جهانی سهام مخلوط اروپا پس از گزارش های شیب دار تولید ناخالص داخلی رها

توکیو — سهام اکثرا پایین تر در آسیا روز جمعه به عنوان داده ها و درآمد شرکت ها ضبط ملال انگیز تصاویر از coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد جهان است.

بازار در حال نظارت بر گزارش های مالی به ببینید که چگونه کسب و کار موفق شده اند خرید اینترنتی از ادامه شیوع COVID-19. برخی از شرکت های فن آوری باید bucked روند و در حال نشان دادن نتایج مثبت است. اما بسیاری از شرکت ها در حال صدمه زدن به.

                                                                                                                                                                                                                       

سرمایه گذاران نیز با نگاه به آینده به بانک مرکزی جلسات در بریتانیا و استرالیا و هند و روسیه و تایلند در هفته آینده. در وال استریت شاخص S&P 500 و Dow Jones Industrial Average کاهش یافت اما شاخص Nasdaq composite به دست آورد.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافته است 2.8% به 21,710.00 در حالی که کره جنوبی Kospi تضعیف 0.6% به 2,253.95. استرالیا S&P/ASX 200 غرق 2.0% به 5,927.80. هانگ سنگ در هنگ کنگ نیز با کاهش کمتر از 0.1% به 24,698.39 در حالی که شانگهای کامپوزیت زودتر جبران ضرر و زیان به دست آوردن تقریبا 0.6% در 3,306.23.

مرداد گرایش به شپشو ماه برای سهام اشاره کرد استفان Innes از AxiTrader Corp.

‘œStock بازار به دنبال فوق العاده اصلاحی به حدی که ما وارد می شود می تواند به عقب برگشت مرحله را به اوت اغلب به عنوان مراجعه کننده تابستان swoon” Innes گفت: در یک تفسیر.

در یک سیگنال مثبت چین در گزارش خود فعالیت تولید نیز در ماه جولای و سفارشات صادرات تقویت شده با وجود ضعیف آمریکا و اروپا تقاضا است. ماهانه بررسی منتشر شد جمعه بود که یکی دیگر از نشانه های جهان در دومین اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

فرانسه گزارش داد که اقتصاد آن قرارداد 13.8 درصد در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه کمی بهتر از انتظار می رود.

بانک مرکزی جلسات مختلف کشور در دستور کار هفته آینده.

‘œSecond چهارم تولید ناخالص داخلی اندونزی و فیلیپین نیز قرعه کشی موشکافی برجسته تاثیر بیماری همه گیر’� گفت: Bernard Aw اصلی اقتصاددان برای IHS Markit در سنگاپور است.

دولت ژاپن گفت: در اواخر روز پنجشنبه از اقتصاد این کشور به احتمال زیاد به نزول 4.5 درصد برای سال مالی منتهی به مارس سال 2021. آن را پیش بینی بازگشت به رشد در سال مالی زیر.

همچنین نگرانی برای جهان سوم بزرگترین اقتصاد است چگونه coronavirus موارد شده است به طور پیوسته نوردی به خصوص در توکیو که در آن روزانه موارد گزارش شده بوده است ،

                                                                                                                                                                                                                       

در میان شرکت های ژاپنی گزارش سود هفته آینده در حال سونی Corp., Honda Motor Co., Toyota Motor Corp و Nintendo Co.

برخی از شرکت ها در حال برگزاری بهتر از دیگران است.

ژاپنی گزارش های رسانه ها گفت: تویوتا در دوره برای تبدیل شدن به شماره 1 خودروساز در جهان دوباره سبقت فولکس واگن در حال حاضر تولید کننده برتر جهانی و فروش خودرو. تویوتا فروش شد و در حال حاضر دوره نقاهت در بازارهایی مثل چین که دوره نقاهت بعد از آن در اوایل شیوع COVID-19 با توجه به شرکت.

یک شبه ایالات متحده گزارش داد اقتصاد در یک رکورد شکنانه 32.9 درصد نرخ سالانه در ماه آوریل تا ژوئن به عنوان اپیدمی خاموش شدن ناگهانی گسترش یافته است.

اخبار های شیب دار فروپاشی آمد و به عنوان یک تجدید حیات از شیوع بیماری تحت فشار قرار دادند تا کسب و کار در بسیاری از مناطق به نزدیک برای بار دوم. دولت برآورد سه ماهه دوم سقوط در تولید ناخالص داخلی هیچ مقایسه ای از پرونده آغاز شد و در سال 1947. قبلی بدترین سه ماهه انقباض – در 10% کمتر از یک سوم از آنچه گزارش شد پنج شنبه – رخ داده است در سال 1958 در طول دولت آیزنهاور.

خبر بد بود هیچ شگفتی بزرگ در وال استریت شاخص S&P 500 با کاهش 0.4% به 3,246.22. نزدیک به سه چهارم سهام در شاخص کاهش یافته است.

قوی تر از حد انتظار سود گزارش شده توسط یو پی اس و شرکت های دیگر کمک کرد تا بازار اصلاح آن ضرر و زیان است. بنابراین steadying قیمت آمازون و دیگر تکنولوژی گرا سهام که گزارش نتایج خود را پس از روز معاملاتی به پایان رسید.

به طور کلی شرکت های بزرگ در شاخص S&P 500 در مسیر گزارش نزدیک به 38% کاهش در سه ماهه دوم سال جاری با توجه به FactSet.

معیار خام ایالات متحده به دست آورده 36 سنت افزایش به $40.28 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 16 سنت افزایش به $43.10 در هر بشکه رسید.

دلار تضعیف شد 104.36 ین ژاپن از 104.73 ین. یورو دلار هزینه 1.1896 از $1.1846.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر