Glenview پارک بنیاد اهدا 55 K $برای کمک به کسانی که تحت تاثیر COVID-19

Glenview, پارک بنیاد متعهد به ارائه $55,000 برای کمک به اعضای جامعه نهفته COVID-19 همه گیر از جمله $2,500 هر یک به جوانان خدمات و به نورثفیلد شهرستان شربت خانه مواد غذایی و متعهد است تا 50.000 دلار برای حمایت از Leisureship صندوق در Glenview پارک منطقه.

این Leisureship صندوق اختصاص داده است در همکاری با جوانان, خدمات فراهم می کند و تفریحی بورسیه به Glenview خانواده ها با نیاز مالی. این بنیاد معتقد است که همه کودکان در Glenview باید از این فرصت برای لذت بردن از برنامه های تفریح و سرگرمی و حمایت کرده است این صندوق در سال های گذشته با سالانه اهدای $10,000.

                                                                                                                                                                                                                       

بنیاد در حال همکاری نزدیک با Glenview پارک منطقه و ایجاد فرصت های تفریحی که امن هستند و پایبند به فاصله فیزیکی دستورالعمل اما هنوز هم ارائه طیف گسترده ای از “در جعبه” فعالیت های تفریحی برای خانواده ها محدود به این معنی است. فعالیت های مورد بحث عبارتند از: “فوتبال در یک جعبه (جعبه می تواند شامل یک توپ فوتبال و یک لینک به یک مربی مجازی برای کار بر روی دریل). فعالیت های دیگر چگونه می تواند شامل فعالیت های آموزشی برای عکاسی در حال رشد مواد غذایی, اردو در حیاط خلوت.

“این زمان فوق العاده ای می گوید:” عمر داغستانی, بنیاد, رئیس جمهور. “با همه گیر ما تا به حال برای تجدید نظر پشتیبانی ما است که به طور معمول ارائه شده به آجر و ملات در پروژه های. اما هدف ما بالاتر از همه این است که در خدمت جامعه و این زمان برای کمک به کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.”

Glenview, پارک مدیره بنیاد رای دادند و با پشتیبانی قوی در طول جلسه مجازی در مارس 20 به این کمک های مالی. Glenview, پارک, بنیاد یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس شد و در سال 1996 به نفع Glenview با ارائه کمک های مالی به منظور افزایش پارک ها و موزه ها و فرصت های تفریحی در جامعه است.

بیش از 25 سال گذشته پارک بنیاد کار کرده همراه با Glenview پارک منطقه در پروژه های شمالی حومه ویژه انجمن تفریح و سرگرمی و شمال حومه ویژه تفریح و سرگرمی بنیاد; بودجه برای Wagner مزرعه بازدید کنندگان Center; این جکمن پارک بازسازی; بیشه نوسازی و برنده جایزه Synnestvedt باغ.

                                                                                                                                                                                                                       

جیم Warnstedt, سرپرست پارک و مرکز خدمات Glenview پارک منطقه و خزانه دار بنیاد مدیره. “بنیاد همواره حمایت از ایده های جدید برای حمایت از پارک های منطقه و افزایش ما ساکنان تجارب ما در پارک ها و امکانات. آنها انجام یک کار باور نکردنی در تغییر تمرکز برای پیدا کردن راه های جدید برای حمایت از جامعه ما در طول این زمان دشوار است.”

در حالی که پارک منطقه آغاز شده است به ارائه اردوگاه و دیگر در فرد فرصت تفریح یک بررسی اخیر نشان داد که حدود نیمی از Glenview ساکنان طرح به صبر کنید چند ماه قبل از پیوستن فرد در فعالیت های. “پشتیبانی از مجازی برنامه یا برنامه های ‘in-a-box’ کمک به ما برای رسیدن به همه ساکنان که هنوز هم احساس امن تر در صفحه اصلی در حال حاضر گفت:” Warnstedt.

Glenview, پارک بنیاد اصلی فعالیت های مالی شامل Glenview, ترقه, کلاسیک, در سال برگزار می شود در لیگ برتر گلف تنظیم گلن باشگاه و 3v3 فوتبال جوانان رویداد برگزار شده در گالری پارک. هر دو حوادث معمولا برگزار شد در 3 هفته در ماه ژوئن اما لغو شد در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اگر شما مایل به داوطلب ارائه افکار به صورت یک “در جعبه” فعالیت یا “هدیه تفریح و سرگرمی’ ساخت کمک مالی, لطفا تماس با عضو هیئت مدیره بر روی صفحه اصلی ما glenviewparkfoundation.org/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de