GoFigure: در نظر گرفتن یک نگاه در برخی از اعداد از ساکس-توله رقابت

شما می توانید تصور White Sox و توله بازی در همان بخش است ؟

تحت یک پیشنهاد برای تجدید کوتاه 2020 فصل آن می تواند رخ دهد. به عنوان طرفداران امیدوار برای این سال از آن زمان برای یک “به شکل” غاز نر در لحظات از interleague بازی بین شهر بادخیز دو باشگاه است.

                                                                                                                                                                                                                       

Q1. در تاریخ 16 ژوئن سال 1997 در اولین تالار گفتمان کلاسیک توله برنده 8-3. تنها توله به نمره دو بار در این بازی بود Ryne سندبرگ یکی از چهار آینده MLB مدیران به دیدن عمل آن روز. از سه تن دیگر تنها یک هرگز برنده سری جهانی به عنوان یک مدیر. که در آن است ؟

(اسکات Servais, Ozzie Guillen, Dave مارتینز)

Q2. که در مراسم تحلیف ’97 بازی برای اولین بار در خانه به اجرا در آمد سری از outfielder که رسیدگی به Sox از نیویورک یانکیز به عنوان بخشی از یک تجارت سابق Cy جوان برنده جایزه جک مک داول. او به پایان رسید کار خود را با 22 حرفه ای homers در 805 در خفاش ها. چه کسی بود ؟

(جان Cangelosi, لایل Mouton دن Pasqua)

Q3. این بازی برای اولین بار از ’98 سری 5 ژوئن به پایان رسید با یک پیاده روی کردن خانه اجرا از یک توله outfielder. در 159th بازی فصل او کاهش یافته و به یک روال پرواز توپ که مسجل پیروزی در برابر میلواکی Brewers. دست دادن ابزاری در وادار کردن توله به بازی غول سان فرانسیسکو در یک بازی حذفی قبل از کسب درآمد وحشی-کارت حذفی اسکله. که این lefty-ضربه lefty-پرتاب توله?

(داگ Glanville, دان جوان, Brant قهوه ای)

Q4. در 7 آوریل سال 1994 زمانی که توله و White Sox بازی در نمایشگاه بازی در زمینه انوری, Michael Jordan, به زودی به کشتی سوار در دو فصل با بیرمنگام بارون سوار در 2 اجرا می شود برای ساکس با یک جفت پایه بازدید. یکی بود در برابر یک پارچ که در 6-پا-7 بود یک اینچ بلندتر از افسانه بسکتبال. چه کسی بود ؟

                                                                                                                                                                                                                       

(جیم Bullinger دیو اتو Thecubreporter)

Q5. در ژوئن 2010 سابق Cy جوان برنده جایزه برنده دو بازی از دو هفته از هم جدا برای White Sox در برابر توله. شما می توانید نام او را ؟

(بارتل روده بزرگ علامت Buehrle جیک Peavy)

Q6. در ماه جولای 2015, White Sox infielder ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بازی در سه بازی از سری بازی های در زمینه انوری. سال گذشته برای Milwaukee Brewers او موفق تنها 8 بازدید در 65 در خفاش اما او ساخته شده دو نفر از آنها تعداد دفعات مشاهده شده: گراند اسلم در back-to-back روز که حساب خود را تنها اجرا می شود batted در این فصل است. که در آن است ؟

(تایلر Saladino, J. B. پوسته, Trayce تامپسون)

Q7. در تازه ترین ساکس-توله مسابقه در جولای 7, 2019, ساکس rookie outfielder الی Jimenez آمار 2-اجرای خانه اجرا به سوخت جنوب Siders’ 3-1 پیروز شود. سه هفته قبل خود 2-اجرای هومر در نهم باز یافته بود تفاوت که 3-1 ساکس برنده شوید.

این روش نمایشی به اوج شد توسط این واقعیت است که توله ها در دستیابی به پارچ خوزه Quintana معامله شده Jimenez دو سال پیش از آن. که زمان ساکس پارچ که او نیز بخشی از این معامله است ؟

                                                                                                                                                                                                                       

(دیلن بس مایکل Kopech هارون بد شانسی)

Q8. چهل و دو بازی به 2014 فصل سوم این baseman ضربه خود را نهم home run برای توله ششم-بیشتر در لیگ ملی. یکی هومر بود یک گرند اسلم در یک 12-5 فاتح از ساکس در مارس 8.

او همچنین اولین بازیکن تا به حال به آمار خانه اجرا می شود برای توله ها و جوراب سفید در همان فصل — یک شاهکار او انجام شده در سال 2015. او whiffed در بیش از 40 درصد از خود را در خفاش ها و پس از ’15 فصل MLB حرفه ای بود. چه کسی بود ؟

(Mike Olt, Kevin Orie لوئیس Valbuena)

Q9. تیم ها شده اند به طور مساوی همسان در طول سال: یک برنده است 62 بار دیگر 60 بار. که کمی لبه ؟

پاسخ

1. اسکات Servais; 2. لایل Mouton; 3. Brant قهوه ای; 4. دیو اتو; 5. جیک Peavy; 6. تایلر Saladino; 7. دیلن بس; 8. مایک Olt; 9. White Sox

• مت بارون بلوط پارک مبتنی بر نویسنده مستقل است. او مکمل های بیس بال خود را با قدرت Retrosheet.org برای بسیاری از این تحقیقات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de