لس آنجلس (CBSLA) — CBS2 به دست آمده است گزارش کالبد شکافی برای هفت تن از نه USC دانش آموزان که فوت در چهار ماه طول زمان در طول ترم پاییز سال گذشته — مرگ و میر که فرستاده تکان طریق پردیس شیک پوش.

سه نفر از کسانی که دانش آموزان درگذشت خودکشی یک دانش آموز شد برخورد با دو خودرو در حالی که راه رفتن بر روی 110 آزادراه و سه درگذشت دانش آموزان از فنتانيل استعمال بیش از حد — 21-ماه-پیر مرد که میخواندم در هنرهای سینمایی 21 ساله که متعلق به یک برادری و 27 ساله مذکر گراد دانشجویی که روز گذشته در یک مجتمع آپارتمانی.

یک گزارش از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد تعداد فنتانيل-مرگ و میر مرتبط بودند در حال افزایش است برای افراد بین سنین 15 و 24 با شدیدترین افزایش فنتانيل مربوط به مرگ و میر در میان بزرگسالان بین سنین 25 و 34.

فنتانيل بسیار قدرتمند مواد مخدر استفاده می شود برای مدیریت درد و بیهوشی است که کارشناسان می گویند می تواند کشتن با یک مقدار مساوی یک ذره گرد و غبار.

دکتر استیو Shoptaw یک UCLA استاد دانشگاه و روانشناس بالینی که محققان مواد مخدر علاوه بر این گفت: “چند دانه از فنتانيل در حال رفتن به شما را.”

و آنچه که بیشتر در مورد این بود که تمام فنتانيل-مربوط به دانش آموز و میر مشخص شد توسط پزشکی قانونی به طور اتفاقی استعمال بیش از حد.

“تو این غلظت از مرگ و میر در میان دانش آموزان در USC بنابراین بهترین راه برای درک این است که ما در مشکل” Shoptaw گفت.

پلیسی مخفی با اداره پلیس لس آنجلس گفت CBSLA خبرنگار تحقیقی دیوید گلدشتاین که او به بررسی مواد مخدر در دانشگاه USC است.

“من و واحد وظیفه شد به بررسی شرایط از مواد مخدر و روان و یا در نزدیکی دانشگاه” او گفت:. “ما فکر کردیم ما در بر داشت ماهی بزرگ در محوطه دانشگاه.”

نه روز پس از آخرین دانش آموز overdosed در ماه نوامبر پلیس دستگیر 26 ساله لایحه Hsiao. محققان مواد مخدر یک ثبت نشده تفنگ و یک USC ID کارت در آپارتمان خود را فقط در خارج از دانشگاه.

Hsiao التماس هیچ مسابقه به یک تعداد از اختیار فروش مواد تحت کنترل و محکوم شد تا 49 سال در زندان است. پلیس هنوز رتبهدهی نشده است قادر به کراوات او را به طور مستقیم به مواد مخدر که منجر به مرگ دانش آموزان, اما تحقیقات ادامه دارد.

ویلیام باوئر نماینده ویژه مسئول با اداره مبارزه با مواد مخدر در لس آنجلس گفت: افرادی که خریداری کردن خیابان ها می تواند به سقوط طعمه به قرص های جعلی است که می تواند شامل فنتانيل.

“من فکر می کنم خطر از تقلبی داروهای تجویزی است که جدید به ما,” او گفت:. “مسئله بزرگ این است که این قرص آنها فکر می کنند آن است و این چیزی است که باعث بسیاری از مصرف بیش از حد.”

دکتر Shoptaw گفت: فنتانيل استعمال بیش از حد در USC شد به طوری شگفت انگیز آن باعث تغییرات در UCLA.

در پاسخ به این گزارش USC ارائه شده این بیانیه به شرح زیر:

“ما همدردی خود را به خانواده و دوستان که در ماتم عزیزان از دست رفته آخرین ترم. ما در حال ارائه منابع برای حمایت از دانش آموزان ما از طریق غم و اندوه خود را و همچنان به تقویت بهداشت روانی و خدمات در دسترس به دانش آموزان ما.

مانند بسیاری از دانشگاه های بزرگ ما ارائه درمان و مشاوره به دانش آموزان ما. همچنین مانند بسیاری از دانشگاه های ما را دیده اند افزایش قابل توجهی در سلامت روانی نیاز دانشجویان از جمله افزایش در تعداد دانش آموزان مبتلا به افسردگی و اضطراب است.

به عنوان نیازهای افزایش یافته از طریق سال های ما گسترش منابع و همچنان به اضافه کردن بیشتر درمانگران. در طول سال گذشته ما اضافه شده 12 جدید مشاوران و کارکنان ما و ما خواهد بود با اضافه کردن اضافی از 20 ماه های آینده. از طریق مشاوره و مراقبت از سلامت روان ما درمانگران و مشاوران است که تمرکز بر روی مسائل از جمله الکل و سوء مصرف مواد مخدر و اختلالات خوردن در تنهایی و افسردگی است.

پس از یک سال برنامه ریزی ما نیز باز یک طبقه جدید در ماه نوامبر سال 2019 در USC Engemann دانشجویی مرکز بهداشت و درمان اختصاص داده شده برای دراز مدت مراقبت از سلامت روانی برای بسیاری از دانش آموزان تبدیل شدن به یکی از تنها تعداد کمی از دانشگاه های سراسر کشور به مراقبت طولانی مدت در دسترس در محوطه دانشگاه. کار را برای این ابتکار جدید شروع شد و چند سال پیش توسط رئیس بخش روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشکده کک پزشکی که او نیز اجرا می شود عمل.

USC نیز شده است شرکت به عنوان یک Jed پردیس پس از سال 2018 است. به Jed دانشگاه برنامه راهنماهای برنامه های ما سیاست ها و خدمات برای ترویج سلامت روانی و کاهش خودکشی و استفاده از مواد مخدر و سوء استفاده است.

در حالی که سوء مصرف مواد مخدر دیگر از الکل غیر معمول در دانشگاه USC افزایش یافته است و تلاش برای شناسایی جوامع درگیر شدن در استفاده و ارائه هدفمند آموزش و پرورش و مداخله است. ما همچنین راه اندازی یک دانشگاه گسترده کمپین های آموزشی متمرکز در دسترس بودن Narcan و خطرات مرتبط با مواد مخدر فنتانيل.

داروخانه ها در پردیس سهام نالوکسان شناخته شده تجاری به عنوان Narcan که می تواند اثرات تصادفی مواد مخدر مصرف بیش از حد. Narcan یک پوشش سود در USC دانشجویی طرح بیمه سلامت می شود در USC داروخانه ها در محوطه دانشگاه و در دسترس است برای دانش آموزان که نگران برای همکلاسی ها و دوستان است. USC ماموران امنیت عمومی نیز آموزش دیده به اداره و در حال حمل Narcan.

علاوه بر این دانش آموزان باید توانایی رسیدن و از آنها بخواهید برای کمک به دیگران آنها ممکن است نگران از طریق تروجان ها مراقبت 4 تروجان ها برنامه.

سلامت ایمنی و رفاه دانش آموزان ما اولویت ما است و برنامه هایی که در بالا ذکر شد – و همچنین دیگران – کلید کسانی که در تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im