساعت دوره ارائه شده است از طریق ایلینوی اجرای قانون آموزش و استانداردهای هیئت مدیره به افسران که به اتمام دو سال خدمت.

علاوه بر این افسران دریافت آموزش مداوم در:

–بیماری های روانی علائم و نشانه ها

–کودک و نوجوان مسائل

–مسائل سالمندان

–سوء مصرف مواد

–کلامی د-تشدید و تاکتیکی پاسخ

                                                                                                                                                                                                                       

–بازگشت جانبازان و PTSD

–ارزیابی ریسک و مداخله در بحران مهارت های

–شرایط پزشکی و داروهای روانگردان

–اوتیسم و معلولیت های فکری و توسعه

این گروه همچنین شرکت در تنوع/فراگیر آموزش همراه با صریح و ضمنی تعصب آموزش. این آموزش شامل دو کلاس درس و سناریو مبتنی بر گفت و گو بهتر به آموزش و آماده سازی افسران برای فعل و انفعالات دنیای واقعی با یک جمعیت متنوع با زمینه های مختلف و نیاز دارد.

Glenview افسران اجرای قانون می کند اما کار از طریق پلیس جامعه. این همکاری بین پلیس و جامعه با هدف شناسایی و حل مشکلات جامعه به منظور افزایش ایمنی و کیفیت از محله های ما.

اداره می کند در این زمان باید بدن فرسوده دوربین اما آیا استفاده از در-تیم ملی دوربین های ویدئویی. آن است که همیشه در روند تحقیق فن آوری های جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de