گلدشتاین بررسی: أد کارگر می گوید تلفن عوامل عدم آموزش پشتیبانی

لس آنجلس (CBSLA) — چهار میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در کالیفرنیا در پی بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری از آنها نا امید شده توسط منتظر در حالی که خواستار به دولت خط تلفن برای کمک به.

تلفن کارگر برای کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال سخن گفت که با CBS Los Angeles, در خواست نامش فاش نشود گفت: سیستم “کار نمی کند در حال حاضر.”

ویدئو های ارسال شده به سازمان های خبری توسط EDD را نشان می دهد کارگران در دفتر تلفن, دست زدن به کاغذ بازی و کمک به مردم با نرخ بیکاری — بسیاری از کسانی که تا به حال قابل ملاحظه درآمد در ماه.

“آنها در حال گدایی آنها گریه آنها لعن” کارگر گفت: از این تماس گیرنده.

اما واقعیت از وضعیت بسیار متفاوت با توجه به تلفن کارگر. او گفت: بسیاری از افرادی که پاسخ به تماس های تلفنی برای EDD کار از خانه نشستن در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر با گونش که لینک عوامل فردی به سرپرستان خود را.

و به عنوان کسانی که عوامل سعی کنید برای کمک به میلیون ها نفر از کالیفرنیا تلاش خود را برای دریافت مزایای بیکاری کارگر گفت: آنها همچنین درخواست سرپرستان خود را برای هدایت زیرا آنها در ابتدا تنها یک بعد از آموزش.

“من می دانم که آنها فقط استخدام یک کل دسته از عوامل” کارگر گفت. “و آنها دریافت یک تماس تلفنی و آنها نمی دانند چه باید بکنید. آنها درخواست استاد راهنما و آنها امیدوارند که استاد راهنما در واقع در پاسخ به چت روم.”

با توجه به چت سیاهههای مربوط با CBS Los Angeles, برخی از سوالات نشان داد که کارگران حتی مطمئن نیستید که چگونه به استفاده از سیستم پایه.

“وجود دارد یک شماره گیری مجدد قابلیت” یک عامل خواسته است. “من کلیک را نگه دارید و یا آنها آویزان و یا من نوعی به آنها آویزان است.”

دیگر عوامل درخواست شد اگر کارگران بیکار بودند و صحبت با شد واجد شرایط برای مزایای اگر آنها باید با استفاده از پین به عنوان یک کارت اعتباری و یا اینکه ادعا می کنند بررسی باید انجام شود.

یک عامل حتی نام دیگر تلفن نمایندگی نوشتن در همه کلاه:

“متوقف کردن انتقال تماس و جلوگیری از دروغ گفتن به تماس گیرنده. من فقط به حال یک تماس گیرنده می گویند که او منتقل شد به من و گفت که او در حال انتقال به یک ادعا می کنند متخصص.”

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا عوامل بودند دروغ گفتن به کارگران تلفن کارگر وجود دارد گفت: “بسیاری از که می گذرد.”

دولت گفت: از آنجا که از رکورد بیکاری و پایین بودن نیروی انسانی این بخش را به در تقریبا 5,000 کارکنان موقت برای رسیدگی به افزایش حجم تشبیه مراحل ساخت هواپیما در هوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de