مینیاپولیس-بوستون دفاع نگاه مانند آن را هنوز هم در تعطیلات برای بسیاری از بازی.

سلتیکز هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از قدرت شلیک در انتهای دیگر ماندن قوی از همه ستاره.

                                                                                                                                                                                                                       

گوردون هیوارد به ثمر رساند 29 امتیاز دانیل Theis حال اوج حرفه ای با 25 امتیاز و 16 ریباند و سلتیکز پشت سرگذاشته مینه سوتا تیمبرولوز 127-117 در شب جمعه.

‘œThe قدرت تیم ما این است که فقط مقدار کمی از بچه ها که می تواند در هر نقطه در زمان به ویژه هنگامی که شما در حال ساخت حق پخش و آسان به نظر می رسد’� هیوارد گفت. “ما خیلی با استعداد است. ما فقط نیاز به ادامه به انجام این کار است.’�

Jalen قهوه ای گل 25 امتیاز و Jayson Tatum تا به حال 28 امتیاز و 11 پرتاب ریباند به عنوان همکار All-Star Kemba واکر نشسته به دلیل جزئی مصدومیت زانو. این چهار بازیکن در 25 یا بیشتر نقاط مشخص شده فقط دوم وقوع چنین در سلتیکز تاریخ است. تام Heinsohn بیل راسل باب Cousy و لایحه Sharman آن را در Jan. 20, 1960.

‘œIt فقط نشان می دهد چقدر عمیق و چقدر خوب تیم ما است,’� Theis گفت.

مارکوس هوشمند تا به حال 10 امتیاز و یک فصل-بالا 10 کمک به عنوان نقطه اولیه محافظت در واکر جای کمک به سلتیکز پیروزی برای نهمین بار در 10 بازی گذشته در اولین توقف از چهار بازی سفر جاده ای. آنها 1 1/2 بازی پشت دفاع از قهرمان NBA تورنتو به جایگاه دوم در ناگهان انباشته کنفرانس شرق.

                                                                                                                                                                                                                       

هر چند سلتیکز را مجاز سوم-پایین ترین حریف به ثمر رساند به طور متوسط در لیگ به دست تیمبرولوز را مقدار زیادی از آسیب با توپ با وجود مصرف 16 خود را از دست دادن در 17 بازی. ملک Beasley به ثمر رساند 27 امتیاز d’angelo راسل تا به حال 18 امتیاز و یک فصل-13 کمک و جوانچو Hernangomez اضافه شدن یک فصل-بالا 17 امتیاز.

Rookie Naz رید تا به حال 19 امتیاز و نه ریباند در 33 دقیقه شروع به مجروح کارل-آنتونی شهرها. رید کردم Theis benched فقط دو دقیقه به بازی برای یک بلامنازع لیآپ. گرگ برابر هر بیت از انرژی از سلتیکز حتی اگر استعداد سطوح مطابقت ندارد.

‘œAt پایان همه می دانند من نمی مراقبت در مورد به ثمر رساند. من در مورد مراقبت دفاعی ، ما هنوز هم برای دریافت بهتر در دفاع. ما به بسیاری از مسائل’� Theis گفت.

بیسلی که تا به حال 16 امتیاز در سه ماهه دوم کشیده تا برای 28-پاورقی در حاصل کار دو شاخ را به گرگ درون 61-53 درست بعد از Tatum دمیده توسط آنها را برای غوطه دادن در انتهای دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

هیوارد به حال 15 امتیاز در سه ماهه سوم برای سلتیکز که زد خود منجر به 68-55 قبل از گرگ دوباره motored بازگشت. بیسلی گرفت و بدون نگاه به عقب جستن عبور از راسل در صورت یک لیآپ که قطع منجر به 72-67. رید 3-اشاره گر آورده و سپس گرگ درون دو.

Rookie گارد نقطه اردن مک لافلین که بر دو طرفه قرارداد برای مینه سوتا ساخته شده هر سه از 3 نقطه تلاش یکی از آخرین بار که قطع منجر به 100-98. جمعیت زنده بود به گرگ ها دو بار آمد در یک نقطه بعد از آن تنها موفق به گرفتن رهبری آنها نداده پس میدوی را از طریق سه ماهه اول.

پس از Theis عضلات داخل برای لیآپ و راسل از دست رفته از عمیق Tatum swished 3-اشاره گر به سلتیکز یک 119-11 لبه با 3:55 به رفتن.

‘œWhen بازی شما یک تیم مانند بوستون راه رویکرد آنها در این فصل راه آنها نوع مرور در این فصل شما می دانید که شما باید خیلی خیلی نزدیک به کامل را با یک پیروزی’� گرگ مربی Ryan ساندرز گفت. “ما نبودند که امشب.”

هیئت مدیره گزارش

با رید و جیمز جانسون در تلاش به رنگ گرگ outrebounded 58-43. پس از فهرست خود را تند معاملات دو هفته پیش و آسیب به شهرهای آنها به خصوص نازک در frontcourt.

‘œThey شد بسیار دشوار با نگهبانان خود را از ارتفاع تاتوم و قهوه ای توفنده و سپس bigs رفتن در آن’� رید گفت. ‘œIt نوع سخت به اتمام تمام آن بچه ها. اما تلاش کردم و چیز نمی تواند به ما در راه است.”

مراقبت از KEMBA

واکر برگزار شد با زانوی چپ مشکل, اما در غیاب او است و انتظار می رود در دراز مدت. او تا به حال مشترک تخلیه و تزریق به آدرس تورم و درد به وجود آمد که پس از All-Star game. واکر را دوباره ارزیابی در توقف بعدی در سفر جاده ای در لس آنجلس است.

واکر در فصل اول خود را با بوستون برگزار 46 دقیقه در آخرین بازی قبل از شکستن. او نیز وارد شده 29 دقیقه در All-Star game خود را, اما سلتیکز گفت: آسیب دیدگی او شد و نامربوط به midseason ویترین یکشنبه.

نکته-INS

سلتیکز: پشتیبان گیری مرکز رابرت ویلیامز که از دست رفته خود را 34th مستقیم بازی با ران چپ آسیب است که او را نگه داشته و برای 2 1/2 ماه از سر تمرین بعد از این همه ستاره. او پیوست و با این تیم در این سفر و در مسیر دوباره به چرخش در هفته آینده پس از بازگشت به بوستون منوط به نهایی پزشکی ترخیص کالا از گمرک.

تیمبرولوز: با شهرهای, کنار, رید به حال اول خود را حرفه ای شروع می شود. محبوب undrafted rookie حتی شنیده ام برخی از ولگرد ‘œMVP!’� شعارهای در طول سه ماهه چهارم سفر به خط.

بعدی

سلتیکز: بازی در تیم لس آنجلس لیکرز در روز یکشنبه. بوستون برنده اولین رقابت 139-107 در خانه در Jan. 20.

تیمبرولوز: بازی در دنور ناگتس در شب یکشنبه برای شروع یک چهار بازی شش روز سفر.

___

بیشتر AP NBA پوشش: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im