پدربزرگ: گلوله ولگرد کشته شدن پسر گرفتن شارژر تلفن

واشنگتن — An 11-year-old boy بود که گرفتن یک شارژر تلفن در راه به یک جامعه cookout در واشنگتن رخ داد و به کشته شدن توسط یک گلوله ولگرد شنبه شب پدر بزرگ او گفت:.

جان آیالا گفت WUSA-TV که 11 ساله نوه Davon McNeal شد از یک اتومبیل به دریافت شارژر زمانی که عکس زنگ زد.

                                                                                                                                                                                                                       

Washington d. C. رئیس پلیس پیتر Newsham به خبرنگاران گفت: اواخر روز شنبه که حدود پنج مردان شات منطقه قابل توجه an 11-year-old boy دادند که در یک بیمارستان است. سی پلیس در حال درخواست برای کمک در جمع آوری اطلاعات در این تیراندازی از جمله هر گونه رؤیت یک ماشین سیاه و سفید آنها می گویند فرار به کوچه.

‘œHe بود فقط گرفتن از یک ماشین برای رفتن به یک شارژر برای شارژ تلفن خود را در حالی که او قرار بود به یک cookout, که آن را,’� گفت: آیالا که رئیس Archangel ویژه پلیس است که کار در واشنگتن و مریلند و ویرجینیا است. ‘œAnd زمانی که او پا را از ماشین عکس زنگ زد و او به زمین افتاد. مادر فکر می کرد که او ducking به آمار و آمد برای پیدا کردن او به گلوله بست.’�

آیالا گفت نوه اش عاشق بازی های ورزشی به خصوص فوتبال است. اما او نیز بود در کنار مادر خود را در حالی که او گرفته است, کمک های مالی, میزبانی, حوادث و راه اندازی cookouts برای ایجاد آگاهی در برابر خشونت های خیابانی آیالا گفت.

‘œEleven سال مناسب است در کنار دیدن چیزهای که, گرفتن, آن, نقش, مدل, شما می دانید, و این چیزی بود که ما نیاز داریم در جامعه’� آیالا گفت.

در توییتر, d. C. شهردار موریل Bowser خود و همچنین ارائه افکار و دعا برای پسر خانواده است.

“مادر خود را از دست داده و 11 ساله و پسر را به آتش تفنگ امشب” Bowser خود توییتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de