بیش از چند دهه گذشته کلرادو تبدیل به یک عمده بلوگرس hub. از نوازندگان بازسازی این ژانر به زمان سنت نسل از وانت و grinners پیدا کرده اند پذیرای خانه در رشته کوه های راکی. در اینجا برخی از نقاط در سراسر طیف مقدم که در آن مسیر بالا, بلوگراس, بازیکنان از تمام سطوح می تواند ملاقات و خوش آمد می گوید و انتخاب کنید.

فراتر از کوه دم
6035 Longbow درایو بولدر
چهارشنبه 5 p. m.

این بلوگرس جم با هدف متوسط به پیشرفته بازیکنان برگزار شد در یک بازی دوستانه در گونبررل taproom ارائه برنده جایزه محلی هنر و صنعت آبجو. شیرین Lillies میزبان و سگ ها خوش آمدید.

کامرون کلیسا
1600 جنوبی خیابان مروارید
یکشنبه, 12 p. m. (11 صبح شروع و در دوم و چهارم روزهای یکشنبه از ماه)

با تشکر برای Retrograss جم به میزبانی کامرون United Methodist Church هر یکشنبه. با شعر و آکورد به نوع استانداردهای پیش بینی شده در صفحه نمایش ساخت آن آسان برای همه به بازی همراه این جم تبلیغ به عنوان دنور بزرگترین. خودتان ببینید.

کلنسی میخانه ایرلندی
7000 غرب 38th خیابان ویت ریدج
یکشنبه, 3:30 بعد از ظهر

کلنسی — که واقع در خیابان 38 و کیپلینگ خیابان برای چهار دهه قبل از نقل مکان به آن زمان از 10 ، 000 فوت مربع نقطه — ادعا می شود قدیمی ترین کلرادو در حال اجرا میخانه ایرلندی. با یک میل شدید برای سلتیک و موسیقی ایرلندی را دور هاپ به بلوگرس. چنگ زدن به برخی از پای چوپان یا bangers و مش برای این بعد از ظهر یکشنبه pickin’ ،

روزمره جو کافی شاپ
144 جنوبی ماسون خیابان فورت کالینز
سه شنبه 6:30 p. m.

سفارش اسپرسو و پخته درمان و گرد و غبار آن فرسوده رشته در این جادار کافی شاپ که همچنین به عنوان یک گالری هنری و جامعه جمع آوری نقطه. جو که توسط داوطلبان ارائه می دهد یک فضای خوبی برای “آهسته چینان” و مبتدیان و همچنین متوسط بلوگرس jammers.

Front Range Brewing in Lafayette hosts open bluegrass jams on Thursday nights.گسترش

جبهه محدوده دم در لافایت میزبان باز بلوگرس مربا پنج شنبه شب.

ران Hoglund

جبهه محدوده دم
400 غرب جنوب جاده بولدر سوئیت 1650 Lafayette
پنج شنبه 7 p. m.

واقع در مرکز نوار این درجه یک هنر و صنعت آبجو با خوشمزه خورد شد لافایت اولین آبجوسازی. مباهات دنج, هوای آزاد, منطقه صندلی برای گرمتر روز آن میزبان نوازندگان محلی به طور منظم و باعث می شود اتاق بلوگرس مربا در پنج شنبه شب.

Grossen به بارت آبجوسازی
1025 دلاور Avenue, Longmont
چهارشنبه 7 p. m.

دریافت چمن خود را در یک brewhouse که تنها در خدمت آبجو دم در سایت. صنعتگر آبجوسازی است که به طور منظم میزبان موسیقی زنده در آن مرحله نیز ارائه می دهد کامیون های مواد غذایی, رایگان, پاپ کورن در فضای باغ آبجو و نمایش از جلو برد. اگر شما زل زل نگاه کردن در کوه ها به اندازه کافی بلند شما ممکن است شنیدن ندای سنبه.

In addition to its bluegrass Jam, Oskar Blues also hosts the annual Burning Can beer festival in Lyons.

علاوه بر آن, بلوگراس, جم, اسکار, بلوز همچنین سالانه میزبان سوزش می توانید آبجو جشنواره در لیون.

دانیل Lirette

اسکار بلوز
303 خیابان اصلی لیون
سه شنبه 7 p. m.

به دنبال اریک تورین از جاده باز و KC باغ عمو ارل خود را به جم میزبان در این مدت طولانی در حال اجرا بلوگرس انتخاب کنید در کوهپایه شهر لیون. تمام سطوح از بازیکنان خوش آمدید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 303-823-6685 و یا اشتراک به لیون جم لیست ایمیل با ارسال ایمیل به نشانی: LyonsJam-subscribe@yahoogroups.com.

Paul's Coffee & Tea in Louisville.گسترش

پل قهوه و چای در لوییویل.

پل Waitinas

پل قهوه و چای
956 غرب خیابان گیلاس, لویی
شنبه 1 p. m.

رزین های خود را تعظیم و سر به محلی عمل میکرو roastery برای پیشرفته بلوگرس جم با میزبان دیو و کتی پاتون. شما باید تمام کافئین شما می توانید به نگه دارید تا با همکار خود را سریع بازیکنان.

تولید نیروی ذخیره آبجوسازی
3610 غرب, Colfax, خیابان
یکشنبه 4 p. m.

فرو نشاندن عطش خود را با یک خوشمزه خانه دم IPA و کار خود را در G-run به عنوان اعضای محلی, بلوگراس, لباس هایی که لعنت Sasquatch میزبان این هفته جام جم هر یکشنبه در تولید نیروی ذخیره دنج لیکوود taproom.

Open Bluegrass Jam at 12Degree Brewing in Louisville.

باز بلوگرس جم در 12Degree دم در لوییویل.

جان هاولند

12Degree دم
820 خیابان اصلی لویی
دوشنبه, 7:30 p. m.

اگر شما می دانید که چگونه به بازی ساز خود را و سپس شما را دعوت به پیوستن به سرگرم کننده در 12Degree دم را دوشنبه شب بلوگرس جم. و یا فقط رفتن و لذت بردن از موسیقی همراه با brewmaster جان هاولند برنده جایزه آبجو و خوشمزه کرایه.

غرب فلاندر Brewing Co.
1125 مروارید خیابان بولدر
پنج شنبه 7 p. m.

تاریخ هفته باز بلوگرس انتخاب کنید در این بلژیکی با الهام از آبجوسازی در خیابان مروارید مرکز عابر پیاده در بولدر. غرب فلاندر Brewing Co. نیز ارائه می دهد مجلل می خورد و راحت محیط با عرق خوردن و موسیقی است.

آیا شما یک مورد علاقه بلوگرس جم شما می خواهم که شامل در این لیست ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de