رژیم صهیونیستی. Newsom OC کلانتر برخورد صورت پوشش اجرای

سانتا آنا (CBSLA) — جنگ لفظی بین رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و Orange County Sheriff همین بارنز بر اجراي ایالت حکم به سرعت گسترش رمان coronavirus می تواند در نهایت هزینه این شهرستان صدها میلیون دلار در بودجه دولت است.

جمع آوری مردم در ساحل در ژوئیه 03 در هانتینگتون بیچ. (عکس از مایکل Heiman/گتی ایماژ)

“ما ساخته شده اند, مشروط, به طور خاص, $2.5 میلیارد دلار در بودجه است که ما را مشروط به عملکرد” Newsom گفت. “اگر آنها به سادگی تمایلی به انجام آن ما را هدایت آن دلار به جوامع هستند.”

اما سرپرست همین واگنر گفت: فرماندار میکرو-مدیریت شهرستانهای استان است.

“من آن را کاملا ناعادلانه است. من برای پیدا کردن آن بسیار خسته کننده است,” او گفت:. “در این مرحله من نمی دانم آنچه که او می خواهد.”

و بارنز است تحت فشار قرار دادند در اجرای محلی و ایالتی سلامت سفارشات. پس از پوشش صورت اجباری شد در اورنج کانتی بارنز گفت: معاونان او بودند “ماسک پلیس.”

و در بیانیه هفته گذشته بارنز گفت: در این بخش نیاز به عملی در اجرای آن تلاش.

“با محدود استثنا نیست پوشیدن چهره و پوشش تخطی از بهداشت عمومی, سفارش, اما آن است که یک برنامه عملی از یک جنایتکار قانون نقض” بیانیه ای گفت:.

بارنز گفت که او امیدوار است برای رعایت داوطلبانه.

“این چالش برانگیز است چرا که در بسیاری از شهرستانهای کلانتر به طور مستقل انتخاب رسمی به طوری که آنها می توانید مجموعه خود را تن و چگونه آنها را اجرا خود را در گروه” بارتلت گفت. “همه ما نیاز به کار مشترک با هم تا ما را از دست ندهید بودجه.”

بارتلت است که رئيس جمهور از انجمن ایالتی کالیفرنیا از شهرستانهای گفت که او در تلاش بود برای دریافت پول دولت در صف مقابل به صندوق حیاتی برنامه های. اما بدون اعتماد به نفس است که اورنج کانتی را اجرا بهداشتی سفارشات Newsom ممکن است مقاوم به ایده.

“من می دانم که بخش کلانتر, مثل همه بخش های کوتاه در منابع در حال حاضر” اورنج کانتی استاد راهنما لیزا بارتلت گفت. “اما ما نیاز به با هم کار کنند.”

بارتلت گفت: او در ملاقات برنامه ریزی شده با بارنز و گفت که Newsom شد ارسال در اعتصاب تیم برای کمک به اجرای.

برخی از مردم محلی به نام این طرح را به اجرا صورت پوشش دستورات آمرانه اما دیگران گفت: این یک گام ضروری برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

“من فکر می کنم که ممکن است تنها راه ما ممکن است قادر به آوردن اعداد پایین” Aneri پاندیت یک ارواین resident گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de