Great-Grandmother فایل طرح دعوی در دادگاه بیش از مرگ 4 ساله نوح Cuatro

لس آنجلس (CBSLA) — بستگان 4 ساله نوح Cuatro که در سال 2019 ثبت عمدی کت و شلوار در برابر لس آنجلس.

مرگ در ابتدا گزارش شده به عنوان یک غرق شدن منجر به اتهامات جنایی بودن در برابر نوح پدر و مادر, خوزه ماریا Cuatro جونیور 28 و اورسولا ایلین خوارز 26. این جفت ارز بود تحت تعقیب در تعداد هر یک از قتل و شکنجه در مرگ تقریبا یک سال پیش.

پسر great-grandmother, Evangelina هرناندز ظ لس آنجلس برتر دادگاه طرح دعوی در دادگاه از طرف خودش و نوح خواهر و دو برادر دارد که همه افراد زیر سن قانونی.

با توجه به کت و شلوار هاتاوی-Sycamores می دانست و یا مشکوک به سوء استفاده و سوء رفتار اتفاق می افتد در نوح و بعد از آن پسر بود و فرستاده شده به آژانس توسط شهرستان و بخش کودکان و خانواده خدمات برای خدمات بهداشت روانی, اما موفق به گزارش سوء استفاده.

کت و شلوار نیز مدعی است که DCFS قادر به محافظت از نوح پس از چندین گزارش از سوء استفاده در حال حاضر ساخته شده است.

“به جای حفاظت از نوح و خواهر و برادر DCFS ادامه داد: به جای کودکان با سوء استفاده, پدر و مادر, که در آن کودکان ادامه داد: به آزار در طی چندین سال” کت و شلوار مدعی.

که قبلا منتشر شد بیانیه DCFS گفت, در بخش:

“در هر زمان داده شده در این گروه از کودکان و خانواده خدمات در خدمت بیش از 34 ، 000 خانواده ها و کودکان آسیب پذیر در لس آنجلس با تعهد تزلزل ناپذیر به دنبال ایمنی کودک هر روز در جوامع ما. ما از 9000 کارمند متعهد به این ماموریت ما نگاه کنید به انجام همه چیز ممکن است برای حفاظت از کودکان سپرده به مراقبت از ما.”

کت و شلوار بیشتر مدعی است که پس از نوح مرگ DCFS اجتماعی کارگران ساخته شده در برابر تهدیدات هرناندز “در تلاش برای به سکوت او” گفتن او که اگر او ساخته شده است هر گونه اظهارات در مورد پرونده یا بالقوه دعاوی درخواست خود را برای سرپرستی نوح خواهر و برادر خواهد بود را تکذیب کرد و او هرگز آنها را دوباره ببینید.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de