برای تمام توهین آمیز ستاره بین Chicago Blackhawks و Edmonton Oilers بزرگ مگاوات گلزنان مانند پاتریک کین و کانر McDavid است goaltending که خرس تماشای به عنوان مقدماتی خود را در سری.

کوری کرافورد از دست رفته شروع اردوگاه آموزشی با Blackhawks او پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 ترک کهنه goaltender زمان بسیار کمی برای آماده شدن برای بالا نمره ادمونتون. مایک اسمیت و Mikko Koskinen در ترکیب برای شروع کار برای Oilers اما هر دو goalies می تواند در postseason.

                                                                                                                                                                                                                       

بازی 1 بهترین-از-پنج سری پنج شنبه در ادمونتون.

‘œThere شده است بسیاری از منجر به بالا رفتن به این نقطه است. … من فکر می کنم بچه ها هیجان زده در مورد این فرصت, این شانس به ضرب و شتم بسیار خوب تیم هاکی’� اسمیت گفت.

در حالی که ادمونتون نیست نام یک بازی 1 استارت فقط هنوز 38 ساله اسمیت دارای سابقه ای طولانی با مربی دیو Tippett و 24 حرفه حذفی ظاهر نسبت به هیچ کدام برای Koskinen. اسمیت تا به حال 2.95 اهداف-برابر میانگین و .902 صرفه جویی در صد در 39 بازی این فصل; Koskinen, به پایان رسید با یک 2.75 GAA و .917 صرفه جویی در صد در 38 ظاهر.

اسمیت نیز در خالص برای Tippett وقتی شغالها حذف Blackhawks در سال 2012 برگشتی ساخت 39 موجب صرفه جویی در پیروزی 4-0 در عقد بازی 6.

اسمیت گفت که سری œseems مانند 100 سال پیش ، �

‘œObviously یک تیم است که تا به حال مقدار زیادی از تجربه در پلی آف’� او گفت: از Blackhawks. ‘œWon استنلی فنجان پس از آن خواهید بود یک تست خوب برای ما است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

کرافورد در شبکه زمانی که در شیکاگو برنده جام استنلی در سال 2013 و 2015. او 48-37 با .919 صرفه جویی در صد و 2.28 اهداف-برابر میانگین در 87 حرفه حذفی ظاهر.

اما او فقط بازگشت به تمرین در روز شنبه پس از از دست رفته شروع اردوگاه آموزشی در حالی که او در قرنطینه.

‘œObviously آن را یک اولویت برای ما به او آماده است به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم’� مربی جرمی Colliton گفت. ‘œThe هر چه زودتر بتوانیم او را به این گروه و بازگشت به روال عادی خود را که او به طور معمول خواهد بود زیر من فکر می کنم این برای همه بهتر است.’�

35 سال کرافورد شده بود بازی خوبی که NHL بود تعطیل به دلیل همه گیر ضبط .930 صرفه جویی در صد در آخرین 17 بازی. این Blackhawks در حال حمل چهار goaltenders خود 31-مرد postseason فهرستی اما کرافورد است که انتظار می رود برای شروع بازی 1 در برابر Oilers.

چگونه او انجام می دهد در برابر McDavid و شرکت با چنین کوتاه آماده سازی پنجره باقی مانده است دیده می شود.

‘œThere را زمان زیادی نیست اما من واقعا هرگز کسی که اسکیت یک تن در تابستان به هر حال,’� کرافورد گفت. ‘œBut من احساس می کنم در آن طول می کشد چند شیوه فقط به پاهای خود را در زیر شما. منظورم این واقعا مهم نیست که چه شما انجام دهید ،

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم کمی بیشتر قلبی بخش استقامت در پاها پس از من به چند شیوه است که خواهد شد بسیار بهتر است.’�

چه DACH?

کربی Dach یکی از Blackhawks’ بهترین بازیکنان در طول آموزش خود را اردوگاه محور یک خط با همکار rookie Dominik Kubalik و سابق Oilers جناح دریک Caggiula.

19-در سال Dach بود که انتخاب شده توسط شیکاگو با شماره 3 به طور کلی انتخاب در سال گذشته پیش نویس تا به حال هشت گل و 15 پاس گل در 64 بازی در این فصل. فورت ساسکاچوان بومی می تواند یک سری از بازگشت به آلبرتا.

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین?

ادمونتون در حال پخش است در ساختمان خود را پس از NHL انتخاب راجرز محل برای یکی از آن مراکز برای لیگ بازگشت از این بیماری همه گیر. اما Oilers در نظر گرفته خواهد شد بازدید کنندگان برای بازی های 3 و 4 از دور مقدماتی – البته با طرفداران در حضور و غیاب برای کل سری.

‘œWe هستید در همان قایق به تمام تیم های دیگر,’� Tippett گفت. ‘œWe هستید در اتاق پانسمان ما یک روز و پس از آن در روز بعد. ما سعی کردیم به آماده شدن برای که در اردوگاه های آموزشی. ما تا به حال برخی از scrimmages بازیکنان لباس های مختلف اتاق پانسمان اطراف. شما فقط سعی کنید برای مقابله با آن است.�

تیم های ویژه

رهبری McDavid و لئون Draisaitl یک فینالیست برای NHL MVP جایزه Oilers تا به حال قدرت بالا بازی در لیگ این فصل تبدیل 29.5 درصد از شانس خود را. آنها نیز کشته 84.4 درصد از مخالفان خود را’ قدرت-فرصت بازی رتبه دوم پشت سن خوزه.

حتی با استعداد کین در بالای آن واحد شیکاگو یکی از بدترین قدرت در لیگ برتر در 15.2%. اما آن مجازات قاتلان به پایان رسید و در 10 صفحه در 82.1%.

___

جی کوهن را می توان در رسید https://twitter.com/jcohenap

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net