لس آنجلس (CBSLA) — پس از Kobe Bryant, مرگ غم انگیز در سقوط یک هلیکوپتر جمع شده اند تجاری در موارد شامل لیکرز افسانه امضا و یادگاری های ورزشی کارشناسان دیده می شود بازار خود را برای تولدش موشک وار رفتن.

“آنها رفته ام بین پنج و 50 بار” مایک Sablow صاحب مقوا افسانه در وان Nuys گفت.

CBSLA خبرنگار تحقیقی دیوید گلدشتاین در بر داشت ده ها تن از تبلیغات برای کالا گفته امضا شده توسط Kobe از جمله بسکتبال برای 100.000 دلار و تعداد 24 امضا نیوجرسی برای 250.000 دلار است. یک توپ گفته امضا شده توسط تمام مسابقات قهرمانی جهان تیم که قرار بود برای بیش از 2 میلیون دلار است.

اما همه مواردی که برای فروش قرار گرفت فیلمهای قیمت گفته یک عکس امضا شده که قرار بود برای $251 و گفته امضا OC Weekly, مجله, فروش برای $398.

یک CBSLA تولید کننده ملاقات با آرماندو فروشنده از این مجله که همچنین ادعا کرد که فروخته امضا بلیط و نیوجرسی. از آنجا که ستاره مرگ او به فروش می رسد بیش از $20,000 ارزش کوبه برایانت کالا.

به عنوان برای مجله آرماندو گفت: آن را از یک دوست که با این نسخهها کار برای یو پی اس.

“او ارائه برخی از مسائل و او مشغول به کار در دفتر” آرماندو گفت. “آن مرد او را راه رفتن در اتاق و گفت:” هی شما می توانید با ثبت نام در این برای من?’ مطمئن!’ و او آن را امضا کردند.”

پس از پرداخت نزدیک به 400 دلار برای مجله CBSLA زمان آن را به Sablow شده است که در کسب و کار برای 26 سال فروش یادگاری های ورزشی — از جمله مقدار زیادی از معتبر کوبه برایانت امضا کالا.

“به نظر من این راه خاموش” Sablow گفت: امضای OC Weekly magazine. “من فکر نمی کنم آن را حلال.”

او در مقایسه با امضا به یک آیتم با یک معتبر کوبه برایانت امضا.

“او نمی رفتن که راه” او گفت:. “او فقط نمی خواهد انجام دهد. او نمی کند نشانه آن است که راه.”

Sablow ارسال مجله به متخصص دیگری که با موافقت نظر خود را که امضا شد و در واقع جعلی است.

در eBay وجود دارد یک گزینه به طور رسمی تأیید نظر برای $10. آن هم گفت: این مجله را امضا بود که “به احتمال زیاد واقعی است.”

“من می خواهم به شما یک دلار” Sablow گفت. “آره و من حتی نمی آن را می خواهم.”

حتی هنگامی که مواجه با نظر کارشناس آرماندو هنوز هم ادعا امضای واقعی بود.

“یک متخصص است که نظر آقا” او گفت:. “این یک نظر یک فرد است. شما می توانید نظر من می تواند یک نظر او می تواند نظر او می تواند یک نظر.”

زمانی که گلدشتاین سوال فروشنده بیشتر او ارائه شده به بازپرداخت پول.

اما آرماندو تنها کسی نیست که. گلدشتاین تحقیقات متوجه شد تعدادی دیگر از کوبه امضا در eBay که آمد “به احتمال زیاد واقعی است.”

“بسیار وحشتناک” Sablow گفت. “این که چرا من همیشه از مردم رفتن به رفتن به یک فروشنده به کسی که به شما اعتماد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im