گلف نکته: بهتر بازی بهتر از قبل شات روال

ژولیوس Boros برنده آمریکا در سال 1952 و 1963 او یک دانشگاهی بازیکن بیس بال و او نمی بازی گلف حرفه ای تا سن 29. چه این به بهبود بازی گلف خود را?

همه چیز.

                                                                                                                                                                                                                       

من امیدوارم که برای برقراری ارتباط به شما این است که نبوغ Boros’ ریتمیک قبل از شات روال و ادامه آن به نوسان خود را و چگونه به تقلید از آن خواهد شد کمک به بهبود بازی خود را.

Boros فکر قبل از شات روال حیاتی بود.

خوب گرفتن اسلحه با هم clubhead پشت توپ و پا با هم (پاشنه, لمس کردن). سپس حرکت به سمت چپ و سپس سمت راست. ناب کمی به سمت چپ (را با آهن) و نوسان بدون تاخیر.

هر تفکر شما را در قبل از شات روال ناخواسته است. صرفه جویی در تفکر خود را برای تمرین توپ را روی گوه.

اثربخشی روش او این است که آن را طول می کشد تفکر به طور کامل از نوسان گلف فراتر حرکت ضربه زدن به توپ گلف به طور غریزی ورزشی تلاش بسیار شبیه یک خمیر هدف قرار دادن یک توپ بیس بال.

لیگ hitter وظیفه تنها یک دوم تقسیم به واکنش نشان می دهند به زمین در آینده 90 مایل در ساعت است بنابراین هیچ زمان به فکر می کنم در مورد هر چیزی به غیر از واکنش به جایی که توپ و نشست آن با خفاش. بهترین چیزی که یک خمیر می توانید انجام دهید برای کمک به توپ ضربه ایجاد ریتم و حرکت در جعبه خمیر را اجازه می دهد تا بدن به سرعت واکنش نشان می دهند ورزشی با سرعت و قدرت.

                                                                                                                                                                                                                       

Boros می کند که دقیقا با گلف خود را قبل از شات معمول است که شما می توانید در اینجا و یا در youtube.com/watch?v=W3QQZcScbmg. این ممکن است مهم ترین 2 دقیقه و 12 ثانیه از گلف خود را آموزش و پرورش است.

آنچه که من به شما بگویم ؟ سبک او برازنده روان و بدون فکر او بازی گلف با یک ذهن روشن است که یکی از بهترین می تواند امید برای رسیدن به.

برای Boros این نوسان گلف خود عمل در واقع ضربه زدن به توپ فقط در ادامه ریتمیک رفت و آمد و حرکت بدن خود را قبل از شات های معمول که ترجمه را به یک بی فکر و کارآمد حرکت ورزشی.

تا مطمئن شوید که یادگیری صحیح اصول نوسان گلف بسیار مهم هستند و باید در کار در محدوده طول زمان تمرین. وجود دارد هیچ جایگزینی برای داشتن فرم مناسب و داشتن یک کار نوسان گلف برای بالا بردن یک بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

اما وقتی که می آید زمان برای ضربه زدن به توپ گلف در این دوره لازم است به اجازه از ویژگی های افکار که باتلاق پایین ورزشکاری از حرکت است. ایستاده بر روی توپ در آدرس بدون حرکت برای هر طول زمان و ruing بیش تعدد نوسان افکار را به شادی و غریزه از هدف قرار دادن یک توپ گلف است.

نوسانی با آزادی است که هدف هر دو ذهنی و جسمی بنابراین دفعه بعد شما در دوره کانال درونی خود را Julius Boros و استفاده از pre-shot رفت و آمد و ریتم برای اجرای یک جریان nonthinking نوسان گلف.

• پت Lenski یک آموزش حرفه ای در آسیاب نهر باشگاه گلف در ژنو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de