فرماندار Polis گسترش رستوران و بار, تعطیلی ایالت

امروز فقط بعد از 4 بعد از ظهر فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که تمام کلرادو رستوران ها و کافه ها مورد نیاز خواهد بود به آغاز اولین چیزی که سهشنبه; منظور گسترش برای سی روز. “من سفارش هیچ ناهار خوردن در رستوران ها و کافه ها,” او گفت:. “تحویل گرفتن و از طریق درایو هنوز هم در دسترس خواهد بود.”

“در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که همه ما انجام بخشی از ما را برای متوقف کردن گسترش در کلرادو” او نوشت: در Facebook صفحه به عنوان یک توجه داشته باشید همراه با کنفرانس مطبوعاتی.

در طول این رویداد پلیس اذعان کرد شرایط دشوار پیش رو برای هر دو صاحبان رستوران و کارکنان و با اشاره به کمک های دولت مانند کلرادو کار-به اشتراک گذاری برنامه که اجازه می دهد تا کارفرمایان برای تقسیم حقوق کارمند با مزایای بیکاری به عنوان یک راه برای جلوگیری از اخراج.

اوایل امروز شهردار مایکل هنکاک در حال حاضر تحمیل هشت هفته ناهار خوردن در ممنوعیت برای کافه ها و رستوران ها در دنور محدوده شهرستان نیز شروع می شود و در ساعت 8 صبح روز 17 مارس است. هنکاک منظور اجازه می دهد تا رستوران به فروش مواد غذایی برای وانت یا تحویل بیش از حد.

ما همچنان برای به روز رسانی لیست ما از مترو دنور رستوران ها ارائه وانت drive-thru و خدمات تحویل. در این میان با بسیاری از مکان ها دستور داد به tomrorow خواستار جلوتر و یا چک کردن کسب و کار وب سایت Facebook صفحه و یا Instagram خوراک ممکن است سریعترین راه برای دریافت مورد علاقه خود را eatery آخرین وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im