• ثبت درخواست برای دریافت به روز سبز به آدلاید در اینجا
  • ما ارزان ترین اشتراک در ارائه است که در اینجا: $1 برای 28 روز اول

آدلاید راک طرفداران خودشان را در بر داشت راه رفتن یک boulevard of broken dreams صبح امروز زمانی که آنها بیدار شد به خبری که روز سبز تا به حال ترک شهر خود آینده برنامه تور.

چند پلاتین ما پانک قانون اعلام کرد, تاریخ و سالن های آن Hella مگا تور با Weezer و Fall Out Boy با ملبورن و سیدنی و بریزبین و پرت تمام شدن ماه نوامبر را نشان می دهد.

آدلاید دوستداران موسیقی با وجود فروش سرگرمی های آینده مرکز کنسرت توسط همکار ما punkers فرزندان در فقط چند ساعت پیدا کرده اند خود را توبیخ توسط تور نیروی عظیم منهدم کننده زندگی ملت است.

کاربران رسانه های اجتماعی واکنش نشان داد و با عصبانیت به اخبار با کاربران توییتر ترک نظرات مانند “آیا شما نفرت ما و یا (شما) فقط فراموش آدلاید وجود دارد به خصوص وقتی که می آید به تورهای؟”, و “خشم من احساس می کنم در مورد سبز روز آینده به آدلاید است که غیر قابل بیان”.

تصمیم به ترک آدلاید کردن زمان تور می آید با وجود موفق آدلاید کنسرت در AEC از سال 2005 و 2009 و سال 2017 به عنوان به خوبی به عنوان یک تیتر ظاهر در Soundwave festival در Bonython پارک در سال 2014.

وجود دارد, اما یک بارقه امید برای طرفداران این گروه با تور شرکای سه گانه M راه اندازی یک درخواست به گروه یا زندگی ملت را به ذهن خود را تغییر دهید.

تبلیغ کننده می داند که وجود دارد در این برنامه به صورت دوم ممکن است سیدنی نشان می دهد که می تواند موکول به عنوان یک آدلاید کنسرت باید تقاضا بود به اندازه کافی قوی.

نزدیک ما زندگی می کنند, ملت, بزرگترین کنسرت ارتقاء شرکت بپرسید چرا آدلاید شد چپ کردن تور و دریافت کورت “بدون شرح”.

Green Day singer Billie-Joe Armstrong performing at Adelaide Entertainment Centre in 2005.
media_cameraروز سبز خواننده بیلی جو آرمسترانگ انجام در آدلاید سرگرمی مرکز در سال 2005.
Patrick Stump and Pete Wentz of Fall Out Boy, who are touring with Green Day in 2020. Picture: Daniel Boczarski/Getty Images
media_cameraپاتریک استامپ و Pete Wentz از Fall Out Boy که تور با رنگ سبز در روز در سال 2020 است. تصویر: Daniel Boczarski/گتی ایماژ
Also on the bill are alt-rock legends Weezer. Picture: Rich Fury/Getty Images
media_cameraهمچنین در این لایحه alt-rock legends Weezer. تصویر: غنی خشم/گتی ایماژ

Triple M گوینده و سنگ فن علامت Ricciuto گفت: در هوایی که او می خواهم “آن را ترک خورده” هنگامی که او در بر داشت از روز سبز پرواز بیش از آدلاید اما توافق کردند که تمام نمی شد از دست داد.

“وجود دارد یک بیت از پست الکترونیکی که در اطراف وجود دارد یک زن و شوهر از تاریخ در تقویم … جایی که آنها می تواند مناسب در نمایش” Ricciuto گفت.

“ما در حال صحبت کردن در ماه نوامبر که به ما می دهد مقدار زیادی از زمان برای تغییر ذهن خود را که به اعتقاد ما آنها باز هستند. ما نیاز به فروش سرگرمی مرکز و ما نیاز به نشان می دهد تولید … که ما می توانیم آن را ارزشمند از آمدن به اینجا. اجازه دهید آن را دریافت کنید (درخواست) تا 20000 و نشان می دهد که مروج آدلاید می خواهد سبز در روز است.”

روز سبز شکل گرفته در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در سال 1986 و زمانی جریان اصلی موفقیت با آن 1994 آلبوم Dookieکه باعث بازدید Longview, سبد, مورد, و زمانی که من آمد در سراسر.

گروه فروخته است بیش از 85 میلیون آلبوم در سراسر جهان است.

ثبت درخواست: http://chng.it/KzjKT8pCys

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im