بزرگ شاهزاده خانم مسافران سو شاهزاده خانم, Carnival Cruise Lines, به اتهام سهل انگاری در طول شیوع کروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام امروز در لس آنجلس ادعا که شاهزاده خانم و کارناوال کروز دریایی با خطوط آگاهانه اجازه COVID-19 به گسترش در میان مسافران.

بیش از 60 نفر بودند که مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم در آن Feb. 21 سفر از سان فرانسیسکو به هاوایی پیوست, کت و شلوار است. وکلای مدافع برای این سابق مسافران و اقامه سهل انگاری فاحش در جابجایی مسافر بهداشت و ایمنی.

با توجه به شکایت سانتا-کلاریتا مبتنی بر شاهزاده خانم و آن مستقر در میامی-شرکت مادر کارناوال را مناسب تمیز کردن و یا مطابق با احتیاط بین voyages و نه به درستی نمایش مسافران در هاوایی-محدود کروز.

خطوط کروز نیز متهم به عدم اطلاع مسافران از خطرات بالقوه شبانه روزی کشتی. شاکیان می گویند متهمان شدند که مسافران در قبل از جفت گیری کردن گزارش COVID-19 علائم, اما مسافران گفته نمی شد.

“شاهزاده قرار داده و سود قبل از مردم ساده و ساده” شاکیان وکیل مریم الکساندر ادعا. “در هر نوبت در این خطوط کروز اطلاعات غلط گمراه بدرفتاری و یا قرار دادن مسافران در راه آسیب است.”

خط کروز گفت: آن را نمی خواهد در انتظار دادخواهی نظر.

این پرونده شناسایی دو نفر از مسافران که می گویند آنها قرارداد coronavirus به دلیل خط کروز عدم مراقبت.

نانسی Alvis از Klamath County, Oregon, آلوده شد در حالی که روی شاهزاده بزرگ و زمانی که او به دنبال کمک های پزشکی کارکنان به او ایبوپروفن و فرستاده او را به کابین خود را کت و شلوار می گوید.

پاملا Giusti, سان متئو کانتی نیز آلوده شد در حالی که در هیئت مدیره کشتی مبتلا COVID-19 و درمان در بخش مراقبت ويژه در قیصر دائمی مرکز پزشکی با توجه به شکایت.

“این وحشتناک پاسخ کارناوال و شاهزاده تعریف شده توسط عاطفه, بی اعتنایی برای مسافر خوب بودن” گفت: شاکیان شرکت مشاور الیزابت Cabraser. “آنها بیشتر علاقه مند در بسته بندی جدید به مسافران به منظور ادامه عملیات از آنها در فکر کردن در مورد ایمنی از کسانی که مسافران است.”

در این شکایت همچنین آمده است که در فوریه. 25 وقتی که شاهزاده بزرگ قایقرانی شد به هاوایی, هر دو کروز دریایی با خطوط ارسال ایمیل به مسافران که در حال حاضر متحرك از سان فرانسیسکو به مکزیک سفر چهار روز زودتر گفتن آنها را که آنها ممکن است در معرض COVID-19. هیچ متوجه شد ارائه شده به مسافران بودند که در گراند شاهزاده خانم در آن زمان با توجه به شاکیان.

کسانی که مسافران نمی شد گفت: در مورد COVID-19 آلوده مسافران در سفر قبلی تا مارس 4, دعوی متحده است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de