فرماندار Jared پلیس سفارشات مناطق اسکی بسته

دیروز بعد از ظهر Vail Resorts اعلام کرد که بسته شد همه مناطق اسکی در آمریکای شمالی از جمله پنج در کلرادو از طریق مارس 22. Alterra تفریحی که صاحب کشتی بخار و عمل زمستان در پارک به دنبال کت و شلوار.

سپس فرماندار Jared پلیس زمام امور را به دست خود, صدور یک فرمان اجرایی در اواخر مارس 14, سفارش همه اسکی کوه به عنوان نرخ امروز, مارس 15 از طریق حداقل مارس 22.

“هرگز من بر این باور اند که جهانی همه گیر را مجبور به بسته شدن موقت از ما در سطح جهانی اسکی او گفت:” در این اطلاعیه اعلام سفارش خود را. “من شده اند اسکی پس از من چهار ساله بودم. خانواده ما یه جا بدرد خوردن برای سه دهه است. و مانند بسیاری از کلرادو خانواده های ما برنامه ریزی یک سفر اسکی با بچه های ما بیش از شکستن بهار خود را آخر هفته آینده. فراتر از بودن بخش عمده ای از راه زندگی ما, اسکی بازی, پشتیبانی از ما کارگران و کسب و کار.

“برای کسانی از ما که گنج زندگی ما در خارج از منزل به خطر انداختن ما لذت بخش آسان تر; اما برای کسانی که بستگی اشتغال در کلرادو کشور, عدم اطمینان از چه مدت آنها خواهد بود را ترسانده است. آن را با یک حس عمیق از درد و گریم مسئولیت که من را عذاب آور اکشن است که در این لحظه خواسته است. من را به آرامش در دانستن است که در حالی که ما خواهد بود به طور موقت بسته برای کسب و کار ما خواهد بود نجات جان صدها و شاید هزاران نفر از Coloradans در روزها و هفته های پیش رو است.”

اجرایی به منظور هدایت سراشیبی اسکی به تعلیق عملیات برای یک هفته به سرعت گسترش COVID-19 و صرفه جویی در منابع پزشکی در دولت کوه جوامع است. نشست پیتکین و عقاب شهرستانهای شده اند به خصوص سخت, ضربه, یادداشت سفارش.

این منطقه شامل AspenSnowmass که در آن نوشته شده Facebook صفحه در 7:15 بعد از ظهر 14 مارس است که “به دستور فرماندار ایالت کلرادو ما در حال بسته شدن همه اسکی عملیات بلافاصله.”

در اینجا کامل سفارش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im