GoFigure: زمان برای تنه زدن حافظه خود را از تاریخ 4 ژوئیه برجسته

تا پایان این ماه بسیار دیرتر از لیگ اصلی بیس بال فصل برنامه ریزی شده است برای دریافت آن بسیار کوتاه 60-بازی فصل در راه است. هفته آینده “به شکل” را تغییر تمرکز خود را به که در آینده نزدیک است.

ضمن استقلال در روز آخر هفته بر ما بیایید نگاهی به برخی از به خوبی وقایع لحظات همراه با گنجینه های پنهان کمین در جعبه نمرات از تعطیلات در طول فصل گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

4 ژوئیه 1939

این روز بهترین راه حل برای این استادیوم یانکی بازنشستگی مراسم لو گریگ. تنها دو هفته قبل از آن خود را 36th تولد مرد با نام مستعار اسب آهن خود قابل توجه کشش از 2,130 بازی متوالی برگزار شد مبتلا به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS).

Q1. در 29 آوریل در گریگ دوم-به-آخرین بازی هم تیمی دچار آسیب مچ پا است که کنار او نزدیک به یک ماه است. غالب یانکی ها رفت 20-4 بدون این Hall of Famer. چه کسی بود ؟

(دخترک معصوم, اموزش بیل Dickey, Joe DiMaggio)

Q2. وجود هشت AL تیم و هشت NL تیم در وقت های مکرر doubleheaders. چگونه بسیاری از doubleheaders شد, بازی های برگزار شده در این رشته در تاریخ 4 ژوئیه 1939?

(2, 5, 7)

Q3. تنها لیگ برتر اولین بازی در این روز بود که از 22 سال فیلادلفیا ورزشی که در ادامه به رکورد 66 بازدید در زندگی کوتاه خود. است که 2 درصد از پدرش سالن از شهرت حرفه ای چوب خط حساب کردن از 3,315 بازدید. چه بود نام به اشتراک گذاشته شده توسط این ارشد-تاریخ و پشت سر هم?

                                                                                                                                                                                                                       

(ادی Collins, پل Waner پای Traynor)

5 جولای 1947

Q4. در این روز 73 سال پیش سه ماه پس از جکی رابینسون تاریخی اولین بروکلین داجرز آینده White Sox مدیر تبدیل به اولین بازیکن سیاه و سفید در لیگ آمریکا تاریخ است.

در مواجهه با جوراب سفید در Comiskey پارک او حملات را به عنوان یک خرج کردن hitter وظیفه برای سرخپوستان کلیولند. او بعد از آن را بدست آورده و هفت متوالی All-Star اسکله پس از اتمام 2 در با ارزش ترین بازیکن رای گیری در سال 1954 و کاری ادامه داده اند تا کار خود را با 1,515 پایه بازدید سه خجالتی رابینسون حرفه ای چوب خط حساب کردن. که این Hall of Famer?

جولای 4, 1983

در کشور ما 207th تولد یانکی rookie hurler دیو Righetti whiffs وید Boggs برای قرار دادن در پایان با لمس یک هیچ-hitter. این اولین بار بود که یانکی هیچ-hitter پس همین Larsen کامل بازی برابر بروکلین داجرز در سال 1956 جهان سری.

Q5. سه آینده MLB مدیران در یانکی ها صف آن روز همین بیلور لو Piniella و همین Mattingly. دو موفق توله. آن یکی را نه ؟

                                                                                                                                                                                                                       

Q6. در همان روز حدود 1200 مایلی غرب از اپل بزرگ سفید ساکس پارچ را برداشت تا پیروزی در Hubert H. Humphrey Metrodome. او می دهد تا تنها یک اجرا به دست آورده بیش از 6 نوبت به جنوب Siders رالی برای 12-6 پیروزی بیش از دوقلوها مینه سوتا.

چهار فصل قبل از آن بازی برای توله شیکاگو این righty بود “دست” در لو براک 3000 هفتم آمار — زمانی که براک تک رفت که بخشی از بدن خود را. چه کسی بود ؟

(دنیس لامپ فلوید Bannister, کیر Tidrow)

Q7. یک lefty-ضربه rookie سوخت ساکس پیروزی با پنج اجرا می شود batted در بخشی از 20 روز کشش زمانی که او متصلب تا 23 RBIs. او در ادامه به بخشی از ساکس مربیگری کارکنان — چه کسی بود ؟

(رابین Ventura, Greg Walker, هارولد Baines)

4 ژوئیه 1980 و 1984

Q8. دو سالن از شهرت تنگ با کاملا متضاد سبک بریده خود را 3,000 هفتم strikeout در ژوئیه 4, چهار سال از هم جدا.

یکی از اولین استفاده از شعله افکن آن را در سال 1980 در مسیر به پانچ کردن بیشتر در مورد تاریخ از این بازی — ساکس طرفداران می توانند خود را وارد رابین ونتورا کنایه در اینجا.

دوم یک knuckleball متخصص قبلا led لیگ ملی در زیان چهار سال در یک ردیف. او 45 هنگامی که او به دست آورد به عنوان یک نقطه عطف Yankee-و هنوز هم تا به حال بیش از سه سال از MLB عمل چپ در مخزن.

که از سه بازیکن زیر مطابقت ندارد یا توضیحات ؟

(Gaylord پری فیل Niekro نولان رایان)

پاسخ

1. Joe DiMaggio; 2. هفت; 3. ادی Collins; 4. لری Doby; 5. همین Mattingly; 6. دنیس لامپ; 7. Greg Walker; 8. Gaylord پری

• مت بارون بلوط پارک مبتنی بر نویسنده مستقل است. او مکمل های بیس بال خود را با قدرت Retrosheet.org برای بسیاری از این تحقیقات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de