همانند برج تصویب $100K وام برای تعمیر منجلاب

همانند برج بیمار است. — Grand Tower شهرستان رهبران تایید 100.000 دلار وام اضطراری برای تعمیر یک منجلاب شده است که بزرگتر و عمیق تر از جاری شدن سیل غرق رودخانه می سی سی پی در جنوب ایلینوی, شهرستان سال گذشته است.

در منجلاب ‘œwas فقط یک منطقه کوچک’� رئیس آتش نشانی دنیس رایت گفت. اما در اوایل این ماه در جاده buckled و سوراخ بزرگ شد. آن را در حال حاضر دهانه تقریبا تمام تقاطع و آورده است که سیستم فاضلاب را متوقف کند.

                                                                                                                                                                                                                       

آن است که حدود 30 فوت (9 متر) در قطر و 5 فوت (1.5 متر) ،

گراند برج شورای شهر در ژوئن 8 تایید 100.000 دلار وام برای رفع سوراخ جنوبی Illinoisan گزارش شده است.

رایت گفت که او انتظار دارد که کار تعمیر را آغاز کند. برخی از وام استفاده می شود به خرید یک 6 اینچ قابل حمل پمپ و برق کنسول برای سیل پمپ در صورت قطع برق.

اضطراری وام است که تنها یک راه حل موقت است. همانند برج در حال انتظار در حدود 4.5 میلیون نفر در سیل بازیابی بودجه از سازمان مدیریت اضطراری فدرال. آن است که بودجه در نظر گرفته شده برای تعمیر sinkholes و آسیب دیده و به جای تخلیه طوفان و آب و برق.

رایت گفت: تخصیص این پول شده است با تاخیر به احتمال زیاد به دلیل تلاش برای مبارزه با COVID-19. او گفت که او امیدوار است که پول می رسد به زودی به دلیل تاخیر بیشتر می تواند منجر به سایر بلایای طبیعی است.

این شهر با جمعیت بیش از 600 در سرشماری سال 2010 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>