تصاویر گرافیکی در ع Freund مورد نمی شود به اطلاع عموم

گسترش پوشش رسانه ای از کالبد شکافی عکس ها و دیگر گرافیک شواهد مربوط به 5 سال AJ Freund نمی خواهد اجازه را به صدور حکم شنیدن پنج شنبه.

McHenry County قاضی رابرت Wilbrandt روز سه شنبه با موافقت دادستان اعتراض به اجازه می دهد پنج عکس و یا فیلم به عکس و یا نشان داده شده در تلویزیون به عنوان بخشی از پوشش رسانه ها از صدور حکم شنیدن.

                                                                                                                                                                                                                       

Wilbrandt تاخیر در تصمیم گیری در مورد عکس از امیرحسین نمایش کبودی در طول روز سه شنبه شنوایی در انتظار حرکات قبل از صدور حکم.

دادستان استدلال این عکس نشان داد AJ خواهر و برادر و یا شامل تصاویر گرافیکی که نباید اطلاع عموم. Wilbrandt گفت که او تا به حال به تعادل زیان اثر از تصاویر در مقابل حق مردم را بدانند.

Wilbrandt قبلا حکومت ترتیبات زندگی کانینگهام دو فرزند دیگر نمی شود به اطلاع عموم. یک تصمیم در اعتراض توسط کانینگهام را به گسترش رسانه ها در حال بررسی است.

همچنین سهشنبه, Angelo Mourelatos یک مدافع نمایندگی کانینگهام بود اجازه ورود به سوء مصرف مواد و سایر گزارش به شواهد در دفاع از او.

امیرحسین بدن کشف شد مارس 24, شش روز بعد از او گزارش شده بود از دست رفته خود را از دریاچه کریستال صفحه اصلی. کانینگهام و پدرش اندرو فروند, Sr. هر یک شد به اتهام قتل درجه اول خود را در ضرب و شتم مرگ و برگزار شده است 5 میلیون دلار اوراق قرضه در مچنری زندان شهرستان است.

فروند, Sr. است التماس کرد گناه نیست و چشم پوشی از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه. وضعیت دادرسی در دادگاه تاریخ برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 30.

کانینگهام اعتراف به گناه برای یک تعداد از قتل درجه اول و چهره به 60 سال در زندان بدون امکان آزادی مشروط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de