ایران agitates برای شانس برای مذاکره COVID-19 re-opening

SPRINGFIELD بیمار است. — آمریکا در حال مهیج برای, برخی می گویند در چه ایلینوی بازگشایی برای کسب و کار در طول COVID-19 گیر اصرار اکثریت دموکرات ها که به نام یک تاخیر جلسه قانونی به آن اضافه کردن به دستور کار.

در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پنج شنبه, Rep. مایک مورفی گفت: رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر باید توان خود را ‘œone-size-fits-all رویکرد است که ویرانگر به خانواده ها و کسب و کارهای کوچک.” او با اشاره به دموکرات فرماندار دستور اجرایی که باید بسته مدارس تعطیل غیر ضروری کسب و کار و نگهداری مردم در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

قانونگذاران بوده است وجود ندارد و از اسپرینگفیلد از اوایل مارس برای جلوگیری از ایجاد یک کنگره به عهده COVID-19 خوشه. دموکرات ها که کنترل مجلس نمایندگان و سنا در روز چهارشنبه خواستار برگزاری مجمع عمومی ممکن است 20-22.

همچنین پنجشنبه رهبر جمهوری خواه مجلس سنا لایحه بردی از بلومینگتون منتشر شد نامه ای به او ارسال به مجلس سنا رئیس جمهور همین هارمون درخواست یک جلسه عمومی در دموکراتیک فرماندار پنج مرحله ‘œRestore ایلینویز’� طرح که بردی گفت: “œshould بود بررسی و تجدید نظر شده است.”

‘œWhile ما از تشکیل در حال انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده آنها نیز در رابطه با تلفات اقتصادی این طرح را در کسب و کار خود و جوامع’� بردی گفت.

دموکرات شده اند روشن است: آنها قصد دارند با توزیع بودجه برای سال مالی که شروع می شود در 1 ژوئیه خیره کردن 7 میلیارد دلار pandemic سوخت کسری بودجه بیش از دو سال آینده و احتمالا ایجاد بسته های کمک مالی برای خانواده ها و کسب و کار بروز بیماری همه گیر. آنها هیچ برنامه ای برای کمانچه با ‘œRestore Illinois.” پریتزکر مدعی است که او در نظر گرفته ایده از سراسر کشور در توسعه آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

مورفی یک اسپرینگفیلد جمهوری گفت: طرح “اجازه نمی دهد که تقریبا به اندازه کافی ورودی مستقیم از مقامات محلی است.” بهبود نقشه راه تقسیم دولت به چهار منطقه است که می تواند به طور مستقل حرکت به مرحله است که اجازه بیشتر بازگشایی کسب و کار و امور اجتماعی ادغام بر اساس چه COVID-19 مؤثر است این منطقه است.

منتقدان می گویند مرکزی و جنوب ایلینوی آماده حرکت به جلو در حال حاضر و باید صبر کنید برای پریتزکر را stay-at-home منظور منقضی مارس 30. از دیگران شکایت که در حومه و اطراف شیکاگو – پرجمعیت اما تقریبا به عنوان سخت ضربه COVID-19 به عنوان شهر – با این وجود در حال فشرده به همان منطقه و در نتیجه نمی تواند بازگشایی هر چه زودتر.

‘œThe فرماندار همچنان به گمراه کردن مردم می گویند که ما می خواهیم فقط به نوسان درهای باز,’� جمهوری خواه جکسون Rep. C. D. Davidsmeier تأکید کرد. ‘œThat است نه آنچه که ما در حال پرسیدن. ما برای پرسیدن یک راه برای شروع به باز کردن اقتصاد به طوری که کسب و کار می تواند به آرامی و مسئولانه انجام این کار است.’�

اوباما در این تماس به نظر می رسید بی حرکت توسط چهار شنبه حکم توسط دیوان عالی ویسکانسین بی اعتباری لیبریا تونی Evers’ stay-در-خانه نظم و کارگردانی او را به همکاری در یک طرح با جمهوری خواهان که کنترل قوه مقننه است.

                                                                                                                                                                                                                       

پرونده های حقوقی متعددی از جمله دو توسط GOP قانونگذاران واصل شده اند در مدار دادگاه ادعا پریتزکر بیش از قدرت خود برای اعلام یک ایالت اضطراری و تحمیل اقامت در خانه فرمان.

‘œThere در حال صاحبان کسب و کار که در زمینه کت و شلوار وجود دارد مناسب در سراسر کشور. که یک خیابان به بررسی فرماندار قدرت’� Morrisonville جمهوری خواه در کنگره اوری بورن گفت. ‘œWe دیگر خیابان و ما برای پرسیدن این فرصت را به آن را بررسی کنید.’�

___

چک کردن بیشتر از AP را coronavirus پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

دنبال سیاسی نویسنده جان اوکانر در https://twitter.com/apoconnor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر