توکیو — سهام آسیا بیشتر افزایش یافت پنج شنبه با وجود یک شبه زیان در وال استریت و ادامه نگرانی در مورد شیوع یک ویروس جدید است که شروع در چین است.

شاخص Nikkei 225 رز 1.0% در بعد از ظهر تجاری به 23,415.30.استرالیا S&P/ASX 200 added0.4 درصد به 7,144.60.کره جنوبی Kospideclined 0.2% به 2,204.66.هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 0.4% to27,635.93 در حالی که شانگهای کامپوزیت لبه up0.1% به 2,986.34.

                                                                                                                                                                                                                       

اضافه کردن به خوش بینی جدید ویروس موارد در چین شده اند و در حال سقوط با 1,749 عفونت های جدید و 136 جدید مرگ و میر اعلام کرد. اما داده ها نشان می دهند اختلال در تولید و خرده فروشی و گردشگری.

‘œCollapse در تقاضا با توجه به COVID-19 همچنان کلید نگرانی برای بازار در سراسر جهان به این بیماری همچنان گسترش,’� گفت: Prakash Sakpal اقتصاددان برای آسیا در نشستند.

ژاپن در گزارش سوم خود را مستقیم monthof تجارت deficitin ژانویه و مثل بقیه از آسیا است پایدار رکود در گردشگری.برخی از controlshave شده است مجموعه ای در سفر به چین andother مکان sufferingfrom شیوع ویروس.

تجارت است که به احتمال زیاد به یک “œmajor کشیدن’� در ژاپن رشد اقتصادی این سه ماهه تام Learmouth از اقتصاد سرمایه گفت: در یک تفسیر. او پیش بینی 0.6% کاهش در تولید ناخالص داخلی در ماه های ژانویه-مارس چهارم مربوط به اختلالات از ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

این gainsin آسیایی, tradingfollowed متوسط ریزش در شاخص های سهام ایالات متحده که به برخی از آنها سود جامد از دو هفته گذشته.

بانک ها و فن آوری سهام اختصاص بیشتر از کاهش است.

S&P 500 شاخص 0.3% به 3,370.29. معیار و شاخص باقی مانده است فقط در زیر آن تمام زمان بالا مجموعه در روز جمعه. میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 0.6% به 29,232.19 در حالی که نزدک از بهبود اولیه اسلاید ومیگوید 0.1% به 9,732.74.

راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت افت 0.2 درصدی به 1,683.52.

جمعه بود و روز تعطیل در آمریکا برای رئیس جمهور ،

‘œThe دیگر این رود در بیشتر تمرکز در حال رفتن به در چقدر این رفتن به تاثیر شرکت هایی مانند اپل در نظر گرفته است که نه تنها یک bellwether در tech اما bellwether برای بازار به طور کلی’� گفت: شیدا فردریک معاون رئیس جمهور از معامله و مشتقات در چارلز شواب.

با وجود مداوم و عدم اطمینان بیش از شیوع ویروسی سرمایه گذاران به نظر می رسد مایل به خرید به بازار پس از افت.

S&P 500 به پایان رسیده است بالاتر از دو هفته گذشته و برگزاری بر روی یک 4.5% افزایش در این ماه.

                                                                                                                                                                                                                       

برای اکثر سرمایه گذاران در حال شرط بندی که اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع خواهد بود محدود به سه ماه اول سال جاری فردریک گفت. اما اگر شرکت های سیگنال که آنها انتظار طولانی اثرات آن بر کسب و کار خود به سه ماهه دوم سرمایه گذاران می تواند تبدیل به کمتر مشتاق به پرش به بازار است.

“فقط تا بسیاری از مردم وجود دارد که فکر می کنم هر شیب یک فرصت خرید و تا کنون آنها بوده است پاداش’� فردریک گفت. ‘œWe در حال رفتن به ببینید که در حالی که تا زمانی که ما واقعا بزرگ رکود و مردم واقعا صدمه دیده است. ما فقط تا به حال نشده که در یک مدت زمان طولانی است.”

انرژی: معیار نفت خام با افزایش 45 سنت افزایش به $52.74 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی rose44 سنت افزایش به $58.19 در هر بشکه رسید.

واحد پول: دلار افزایش به 110.06 ین ژاپن از 109.87 ین در روز سه شنبه. این euroinched تا $1.0795 از $1.0792.

___

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de