گروه می گوید دولت های محلی’ دست های گره خورده در COVID-19 بحران اقتصادی

اسپرینگفیلد — مقامات دولت محلی در ایالت ایلینوی دست خود را “گره خورده است پشت سر خود را” زمانی که در پاسخ به COVID-19-مربوط به مبارزات اقتصادی سه جامعه و کسب و کار گروه های حمایت استدلال پنج شنبه.

“سنگین غیر ضروری” دولت قوانین دیکته چگونه فدرال مراقبت در قانون بودجه اختصاص داده شده به مقامات محلی خواهد شد “به احتمال زیاد” را کمتر دلار در دسترس مقامات به استفاده از آنها به عنوان تشخیص مناسب گفت: Brad کول, مدیر اجرایی, ایلینوی, شهرداری لیگ.

                                                                                                                                                                                                                       

به جای آن دولت را “reallocate” است که پول را به مناطق دیگر و “حد بهبود اقتصادی در جوامع,” او اضافه شده است.

اما یک نماینده از وزارت بازرگانی و فرصت های اقتصادی گفت که ادعای است که “به سادگی نادرست” و وضعیت پیچیده تر از شهرداری لیگ, خرده فروشی, انجمن تجار و تولید کنندگان انجمن در حال به تصویر کشیدن.

کنگره تصویب شده تنها بیش از $4.9 میلیارد دلار برای ایلینوی بر اساس جمعیت آن است. که پول مورد نیاز است استفاده می شود نسبت به هزینه های مربوط به بهداشت عمومی اورژانس.

شیکاگو و شهرستانهای با بیش از 500 ، 000 ساکنان — Cook, DuPage تپل, دریاچه خواهد شد — دریافت مستقیم پرداخت جمعا حدود 1.39 میلیارد دلار است. بقیه حدود 3.5 میلیارد فرستاده شد به دولت اختصاص دهد.

در زمانی که مجمع عمومی سازمان ملل ملاقات کرد در اسپرینگفیلد برای کوتاه جلسه ویژه قانونگذاران تصویب طرح بودجه که مشخص شده چه کسانی بودجه بود به پرداخت چندین اشخاص — بخش تجارت و توسعه اقتصادی, درآمد, خدمات انسانی و بهداشت و درمان و خدمات خانواده و همچنین سازمان مدیریت اضطراری.

                                                                                                                                                                                                                       

اولویت خود را به نمایندگان مجلس نوشته بود که “کمک به جوامع ما بیشترین نیاز” و آنها مشخص وجوه فدرال بودند به “توانمند سازی در طول تاریخ و در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر مناطق است.”

که بودجه اجرای لایحه ایجاد دو برنامه به نظارت وزارت بازرگانی و توسعه اقتصادی است. یکی محلی و درمان حمایت از برنامه — Coronavirus فوری بازسازی اضطراری — طراحی شده برای استفاده از $250 میلیون دلار برای بازپرداخت دولت های محلی برای COVID-19 هزینه های پس از ماه مارس است.

دیگر به نام کسب و کار وقفه گرانت برنامه اجازه می دهد تا شرکت ها برای درخواست پول برای کمک به هزینه های مربوط به بسته شدن. که ابتکار اختصاص داده شد $316 میلیون.

کول گفت: در یک رویداد خبری پنج شنبه که ایلینویز’ قوانین محدود کردن دولت محلی توانایی مالی کمک به کسب و کار و تحریک اقتصاد محلی است. شیکاگو و یقه استان ها اجازه داده شد خود را به استفاده از کمک های مالی مستقیم به سمت اولویت های شناسایی شده توسط مقامات وجود دارد-سایر جوامع باید که قدرت را به عنوان به خوبی بحث کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

“این ناامید کننده دولت می خواهد به دور (دولت های محلی’) توانایی برای تصمیم گیری چگونه فدرال دلار صرف شده برای حمایت از توسعه اقتصادی به خصوص به عنوان آنها به تماشای مغازه ها و رستوران ها و دیگر کسب و کارهای نزدیک در اطراف آنها را در نرخ هشدار دهنده,” کول گفت. “این تصمیم را تضعیف فدرال تلاش برای نگه داشتن اقتصاد محلی شناور در همه گیر و نشان می دهد که چگونه از تماس مقامات دولتی هستند با نیازهای جوامع در سراسر ایالت ایلینوی است.”

یک وزارت بازرگانی و توسعه اقتصادی نماینده گفت: قوانین آن پیشنهاد شده طراحی شده اند به بهترین عمل در برنامه های ایجاد شده توسط مجمع عمومی. مقامات در حال کار وجود دارد با دولت های محلی برای کمک به آنها در شناسایی COVID-19 هزینه های واجد شرایط برای فدرال بازپرداخت.

هر گونه تخصیص مجدد از کسانی که مراقبت در قانون بودجه خواهد بود ساخته شده اگر جوامع محلی نمی تواند تعیین کند که هزینه های واجد شرایط برای بازپرداخت. هیچ یک از پول موجود در ایلینویز’ محلی برنامه درمان در نظر گرفته شده بود با توجه به مقامات محلی و سپس توزیع به کسب و کار در منطقه خود — بزرگ برنامه طراحی شده برای این منظور است.

Cole همچنین موضوع را با گروه حکومت حرکت مهلت درخواست تا 60 روز است. نماینده آژانس گفت: مقامات گرفت که مرحله مجاز در دستورالعمل های فدرال به اطمینان حاصل شود دولت می تواند در توزیع بودجه در جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de