فروشگاه های مواد غذایی در نظر گرفتن مراحل را برای حفظ کارکنان امن در طول همه گیر

لس آنجلس (CBSLA) — فروشگاه های مواد غذایی در Southland باز باقی می ماند و در حال برداشتن گام برای حفظ کارکنان امن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از مکان ها در حال حاضر ارائه آنها را با ماسک و دستکش و محافظ از جنس پلکسی گلاس در پرداخت می ایستد. برخی از فروشگاه ها حتی قرار دادن کف کن برای کمک به مردم و حفظ اجتماعی فاصله زمانی که آنها در حال گرفتن مواد غذایی خود هستند.

“ما قطعا ارزش همکاران ما و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها به خوبی مراقبت از گرفته شده چرا که آنها چهره این شرکت گفت: alexander sommer از Ralphs. “آنها هستند که مشتریان دوباره به دیدن و بیش از بیش.”

حداقل چهار فروشگاه خواروبار کارگران در جنوب کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus این هفته از جمله Costco در مرینا دلم رعی منطقه جوانه در Tustin Gelsons در اقیانوس آرام Palisades و به Vallarta سوپر مارکت در کنگا پارک.

مقامات می گویند دیگر کارکنان اطلاع داده شد از تشخیص و فروشگاه ها را پس از ضد عفونی شده.

خریداران خوشحالم که می دانم که در فروشگاه در حال بدست گرفتن این ویروس به طور جدی.

“من فکر می کنم آن را بسیار هوشمند چرا که آنها بسیار در خطر است. آن می تواند به راحتی منتقل می شود” یک مشتری گفت.

“آنها در حال انجام یک خدمت بزرگ برای جامعه ما است و بدون آنها وجود خواهد داشت بسیاری از مردم ناراحت و بدون مواد غذایی” دیگری گفت.

بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی نیز تنها اجازه می دهد یک مقدار مشخصی از مردم برای آمدن به همچنین کمک به حفظ فاصله و همچنین محدود کردن خرید برخی ملزومات مانند لوازم آرایش و محصولات لبنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im