گوگل شکایت کرد برای گمراه تالار کاربران

  • نور لامپ قفل و درب: 10 راه خانه خود را می تواند هک
  • Huawei ارتشاح استرالیا با وجود خطرات جاسوسی چینی

استرالیا رقابت دیده بان راه اندازی کرده است اقدام قانونی در برابر غول تکنولوژی گوگل در دادگاه فدرال امروز ادعا شرکت ‘گمراه’ استرالیا به منظور برداشت اطلاعات شخصی در مورد آنها.

به دادگاه که می آید یک سال پس از استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون به اتمام 18 ماه تحقیق به شیوه تبلیغات دیجیتال, سیستم عامل, مدعی استرالیا قادر به “رضایت آگاهانه” و متوجه نیست گوگل در حال برنامه ریزی برای برداشت اطلاعات بیشتر در مورد آنها را از “غیر-Google sites” استفاده می شود که این شرکت تبلیغات فن آوری است.

این اطلاعات ممکن است شامل “بسیار حساس و خصوصی اطلاعات” به ACCC هشدار داد.

این درک از طرح دعوی در دادگاه در صورت موفقیت می تواند در نتیجه یک دلار چند مجازات در برابر گوگل.

ACCC Chair Rod Sims alleges Google misled Australians over privacy changes. Picture: Zak Simmonds
media_cameraACCC صندلی راد سیمز مدعی گوگل گمراه استرالیایی بیش از حفظ حریم خصوصی تغییر میکند. تصویر: Zak Simmonds

اما گوگل استرالیا سخنگوی گفت که این شرکت به شدت به مخالفت با ACCC را ادعا می کند و در نظر گرفته شده برای “دفاع از موضع ما” در دادگاه.

این اقدام قانونی در مراکز تغییر گوگل ساخته شده و در سال 2016 به ترکیب اطلاعات از گوگل کاربران حساب با اطلاعات جمع آوری شده از وب سایت های دیگر با استفاده از فن آوری های تبلیغاتی DoubleClick.

این اطلاعات قبلا نبوده است مربوط به فردی کاربران است.

ACCC رئیس راد Sims گفت: Google “را نه به دست آوردن رضایت صریح و روشن” از میلیون ها نفر از مردم استرالیا به این تغییر که به طور قابل توجهی افزایش میزان اطلاعات جمع آوری شده درباره کاربران و “ارزش آن تبلیغات محصولات”.

“ما در حال بدست گرفتن این اقدام از آنجا که ما در نظر گوگل گمراه مصرف کنندگان استرالیایی در مورد آنچه در آن برنامه ریزی شده را با مقدار زیادی از اطلاعات شخصی خود را از جمله فعالیت های اینترنتی در وب سایت های متصل نیست به گوگل” آقای سیمز گفت.

اخبار بیشتر

اشتباهات مالیاتی استرالیا باید برای جلوگیری از

ببر پادشاه کاغذ توالت و کیم: استرالیا’ دیوانه جستجوهای

راه های جدید برای حل و فصل افترا در یک کافه به جای دادگاه

ترسناک واقعی از وام خانه در طول COVID بحران

“گوگل به طور قابل توجهی افزایش دامنه اطلاعات آن جمع آوری شده در مورد مصرف کنندگان در شناسایی شخصی بر اساس. این شامل به طور بالقوه بسیار حساس و خصوصی اطلاعات در مورد فعالیت های خود را در وب سایت های شخص ثالث.”

برای به دست آوردن رضایت از کاربران خود برای تغییر گوگل با ارسال اطلاعیه ها بین ماه های ژوئن 2016 و دسامبر 2018 و گفت: “اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود در حساب کاربری گوگل خود را و آن را آسان تر برای شما به بررسی و کنترل” و “گوگل از این اطلاعات برای تبلیغات در سراسر وب مربوطه را برای شما”.

هنگامی که کاربران با کلیک ” من موافق,’ اطلاعات از وب سایت های خارج از گوگل در ارتباط بود به حساب های خود را.

A spokeswoman for Google Australia said the company would “strongly defend” its position in Federal Court. Picture: JOSH EDELSON / AFP
media_cameraیک سخنگوی گوگل در استرالیا گفت: این شرکت خواهد بود “به شدت به دفاع از” موقعیت خود را در دادگاه فدرال. تصویر: جاش peter bradley / AFP

گوگل نیز با تغییر سیاست حفظ حریم خصوصی در ماه ژوئن سال 2016 از بین بردن بیانیه ای که آن را نمی خواهد “ترکیب کوکی DoubleClick اطلاعات شخصی قابل شناسایی اطلاعات مگر اینکه ما خود را انتخاب و در رضایت” و به جای آن ساخته شده وابسته “در تنظیمات حساب کاربری خود را”.

این تغییر به معنای گوگل می تواند جمع آوری اطلاعات از کاربران خود را زمانی که آنها بازدید وب سایت سلامت, برای مثال, استفاده, تناسب اندام, سیستم عامل یا نگاه در محصولات در وب سایت های خارج از گوگل خدمات خود را.

اما گوگل استرالیا سخنگوی گفت 2016 تغییرات ساخته شده بودند به “مطابقت با راه مردم استفاده از محصولات Google: در بسیاری از دستگاه های مختلف”.

“تغییرات ما ساخته شده بودند اختیاری و ما خواسته کاربران به رضایت از طریق برجسته و آسان برای درک اطلاعیه,” او گفت:.

“اگر یک کاربر نیست رضایت تجربه خود را از محصولات و خدمات ما بدون تغییر باقی مانده است. ما همکاری با ACCC را رسیدگی به این موضوع است.”

حتی اگر گوگل به نقض قابل فروش در استرالیا, قانون شرکت ممکن است فرار بالاترین مجازات در حال حاضر در دسترس در استرالیا.

قوانین تغییر در اوت سال 2018 را به شما معرفی مجازات 10 میلیون دلار سه برابر ارزش سود شرکت دریافت یا 10 درصد از گردش مالی سالانه آن در سال گذشته است.

در اصل منتشر گوگل شکایت کرد برای گمراه کردن کاربران تالار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر