رژیم صهیونیستی. Newsom افزایش COVID-19-هزینه های سخت-آمار دره مرکزی شهرستان

ساکرامنتو (CBS13/AP) – رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد یک $52 میلیون سرمایه گذاری در هشت دره مرکزی شهرستان هواپیمای coronavirus.

Newsom گفت که پول را به طور خاص کمک به شهرستان ها با جداسازی و قرنطینه و تست پروتکل های. آن را نیز ارائه بیشتر پشتیبانی برای سلامت کارگران و به عنوان به خوبی به عنوان استخدام کارگران بیشتر.
پول می آید از 499 $میلیون دلار کمک مالی از CDC Newsom می گوید.

دریافت برنامه: دانلود جدید CBS ساکرامنتو اخبار برنامه برای iOS و آندروید

برای آخرین COVID-19 اعداد در کالیفرنیا کلیک کنید و یا اینجا را ضربه بزنید.

روز دوشنبه اعلام کرد که در خط با Newsom تعهد روز به روز بیشتر به حفاظت از farmworkers مواد غذایی کارمندان و کارگران ضروری — بسیاری از آنها Latino — از سلامت اقتصادی و مضرات coronavirus در اثر گسترش عفونت از طریق جوامع خود.

“به اندازه کافی تمرکز رک و راست قرار داده شده بر کارگران ضروری در این حالت” Newsom گفت: در طول کنفرانس خبری روزانه.

در میان Newsom برنامه: ارائه مسکن موقت برای آلوده کارگران که نیاز به جداسازی از خانواده; گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به جبران خسارت کارگران و مزایای; گسترش دولت آگاهی عمومی در سراسر ماسک استفاده; به راهنمایی های جدید برای کارفرمایان و نیاز به آنها را به گزارش شیوع ویروس خود را به ادارات بهداشت محلی.

Latinos را تا 39 درصد از جمعیت کالیفرنیا اما 55 درصد از تایید مثبت coronavirus موارد با توجه به دولت داده است. آنها حساب برای 45 درصد از مرگ و میر بیش از هر گروه دیگر. اکثر farmworkers, ساخت و ساز, کارگران, آشپز, مواد غذایی, دبستان کارگران و رانندگان کامیون تحویلدار و سرایداران هستند لاتین Newsom گفت.

بسیاری از farmworkers هنوز هم لازم نیست که دسترسی به مناسب ماسک و تجهیزات حفاظتی و بسیاری از ترس به آزمایش این ویروس به دلیل آن می تواند آنها را وادار به توقف کار گفت: Armando والدز اجرا می شود که یک غیر انتفاعی در فرزنو شده است و کار با farmworkers و دیگر خانواده ها در این منطقه در طول بیماری همه گیر.

“اگر شما آن را انجام دهد و تبدیل به مثبت شما نمی خواهید به هر گونه مواد غذایی در جدول خود را, اما اگر شما همچنان شما به احتمال زیاد می توانید یا می میرند از این و یا افراد دیگر را آلوده کند.”

او گفت: بسیاری از دولت های ایالتی و فدرال ویروس امداد پول بوده است تا در بوروکراسی و یا اجرا از طریق سازمان است که نزدیک به زمین است. بسیاری از کارگران هنوز اخراج با وجود سیاست های دولت طراحی شده برای جلوگیری از آن را در حال حاضر و در برخی از مزارع و کارگران هنوز هم در حال گرفتن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی, او گفت:. سازمان خود را ساخته و توزیع بیش از 4000 ماسک.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر