گلدشتاین بررسی: سهل انگاری کارکنان کهنه بر روی اجباری شاتل با وجود اجتماعی فاصله سفارشات

سنا به اتفاق آرا عبور از 2 تریلیون دلار Coronavirus بسته محرک در میان بحث بر سر بازگشایی جدول زمانیسنا در روز چهارشنبه تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک با یک 96-0 رای دادن. این اندازه گیری خواهد شد در حال حاضر رفتن به خانه.

Conejo دره متحد USC قربانی ‘Zoombombing’Conejo دره Unified School District تا به حال علنی لینک به زوم ویدئو کنفرانس آنلاین به طوری که هر کسی که در این مکان می تواند تماشای جلسه هیئت مدیره, اما آنها قربانی “Zoombombing.”

الاییواسدی سرپرست مذاکرات با شتاب و برو شگفتی برای دانش آموزان و خانواده ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروسماتل اهدا اسباب بازی و لوازم Baby2Baby اهدا پوشک دستمال مرطوب کودک مواد غذایی و پتو و محلی 572 کار می کرد از طریق شب به ارائه موارد بسیار ضروری به دانش آموزان و خانواده روز شنبه در 64 گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز توسط منطقه.

اجرای قانون گزارش جنایات کمتر در میان بیماری همه گیر کوروناویروسهر دو اداره پلیس لس آنجلس و لس آنجلس کلانتر گزارش کاهش جرم و جنایت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس اگر آنها گفت: آنها آماده بودند برای یک پتانسیل هجوم در برخی از جرایم مانند خشونت خانگی و یا غارت — به عنوان stay-at-home سفارشات ادامه خواهد داد.

LA County مسائل سختگیرانه تر خود انزوا منظور در حال رشد در میان بیماری همه گیر کوروناویروسدکتر باربارا فرر سر از county وزارت بهداشت گفت: تعداد coronavirus موارد countywide صعود بیش از 800 و اعلام کرد دقیق تر قرنطینه و جداسازی قوانین برای افرادی که یا ویروس و یا فرض آلوده.

ولز فارگو دیگر وام دهندگان OK وام مسکن تسکین با توجه به COVID-19چهار پنج عمده بانک ملی توافق کرده اند که برای 90 روز تحمل در پرداخت وام مسکن برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 Gov. گاوین Newsom چهارشنبه اعلام کرد.

نیروی دریایی تانک در حال حرکت از ونتورا به Inland Empire Garcetti می گوید گارد ملی مستقر نشده و به لاپایگاه نیروی دریایی شهرستان ونتورا در Point Mugu توییتی که کاروان بود و روال حرکت منابع به ادامه پشتیبانی از وزارت دفاع است.

Garth کمپ آب و هوا (مارس 25)Garth کمپ طول می کشد یک نگاه امشب پیش بینی آب و هوا.

سهل انگاری محدودیت ظرفیت در کارمند شاتل پس از CBS2 بررسیتغییرات جدید در حال حاضر در محل ساعت پس از دیوید گلدشتاین گزارش.

لس آنجلس و لانگ بیچ آتش نشانان تست مثبت برای Coronavirusمتعدد آتش نشانان در لس آنجلس آتش نشانی و بلند ساحل آتش نشانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

تنها در 9: الاییواسدی, Mattel, Baby2Baby و Teamsters با هم کار کنند برای حمایت از خانواده ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروسMattel, Baby2Baby و Teamsters Local 572 آمد با هم روز شنبه برای حمایت از لس آنجلس Unified School District دانش آموزان و خانواده ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

OC, پرستار, مجموعه, ماسک صورت خط مونتاژمحلی, پرستار است که با استفاده از وینیل به صورت سپر خط مقدم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

لا بسته محبوب Runyon دره عمیق و باریک در هالیوود هیلز برای جلوگیری از گسترش Coronavirusاضافه محبوب Runyon دره عمیق و باریک پارک در تپه های هالیوود به لیست مسیرهای بسته بودن در لس آنجلس با توجه به جمعیت زیادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

SpaceX گزارش ساخت ضد عفونی کننده دست و صورت و سپر برای اهدای طول Coronavirus بحرانSpaceX کارکنان گزارش ساخت سپر چهره و ضد عفونی کننده دست برای اهدای طول جهانی coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط CNBC ایلان هوافضا شرکت ساخته شده 75 سپر چهره بیش از آخر هفته و تحویل آنها به Cedars-Sinai Medical Center. کتی جانستون ،

Coronavirus: ضربه زدن به صندوق های بازنشستگیبسیاری را به دنبال خود 401ks و سرمایه گذاری های دیگر به عنوان آنها نامشخص مالی آینده با توجه به COVID-19.

8 بلند, ساحل, آتش نشانان تست مثبت برای Coronavirus تعداد موارد در سراسر شهرستان صعود به 41ساحل طولانی مقامات گزارش داده اند که هشت نفر از این شهر آتش نشانان باید آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن کلی مجموع موارد به 41. کتی جانستون ،

خواننده و ترانه سرا جکسون براون دوره نقاهت پس از آزمایش مثبت برای COVID-19خواننده و ترانه سرا جکسون براون دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus. 71 سال براون گفت, مجله رولینگ استون شنبه که او آزمایش مثبت برای COVID-19 و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه. کتی جانستون ،

دانیل Gersh آب و هوا (مارس 25)بالا 62 برای سواحل و 61 برای دره ها در روز چهارشنبه.

Coronavirus: LA بسته محبوب Runyon دره عمیق و باریک در هالیوود هیلزاضافه محبوب Runyon دره عمیق و باریک پارک در تپه های هالیوود به لیست مسیرهای بسته بودن در لس آنجلس با توجه به جمعیت زیادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Selenis & Marizol Levya در کتاب جدید “خواهر من” & Orange Is The New Blackخواهران صحبت با CBS محلی DJ Strainge خود را در مورد کتاب جدید Selenis رابطه با نما, خواهر, اجرا خود را در Orange Is The New Black و تجاوز نمایندگی در تلویزیون.

شیوع نگرانی باعث کاهش سرعت اینترنتجسیکا نظیری از TechSesh.شرکت مورد بحث بالقوه اینترنت مشکلات با اضافه شدن کاربران آنلاین در طی این بیماری همه گیر.

آمازون کارگر در Moreno Valley تست مثبت برای COVID-19یک کارگر در یک مرکز پاسخگویی آمازون در شهرستان ریورساید شهرستان از Moreno Valley دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دولت LA رهبران فشار در برابر تهمت و دولت باز, عید پاک,’ ایدهشهردار اریک Garcetti در نه چندان ظریف در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این شهر را لغو نمی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری تا زمانی که آن را امن است.

سنا می رسد معامله در $2T محرک معاملهکاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف توافق کرده اند که بر روی یک جارو 2 تریلیون دلار کمک مالی بسته برای کمک به کارگران آمریکا, کسب و کار و به شدت تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی برای زنده ماندن هنوز هم در حال گسترش شیوع کروناویروس. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: اتاق بازرگانی به تصویب لایحه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im