پیتسبورگ — یانی Gourde مچ دست شات از در 2:45 به وقت اضافه داد خطی Tampa Bay Lightning 2-1 پیروزی بر پیتسبورگ پنگوئن ها در سه شنبه شب.

رعد و برق خود را برداشت هشتم مستقیم برنده هنگامی که Gourde در زمان عبور-یخ خوراک از Brayden نقطه و پاره پاره جن بیش از مت موری بازوی راست. Gourde هدف هفتم از فصل ایجاد اراذل و اوباش صحنه نزدیکی پیتسبورگ خالص به عنوان خلیج تمپا بهبود یافته به 20-2-1 پس Dec. 23.

                                                                                                                                                                                                                       

میخائیل Sergachev گل نهم خود را هدف و آندره Vasilevskiy متوقف 35 عکس برای خلیج تمپا که بازی های برگزار شده دوره سوم و اضافه کاری بدون گلزن برجسته نیکیتا Kucherov. او در اواخر دوم با پایین بدن آسیب است.

Evgeni Malkin خود 18 گل پیتسبورگ و موری به پایان رسید و با 36 صرفه جویی اما نمی توانید دست راست خود را به اندازه کافی بالا به اندازه کافی سریع برای گرفتن یک تکه از Gourde را برنده. Jason Zucker بازی 15:26 در اولین بازی خود با پیتسبورگ پس از به دست آورد در تجارت با مینه سوتا در شب دوشنبه.

پنگوئن ها شده اند که جستجو برای یک جایگزین برای جانبازان همه ستاره جلو جیک Guentzel نقل مکان کرد به شدت به زمین Zucker. پیتسبورگ فرستاده جلو الکس Galchenyuk دفاعی چشم انداز Calen ادیسون و مشروط 2020 در دور اول پیش نویس انتخاب وحشی در ازای Zucker ثابت دو طرفه بازیکن است که می تواند یک کمی از همه چیز.

پیتسبورگ دقیقا نمی دهد Zucker زمان به حل و فصل کنید. در طول 24 ساعت او را از بازی در خط چهارم در یک تیم با محو postseason امیدوار به خدمت در خط بالا با سیدنی کرازبی برای حق رای دادن که در آن رسیدن به پلی آف شده است داده برای بیش از یک دهه است.

                                                                                                                                                                                                                       

پنگوئن ها باقی مانده اند در مخلوط با تشکر در بخش های بزرگ به یک حالت ارتجاعی بالا و پایین صف که در این فصل به نظر می رسد ریشه دوانده. که متوقف نمی مدیر کل جیم رادرفورد از رهن کمی به آینده امیدوار ساخت پیتسبورگ یک تهدید جدی برای پیروزی در آن سوم جام استنلی در پنج سال گذشته است.

به عنوان مداوم به عنوان پنگوئن ها شده اند از طریق چهار به علاوه ماه از فصل آنها نبوده و کاملا دیدنی و جذاب به عنوان رعد و برق. Tampa Bay شده است NHL بهترین تیم پس از کریسمس یک کشش است که شامل یک کون سکس با پیروزی بر پیتسبورگ در هفته گذشته و 2-1 اضافه کاری پیروزی در کلمبوس در شب دوشنبه. پیروزی بر آبی کت ارائه شده کوچک – بسیار کوچک – سطح آرامش پس از کلمبوس حیرت زده خلیج تمپا در دور باز از پلی آف در بهار گذشته.

اگر برنده تخلیه رعد و برق آن را دقیقا نمی نشان می دهد. آنها فلفلی موری اوایل اما هنوز هم در بر داشت خود را به طور خلاصه پخش از پشت هنگامی که کرازبی سخت با کف دست زدن شات از دایره حق smacked خاموش Vasilevskiy و به طور مستقیم به Malkin در دایره سمت چپ. روسیه زد خانه ارتجاعی 11:31 به اول.

خلیج تمپا در پاسخ اولیه در مرحله دوم که Sergachev مچ دست شات از نقطه snaked از طریق دریا از بازیکنان و بیش از موری بازوی راست. هدف 3:59 به دوم به پایان رسید یک خط از 13 موفق به پنالتی می کشد برای پنگوئن.

                                                                                                                                                                                                                       

یادداشت: چند تن از اعضای این طلا-مدال 1980 المپیک ایالات متحده تیم هاکی – از جمله دستیار مربی کریگ پاتریک (که بعدها به عنوان پیتسبورگ مدیر کل برای 17 سال) و کاپیتان مایک Eruzione – برگزار شد مراسم جن رها در پیشبرد سالگرد 40 از ‘œMiracle بر روی یخ.’� … هر دو تیم رفت و 1 به 4 در بازی قدرت.

بعدی

رعد و برق: خوش آمدید ادمونتون در روز پنج شنبه. Oilers خواهد بود بدون ستاره کانر McDavid که از دو تا سه هفته با چهار آسیب است.

پنگوئن: میزبان مونترال در شب جمعه. این تیم در تقسیم اول خود دو meetingsthis فصل است.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su