توکیو — سهام مخلوط شد پنج شنبه در آسیا پس از وال استریت به بهبود رکورد با شانگهای معیار پریدن نزدیک به 2 درصد در بانک مرکزی چین نرخ بهره برای کمک به سهولت اعتباری برای شرکت های زده شده توسط این ویروس شیوع محور در شهر ووهان.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 0.3% به 23,479.15 ریختن بزرگتر دستاوردهای اولیه. استرالیا S&P/ASX 200 اضافه 0.3% به 7,162.50. و شانگهای کامپوزیت شاخص برداشت 0.5% به 2,989.31. اما کره جنوبی Kospi از دست 0.7% به 2,195 فتح کرد گرفته شد.50. هانگ سنگ در هنگ کنگ نیز با کاهش 0.2 درصدی به 27,611.67 در حالی که هند Sensex لبه 0.1% بالاتر به 41,365.80. سهام کاهش یافت و در تایوان و تایلند و سنگاپور اما رز در جاکارتا.

                                                                                                                                                                                                                       

یک شبه سهام ایالات متحده را تکان داد خود را latest virus ناشی از ضرر و زیان نقض رکوردهای صعودی جدید.

سهام تکنولوژی led این تجمع به عنوان اپل بسیج به بهبود بسیاری از از دست دادن آن از قبل روز. آن کاهش یافته است سه شنبه پس از هشدار است که درآمد این سه ماهه خواهد سقوط کوتاه از پیش بینی با توجه به شیوع ویروسی محور در چین است.

نگرانی باقی می ماند در مورد چگونه مخل ویروس خواهد بود برای تولید مسافرت و دیگر فعالیت های اقتصادی در سراسر منطقه اما بازارهای سراسر جهان افزایش یافت که تعداد ویروس جدید موارد در چین کاهش یافت شنبه ، انتظارات نیز بالا است که چین و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان را به محدود کردن آسیب های اقتصادی از طریق تزریق پول به بازارهای پایین تر از نرخ بهره و دیگر اقدامات محرک اقتصادی گفت: Shawn Cruz, مدیر گر استراتژی TD Ameritrade.

S&P 500 با افزایش 0.5 درصدی به 3,386.15 و فراتر از آن رکورد هفته گذشته است. شاخص Dow Jones Industrial Average 0.4% به 29,348.03. این شاخص نزدک 0.9% به 9,817.18 و همچنین تنظیم یک رکورد است.

‘œI فکر می کنم بازار کمی بیش از حد گلگون در حال حاضر’� کروز گفت. ‘œThere این فرض که واقعی تاثیر نخواهد بود و اگر یکی از مرکزی بانک قادر خواهد بود به مرحله و ما را زنده نگه دارید.’�

                                                                                                                                                                                                                       

این شرکت بیشتر در معرض خطر ابتلا به slowdowns در چین نیز آن است که رشد کرده است برای تبدیل شدن به برخی از بزرگترین اجزای S&P 500. می دهد که حرکات خود را outsized اثرات آن بر شاخص بودجه کروز گفت.

در حال حاضر, حداقل, سرمایه گذاران به نظر می رسد اعتماد به نفس است که بانک مرکزی چین فدرال رزرو و بانک مرکزی می تواند سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

چین قطع وام خود را نخست رای دادن به 4.05% از 4.15% در روز پنج شنبه حرکت با هدف کاهش آسیب های اقتصادی از COVID-19 بیماری است که در حال گسترش است عمدتا در چین است.

نرخ پایین بوده و کلید زیر بنای قوی بازار سهام ایالات متحده است که بسیج حتی اگر رشد سود شرکت بوده است ضعیف است. فدرال ریزرو منتشر دقیقه بعد از ظهر چهارشنبه از آن در آخرین نشست که در آن مقامات گفتند که دیدن سطح کنونی از سیاست های پولی ‘œas به احتمال زیاد باقی می ماند مناسب برای یک زمان,’� حداقل تا زمانی که داده ها را در اقتصاد نشان می دهد یک تغییر در حرکت است.

سود اوراق قرضه افزایش یافت صبح امروز (یکشنبه) پس از یک جفت قوی تر از حد انتظار گزارش اقتصاد ایالات متحده. یکی قوی تر نشان داد ساخت و ساز مسکن داده از اقتصاددانان انتظار می رود در حالی که دیگری نشان داد نرخ تورم بالاتر از حد انتظار در سطح عمده فروشی در ماه ژانویه است.

                                                                                                                                                                                                                       

اما بازده تعدیل به عنوان روز پیشرفت است. عملکرد 10 ساله خزانه داری ثابت بود در 1.56% در روز پنج شنبه.

تنبل جهانی اقتصاد قرار گرفته و به ویژه در شرکت ها هستند که با این وجود قادر به تولید قوی درآمد و رشد سود و به همین دلیل سهام فن آوری شده اند بازار بزرگترین ستاره در سال.

روز چهارشنبه آنها یک بار دیگر به کمک سرعت بازار است. علاوه بر این اپل 1.4% افزایش Nvidia شروع به پریدن 6.1 درصد و با Advanced Micro Devices رز 3.5 درصد. به عنوان یک گروه فناوری سهام S&P 500 صعود 1.1% برای دومین افزایش در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است.

سهام فن آوری در S&P 500 باید رسید 47.7% بیش از 12 ماه گذشته نزدیک به دو برابر افزایش برای هر یک از این شاخص را در بخش های دیگر.

انرژی و بازار سهام S&P 500 با افزایش 1.3%. صعود آنها با قیمت نفت خام در حالی که کنچو منابع پریدم 7.6 درصد افزایش در شاخص S&P 500 پس از گزارش قوی تر فصلنامه نتایج حاصل از تحلیل گران انتظار می رود.

در این بخش تلاش شده است که نگرانی در مورد تقاضای ضعیف اند وزن در قیمت نفت است. انرژی سهام از دست داده اند 15.5% در طول 12 ماه گذشته تنها بخش در S&P 500 به پایین بیش از آن زمان است.

انرژی: معیار نفت خام اضافه شده 34 سنت افزایش به $53.83 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را شروع به پریدن کرد $1.20 دلار 53.49 یک شبه. قیمت نفت خام برنت, نفت, استاندارد بین المللی, افزایش 26 سنت افزایش به $59.38 در هر بشکه رسید.

واحد پول: دلار نیز به 111.51 ین ژاپن از 110.34 ین در چهار شنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0791 از $1.0805.

___

AP کسب و کار نویسندگان چو استن و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de