اوانستون بیمار است. — Alan گریفین آرام با هدفون و سرد کردن در رختخواب. در زمان او پا در دادگاه چند ساعت بعد او مطمئن بود که در لحن.

گریفین مجموعه ای اوج حرفه ای با 24 امتیاز و شش 3-اشاره گر Ayo Dosunmu به ثمر رساند 21 و ایلینوی ضرب و شتم تلاش شمال غربی 74-66 در پنج شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

این Illini (19-9, 11-6 بزرگ ده) نقل مکان کرد و به یک کراوات برای مقام دوم در ده پشت مریلند. آنها در زمان سرب با یک اجرا در نیمه اول و برگزار کردن آخرین محل نورث وسترن (6-21, 1-16) پایین کشش به پیروزی سوم خود را مستقیما پس از چهار بازی اسلاید که زدم و آنها را از بالای صفحه 25.

وحشی خود را از دست داده 12th راست خود را به بدترین ترمز از آنها کاهش یافته است 12 در یک ردیف در طول فصل 1999-2000.

گریفین بازی 21 دقیقه و 6 از 8 از فراتر از قوس از جمله سه در سه دقیقه کشش در نیمه دوم به کمک ایلینوی ساخت 16-نقطه منجر شود. این دانشجوی سال دوم است که به طور متوسط 13 امتیاز در حالی که ساخت 16 30 3-اشاره گر خود را در شش بازی.

‘œToday من تا به حال یک رویکرد متفاوت,’� او گفت:.

گریفین بود آرام تر. او گوش به موسیقی ‘œzoned از’� و تا به حال œgood غذا’� – مک و پنیر, پوره سیب زمینی و مرغ ،

‘œI قصد دارم به چوب با آن’� گریفین گفت.

او تا به حال مقدار زیادی از کمک Dosunmu که ساخته شده 7 از 12 عکس. کوفی کککبورن به پایان رسید و 12 امتیاز و 14 ریباند.

                                                                                                                                                                                                                       

در فصل سوم تحت مربی براد Underwood با Illini همسان خود بالاترین کنفرانس پیروزی در مجموع از 2008-09 تیم رفت 11-7 در ده بازی در راه به یک 24-10 رکورد کلی. چرخش در می آید و پس از آنها به پایان رسید 14-18 و 12-21 در دو سال اول.

‘œIt فقط رشد آن را یک فرایند’� آندروود گفت. ‘œYou نیست فقط به نوبه خود در اطراف و شما در خانه خود را ساخته شده است. شما باید برای شروع با پایه و اساس شما رو به حفاری سوراخ. که سرگرم کننده نیست. که سرگرم کننده نیست. ما تا به حال برخی از سکسکه. ما تا به حال برخی از برجستگی های سرعت. که در اتاق قفل باور نکردنی است.’�

پت اسپنسر led شمال غربی با 18 امتیاز و میلر Kopp 14 به ثمر رساند. وحشی ساخته شده و فقط 5 20 3-اشاره گرها در باقی مانده winless پس از ضرب و شتم آنها از نبراسکا در خانه on Jan. 11.

‘œTough از دست دادن’� شمال غربی مربی کریس کالینز گفت. “من فکر می کنم بچه های ما نشان داده است که آنها در حال رفتن به مبارزه ادامه دهید. من می دانم که آنها قطعا نا امید چون بسیاری از بچه ها قرار دادن بسیاری به این و ما فقط شده اند قادر به دریافت بیش از قوز کردن.’�

                                                                                                                                                                                                                       

به دست گرفتن کنترل

آن 51-44 در اواسط نیمه دوم وقتی گریفین انداخت پایین یک alley-oop غوطه دادن و Giorgi Bezhanishvili کردم با اعتبار را به پشت روی یک توپ است که در شمال غربی این Jared جونز ممکن است نوک.

Griffin ساخته شده سه 3-اشاره گرها در طول حدود سه دقیقه به عنوان ایلینوی ضربه آن منجر به 64-48, نقشه کشی, به سلامتی با صدای بلند از خود پرتقال-چادری طرفداران.

Dosunmu به ثمر رساند 13 در نیمه اول و 7-پا کککبورن تحت سلطه پایین کم با 10 امتیاز و هفت ریباند به عنوان ایلینوی شروع به پریدن کرد به 34-26 منجر شود.

این Illini در زمان سرب با 21-5 اجرا است که گریفین آغاز شده و با یک لیآپ به پایان رسید و با 3-اشاره گر به آن را 29-16. ترنت Frazier آمار یک دونده آن را به هشت نقطه بازی با 14 ثانیه به سمت چپ قبل از اسپنسر از دست رفته یک چرخش بلوز.

تصویر بزرگ

ایلینوی: این برنامه طول می کشد سخت تر برای روشن Illini با بازی مقابل ایندیانا, No. 23 ایالتی اوهایو و شماره 18 آیووا قبل از Big Ten Tournament. اما این یک جامد تلاش به طور کلی. آنها outrebounded شمال غربی 42-29 و تا به حال 19 کمک می کند تنها با هشت هشت گردش.

شمال غربی: این Wildcats آمد در آخرین رتبه بندی در ده بزرگ در به ثمر رساند و در میان بدترین ها در زمینه گل و 3 نقطه در صد. آنها قطعا از دست رفته سهم خود را از باز کردن عکس در این یکی.

کردنی

‘œI فکر می کنم ما در حال گرفتن وجود دارد. من فکر می کنم این بزرگ ده و هر کس می رود از طریق از دست دادن خط. کسی این ذکر مسلما بهترین لیگ در کشور است. شما می توانید فراموش نکنید که. وجود ندارد که در مورد استدلال. این بهترین لیگ در کشور و شما رو به بازی هر شب.’� – آندروود در ایلینویز’ چرخش پس از از دست دادن چهار مستقیم.

بعدی

ایلینوی: این Illini میزبان ایندیانا در روز یکشنبه.

شمال غربی: این Wildcats سعی خواهد کرد برای متوقف کردن خود را در خط در برابر تیم آنها اخیرا به ضرب و شتم زمانی که آنها بازدید نبراسکا در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top 25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de