توکیو — سهام آسیا روز شنبه, گرفتن نشانه خود را از یک افزایش در وال استریت به عنوان دولت و بانک مرکزی در زمان بیشتر اقدامات تهاجمی برای مبارزه با شیوع ویروس و اثرات آن بر اقتصاد است.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1.1% به 21,329.12. استرالیا S&P/ASX 200 اضافه شده 1.1% به 6,395.70. کره جنوبی Kospi به دست آورد 1.3% به 2,085.26. هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 2.1% به 26,771.98 در حالی که شانگهای کامپوزیت پرید 1.9% به 3,069.95. هند Sensex صعود 1.2% به 38,854.42.

                                                                                                                                                                                                                       

سهام نیز بالاتر در تایوان و جنوب شرق آسیا است.

سهام در تراشه های آبی, گل رز پنج شنبه در هنگ کنگ نشان می دهد ‘œinvestors’ اعتماد به نفس ترمیم شد با افزایش در بازار آمریکا. ما لازم نیست به وحشت فروش مشهود هفته گذشته زمانی که بازار به شدت کاهش یافت گفت:” فرانسیس Lun, یک تحلیلگر بورس در هنگ کنگ.

سود در وال استریت بیش از جبران ضرر و زیان بزرگ از یک روز قبل از آن به عنوان وحشی, ویروس سوخت نوسانات در سراسر جهان که در بازارهای گسترش به هفته سوم.

سهام به شدت افزایش یافت از گرفتن رهبری دستاوردهای بزرگ برای مراقبت های بهداشتی سهام پس از جو بایدن مستحکم خود را مدعی وضعیت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. سرمایه گذاران را بیشتر کسب و کار پسند تر از برنی ساندرز.

این تجمع را شتاب شتاب در اطراف ظهر پس از مجلس نمایندگان و سنا رهبری به یک توافق دو حزبی $8.3 میلیارد دلار در لایحه ای را برای مبارزه با شیوع کروناویروس. اندازه گیری بودجه را به سمت تحقیقات واکسن و بهبود آزمون و مواد مخدر برای درمان افراد آلوده.

                                                                                                                                                                                                                       

S&P 500 با افزایش 4.2% به 3,130.12. معیار شاخص تا به حال پنج روز در دو هفته گذشته که در آن چرخش بیش از 3 درصد است. در تمام سال گذشته آن را به حال فقط یکی. شاخص Dow Jones Industrial Average 4.5% به 27,090.86. این شاخص نزدک 3.8% به 9,018.09. این شاخص است که به شدت وزن با شرکت های فن آوری در حال حاضر به دست آوردن کمی برای سال.

راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت افزایش یافت 3 درصد به 1,531 دفاع کرد گرفته شد.20.

‘œDespite شبح coronavirus کمین در سراسر جهان اقتصاد همه به نظر می رسد به خوبی با دنیای قضاوت توسط وال استریت را یک شبه عملکرد” جفری هالی از Oanda گفت: در یک تفسیر. ‘œChina نرخ جدید عفونت غوطه ور است و حتی به عنوان coronavirus باعث می شود آن احساس حضور در دور افتاده در گوشه و کنار جهان.”

سرمایه گذاران نیز پیش بینی بانک های مرکزی دیگر دنبال خواهد شد تا فدرال رزرو تعجب حرکت سه شنبه به بریده بریده نرخ بهره توسط نیم درصد به امید حفاظت از اقتصاد از اقتصادی خرید اینترنتی جدید کروناویروس. کانادا بانک مرکزی کاهش نرخ بهره در روز چهارشنبه نیز با نیم درصد و با استناد به ویروس’ اثر است.

برخی از اقدامات از ترس در بازار کاسته. سود اوراق قرضه افزایش یافت اما هنوز هم در نزدیکی پایین ترین سطح خود در یک نشانه آن است که بازار اوراق قرضه همچنان نگران اقتصادی درد ممکن است از سرعت گسترش ویروس. شرکت در سراسر جهان در حال حاضر گفت: این ویروس جنگیدن دور درآمد با توجه به زنجیره تامین اختلالات و ضعیف فروش با جنرال الکتریک تبدیل شدن به آخرین هشدار به سرمایه گذاران خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

حتی اگر بسیاری از سرمایه گذاران می گویند آنها می دانند که نرخ بهره پایین تر نمی خواهد متوقف کردن گسترش ویروس آنها می خواهند برای دیدن بانک مرکزی و دیگر مقامات انجام آنچه آنها می توانند برای کاهش آسیب است. S&P 500 غرق 2.8% در روز سه شنبه پس از مختصری تسکین تجمع باعث فدرال رزرو کاهش نرخ fizzled.

‘œMonetary سیاست تنها می تواند ما را تا کنون, اما حداقل آن را یک گام’� گفت: جک Ablin مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Cresset. “سرمایه گذاران را به راحتی در هماهنگی بانک مرکزی اقدام است. من را به راحتی در دانستن این نیست طاعون ما در نهایت از این طریق دریافت کنید.’�

بانک مرکزی انگلیس با یک دیدار در 26 مارس در نرخ بهره. بانک مرکزی اروپا و دیگران در حال حاضر کاهش نرخ بهره به زیر صفر و در عین حال که محدودیت های سیاست های پولی خود را شلیک. اما اقتصاددانان می گویند که آنها می تواند حرکت دیگر مانند آزاد کردن بانک ها به قرض دادن ،

آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که اقتصاد ایالات متحده هنوز هم نگه داشتن حداقل همانطور که از ماه گذشته. در این کشور خدمات صنایع در رشد سریع تر در ماه گذشته از اقتصاددانان انتظار می رود با توجه به یک گزارش از موسسه مدیریت عرضه. استخدام در کارفرمایان خصوصی قوی تر از انتظار می رود در ماه فوریه با توجه به یک گزارش از حقوق و دستمزد پردازنده ADP هر چند آهسته تر از ماه ژانویه سرعت. که می تواند یک نشانه امیدوار به صورت جامع مشاغل گزارش از دولت در پایان هفته.

انرژی: معیار نفت خام با افزایش 60 سنت افزایش به $47.38 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را 40 سنت کاهش یافت و به حل و فصل در $46.78 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی به دست آورد 75 سنت افزایش به $51.88 در هر بشکه رسید.

واحد پول: دلار کاهش یافت و به 107.32 ین ژاپن از 107.55 ین در چهار شنبه. یورو نیز به $1.1136 از $1.1131.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de