شاخه های سبز برای دیر پس از یک بسیار قوی در سه ماهه اول

دیری است که گزارش شگفت انگیزی قوی سه ماهه اول پس از یک دوره طولانی که در آن کبود با ادامه جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین است.

‘œFarmer اعتماد به نفس هر چند هنوز هم تسخیر کرده است بهبود یافته به دلیل در بخشی به امید آرامش از تجارت تنش و بالاتر, صادرات محصولات کشاورزی,’� مدیر جان مه گفت: در تهیه بیانیه جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

این شرکت مستقر در مولین ایلینوی, نوشته شده در سه دوره متوالی از کاهش سود و کاهش رشد فروش با تجارت تنش بین دو اقتصاد بزرگ بسیار بالا است.

برای سه ماهه منتهی به فوریه. 2, Deere Co. به دست آورده $517 میلیون دلار یا $1.63 هر سهم. به ازای هر سهم سود به راحتی ضرب و شتم $1.28 که صنعت تحلیلگران انتظار داشتند با توجه به یک نظرسنجی که توسط سرمایه گذاری Zacks تحقیقات و آن را در صدر سال گذشته سود سه ماهه از $498 میلیون دلار یا $1.54 هر سهم.

تنظیم درآمد $بود 6.53 میلیارد و نیز ضرب و شتم وال استریت برآورد 6.2 میلیارد دلار.

سهام Deere & Co. افزایش 6% قبل از باز کردن زنگ.

_____

بخشهایی از این داستان بودند تولید شده توسط خودکار بینش (http://automatedinsights.com/ap) با استفاده از داده های تحقیقات سرمایه گذاری Zacks. دسترسی Zacks گزارش سهام در د در https://www.zacks.com/ap/DE

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>