در پاسخ به آخرین آخر هفته را در ستون تبلیغات غلط املایی زیرک خواننده و مصرف کننده Trey Higgins من فرستاده دیگری است.

برای ترس از متخلف پیتزا خدایان-و اذوقه رسان از این کیک در برآورد من متعلق در کوه المپ — من نمی خواهد از ذکر نام کسب و کار. اما این ایمیل درخواست صحبت در مورد اجتماعی و مزایای آن “pipping داغ عمیق ظرف پیتزا”.

                                                                                                                                                                                                                       

Pipping, متعجب?

من بازگشت به روزهای اولیه من به شما نشان می دهد تصویر این conjures در ذهن من است.

زمانی که من 12, من دیوانه وار عاشق با Gladys Knight. “نیمه شب با قطار به گرجستان” تبدیل آهنگ های مورد علاقه من که در آن سال و در آن باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم پناه میبرند در تمام زمان بالا 5. من حتی فکر در مورد یک حرفه ای به عنوان یک پیپ, بنابراین من می تواند به او نزدیک است.

من شک دارم من تا کنون فاش من محبت یا من زود به اهداف حرفه ای به پدر و مادرم چون بسیاری از معاصران هنوز از ذهن است که دختران بودند “ناخالص.”

سریع به جلو 46 سال به روز در حال حاضر و آنچه که من تصور بر خواندن این آگهی خوشمزه عمیق ظرف پیتزا خدمت توسط یک مرد که می آچار چند بار به عنوان او آن را به ارمغان آورد به جدول و به یک زن و شوهر از pantomimed کشش در قطار شاخ برای حداکثر اثر.

یکی از سه پیپ بدهید’ پسر عموی ویلیام مهمان درگذشت چند سال پیش.

Gladys تور به عنوان یک عمل انفرادی این روزها بنابراین اگر این روزنامه نگاری چیزی کار نمی کند برای من شاید هنوز هم وجود دارد یک شغل دوم برای من روی صحنه.

                                                                                                                                                                                                                       

خواهد بود که یک پیپ از یک داستان!

رادیو

در حالی که من در یک تبلیغات اشک من بسیار خوشحال بود روز دیگر به شنیدن در رادیو (برای برخی از مرتب کردن بر اساس از خودرو های مرتبط با کسب و کار) این شعار: “ما بیشتر بنابراین شما می توانید رفتن دورتر.”

اوه! که واقعا هوشمندانه است. من می دانم که مردم در تبلیغات و به آنها “هوشمندانه” روی حیله و تزویر است. شما نمی خواهید به صحبت می کنند بالاتر از مخاطبان خود را سر. شما می خواهید به ساده پیام خود را.

اما این تبلیغ باعث تمایز بین “بیشتر” (به معنی عمق یا درجه) با “دورتر” (به معنی فاصله).

شواهد نکات است که درصد کمی از زبان انگلیسی می دانید تفاوت. که فقط باعث می شود من می خواهم به خرید یک ماشین و یا هر سرویس خودرو که شرکت در حال فروش است.

و سپس من به طور ناگهانی به ارمغان آورد به زمین با آگهی است که به دنبال.

آن را از یک شهر در شمال غربی حومه هاوکینگ خود “منحصر به فرد one-of-a-kind” کسب و کار.

                                                                                                                                                                                                                       

کسانی که از شما با خواندن این مطلب احتمالا می دانید که اگر چیزی است که “منحصر به فرد” آن است که “یکی از نوع” و بالعکس. این کار برکنار شده است.

شاید این کسب و کار فروش thesauruses و یا ترکیبی از کمربند و بند.

نه کاملا همان

برای چند هفته آینده من برنامه ریزی برای اختصاص بخشی از این ستون به کلماتی که نگاه یا صدا بسیار شبیه هستند اما در واقعیت فاجعه متفاوت است.

من شروع با “سوراخ کردن” و “giblet.”

یک سوراخ کردن ساده و خوشمزه معجون جین و آب آهک.

من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که روزانه هرالد گسترش آن “بهترین مارتینی در ‘Burbs” مسابقه شامل نوعی نوشیدنی به طور کلی بنابراین من می تواند قاضی آنها را بیش از حد.

یک giblet است که یک عضو از یک پرنده است که مگر اینکه شما یک شکارچی شما در پیدا کردن یک مهر و موم سفید کیسه پلاستیکی در حفره موجود — با هر شانس قبل از پرنده پخته شده است.

اظهار داشت: دستور زبان موسی ویرایشگر میشل Holdway: “اگر کسی وارد یک giblet مارتینی در سال آینده DH مسابقه اجرا دور است.”

نوشتن با دقت!

• جیم Baumann است معاون رئیس جمهور/مدیریت سردبیر هرالد روزانه. او نوشتن در jbaumann@dailyherald.com. قرار داده و دستور زبان موسی در خط موضوع. شما همچنین می توانید دوست یا دنبال جیم در facebook.com/baumannjim.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de